MOTORISTIČKA SOLIDARNOST

Medvjedi i vukovi se useru kad me vide. Cijeli čopor pojedem za obrok, i to sirove. Ženke prije pofukam. I onda na miru zapalim. 8)
 
mate said:
Medvjedi i vukovi se useru kad me vide. Cijeli čopor pojedem za obrok, i to sirove. Ženke prije pofukam. I onda na miru zapalim. 8)

odmah sam znao da se iza nicka "mate" krije chuck norris    :mrgreen:
 
mate said:
Medvjedi i vukovi se useru kad me vide. Cijeli čopor pojedem za obrok, i to sirove. Ženke prije pofukam. I onda na miru zapalim. 8)

mate ,ovo mi je tvoj najbolji post ikada.  (y)
 
mate said:
Medvjedi i vukovi se useru kad me vide. Cijeli čopor pojedem za obrok, i to sirove. Ženke prije pofukam. I onda na miru zapalim. 8)
dr.chala said:
mate ,ovo mi je tvoj najbolji post ikada.  (y)

Znaći i ti bi bar  pola od onoga na čemu je mate  :LOL:

kotrlj !
 
mate said:
Više mi vrijedi jedan s kombijem i gurtnama nego vas 10000 bajkerski solidarnih filozofa. Kaj ćeš mi ti kad mi Dukac rikne? Kao da imaš odgovarajućeg alata, ili kao da mi svojim širokim spektrom znanja možeš programirat centralinu, ili ćeš mi gurat motor a ja ću se vozit na tvom?  :mrgreen: Odjebite u laganim skokovima i pustite me da na miru pušim i čekam prevoz...  :jesus: :mrgreen:


super.posto te vjerojatno znamo budemo se tako i ponasali ak te vidimo na cesti.upss sorry ti vjerojatno ne vozis po cesti
i vjerojatno tvoj duc nema crijeva i ne moze stati i ne daj boze da padnes i da ti treba prva pomoc i ne mozes slucajno ostati bez goriva jer ti je bike u kombiju.ma ti si nas superman trkac.samo po gasu (y)
 
twostrokenolimit said:
super.posto te vjerojatno znamo budemo se tako i ponasali ak te vidimo na cesti.upss sorry ti vjerojatno ne vozis po cesti
i vjerojatno tvoj duc nema crijeva i ne moze stati i ne daj boze da padnes i da ti treba prva pomoc i ne mozes slucajno ostati bez goriva jer ti je bike u kombiju.ma ti si nas superman trkac.samo po gasu (y)
nije pristojno ometat covjeka dok sevi sumske zivotinje  :mrgreen:
 
mate said:
To obično radim na enduru.
super... ti si neki akrobata!? gimnasticar?  :shock:  :mrgreen:
 
ne kuzim pozu s medvjedicom na motoru?  :misli:  :mrgreen:
 
imam...al nemam ni motor ni medvjedicu...  :mrgreen:
 
Ahmmm....
Prekjučer se vozim po gradu u potrazi za kacigom, a i kako je lampica se upalila- za benzinskom gdje ću natankat...
Naravno, malo sam se preračunao, krenuo Slavonskom u smjeru istoka i baš kad sam se počeo penjat iz podvožnjaka- Šljjiverica je rekla da nema više juhe... Debilu, pomislih, ali 'ajde, šta je tu je...
Zovem frenda da dođe i donese mi litar goriva da se dogegam do OMV-a, veli on nema frke, kreće iz Dubrave...
Srećom, kako sam imao "šusa", taman sam stao na onoj račvi na vrh podvožnjaka, tamo se sklonio i zapalio cigaretu...
Prolazi jedan motor-dva, tek staje žuti Ducatti...
-"...'alo frend, 'el sve ok, trebaš šta?"
-"Ma jok, hvala ti, već sam zvao frenda i sve je riješeno... Ali zbilja, hvala još jednom..."- pomalo iznenađen gestom mu odgovaram.
Mislim si, baš fino, zamisli da mi je prazna baterija ili whatever, spasio bi me žicanja, guranja ili čega već ne...
Nije prošlo 3 minute, staje dečko s Versysom...
-"Stari, 'el sve ok?"
-"Je, hvala ti, ostao sam bez goriva, ali zvao sam već frenda, stiže svaki čas, hvala još jednom..."
Ma pazi ti ovo, pa svaka vam čast dečki...
U sljedećih pola sata čekanja, naredali su se dva Z750, R1, Dragstar, prelijepa Thunderace, neki custom kojeg nisam ni prepoznao, 636-ica i možda sam još koga izostavio... Vrhunac je bila gospođa sa kojih 50+ godina na bijeloj MP3-ici koja je isto tako stala i pitala jel može kako pomoć'... Neću spominjat ekipu koja je na suprotnoj traci usporavala, trubila ili mahala, kojoj sam pokazao  (y) ...
Naravno, došao je moj frend, ja se dovukao do benzinske i sve je bilo ok... Ne želim se pitat' šta bi zbilja netko od njih napravio da sam imao ozbiljniji kvar, ali...
Osjećaj je bio predobar i svakako ću stat' kad vidim motoriste...
P.S. niti jedan vozač auta nije stao... Toliko o tome...
 
Muri said:
Ahmmm....
Prekjučer se vozim po gradu u potrazi za kacigom, a i kako je lampica se upalila- za benzinskom gdje ću natankat...
Naravno, malo sam se preračunao, krenuo Slavonskom u smjeru istoka i baš kad sam se počeo penjat iz podvožnjaka- Šljjiverica je rekla da nema više juhe... Debilu, pomislih, ali 'ajde, šta je tu je...
Zovem frenda da dođe i donese mi litar goriva da se dogegam do OMV-a, veli on nema frke, kreće iz Dubrave...
Srećom, kako sam imao "šusa", taman sam stao na onoj račvi na vrh podvožnjaka, tamo se sklonio i zapalio cigaretu...
Prolazi jedan motor-dva, tek staje žuti Ducatti...
-"...'alo frend, 'el sve ok, trebaš šta?"
-"Ma jok, hvala ti, već sam zvao frenda i sve je riješeno... Ali zbilja, hvala još jednom..."- pomalo iznenađen gestom mu odgovaram.
Mislim si, baš fino, zamisli da mi je prazna baterija ili whatever, spasio bi me žicanja, guranja ili čega već ne...
Nije prošlo 3 minute, staje dečko s Versysom...
-"Stari, 'el sve ok?"
-"Je, hvala ti, ostao sam bez goriva, ali zvao sam već frenda, stiže svaki čas, hvala još jednom..."
Ma pazi ti ovo, pa svaka vam čast dečki...
U sljedećih pola sata čekanja, naredali su se dva Z750, R1, Dragstar, prelijepa Thunderace, neki custom kojeg nisam ni prepoznao, 636-ica i možda sam još koga izostavio... Vrhunac je bila gospođa sa kojih 50+ godina na bijeloj MP3-ici koja je isto tako stala i pitala jel može kako pomoć'... Neću spominjat ekipu koja je na suprotnoj traci usporavala, trubila ili mahala, kojoj sam pokazao  (y) ...
Naravno, došao je moj frend, ja se dovukao do benzinske i sve je bilo ok... Ne želim se pitat' šta bi zbilja netko od njih napravio da sam imao ozbiljniji kvar, ali...
Osjećaj je bio predobar i svakako ću stat' kad vidim motoriste...
P.S. niti jedan vozač auta nije stao... Toliko o tome...

Ma gospođa od 50+, je htjela nešto drugo  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Po meni bi to tako trebalo biti i nikako drugačije.

Sad čekamo Hrvoja i "skoRRo RIP  :shock: "
 
    ...gle, to ti je samo dokaz da su motoristi besposleni, da im se nikud ne žuri, znatiželjni, a valda im je i dosadno. BTW, i ja bi stal iz nekog gore navedenog razloga. Il iz svih tih razloga zajedno  ;) :mrgreen: (y) ...