Motorrad Grand Prix von Österreich 2024

Nikad nije ni bilo jeftino..jer trke nije samo ulaznica.. treba doc do tamo, treba negdje spavat, treba nesto pojest, popit koju pivu....a sad je sve poskupilo tako da se ne treba cudit
Još ako odeš na sva 3 dana, kao ja sa ekipom u Missano.
Trajekt dva smjera , kabine na trajktu, 3 noći apartman, 3 ručka/večere. 3 nočna izlaska. Gorivo, auto put. Posjet Rossi Tavullia, muzej Simoncelli u Coriano, San Marino.....fan shopovi na stazi (majice, kape....).
Karta nije bila ni 10% ukupnoga troška.
Isto tako na F1 u Mađarsku.
 
Još ako odeš na sva 3 dana, kao ja sa ekipom u Missano.
Trajekt dva smjera , kabine na trajktu, 3 noći apartman, 3 ručka/večere. 3 nočna izlaska. Gorivo, auto put. Posjet Rossi Tavullia, muzej Simoncelli u Coriano, San Marino.....fan shopovi na stazi (majice, kape....).
Karta nije bila ni 10% ukupnoga troška.
Isto tako na F1 u Mađarsku.
Je li to bio trajekt Split - Ancona? Koja je bila cijena kabine ?
 
Da.
A tko će se sjetiti. Prošlo 4 godine.
Imaš na stranici Jadrolinije. Inače su trajekti preskupi.
U 9 mjesecu imaš problem za dobit kabinu prema Anconi, jer je brod pun Talijana. Nazad za Split je poluprazan.
Ali isplati se. Uveče kreče oko 9-10 iz Splita i ujutro u 7 si u Anconi naspavan i spreman za vožnju.
 
Negdje u nekoj kutiji imam ulaznicu za veliku nagradu Jugoslavije, zadnju, samo nemoguće je cijenu staviti u sadašnji kontekst
 
  • Like
Reactions: prpa
Ja ne znam ni koliko sam potrosio na WEC 6h Imole, al znam da mi je bilo ludilo i jedva cekam nazad.
Karta za malog mi je bila 9e a za mene oko dvajs i nesto.
Hrana top, nema cega nema za pristojne novce, pasta, raznjici od ovcetine, skvakaki sendvici sa finim salamama, pive vina, vege opcija.
stadovi, meet the drivers, party. Top.
Eventualno da ne idem iz Verone na stazu ko ovaj put, propustio sam Lamborghini kup koji je vozen ujutro..
 
  • Like
Reactions: bolcic and e39
Spectacular overtakes and searing speed to go from off-track to 4️⃣th!
Ride onboard with the 8-time champ as he gives us a Spielberg comeback masterclass!

 
Nezahvalna tema, ali ako već odavno nije došao (možda smno i naivni) samo čekam trenutak kad će se uvući i u motogp
Da netko dobije 0,2 posto bolje gume to mu je dovoljno. Ili lošije.
Ne mogu se oteti dojmu da je možda martin samo zbog toga (malo se poigrali) izgubio prvenstvo. Ako se ne ponovi isto i ove g.
A ovo s markežom sad...
da sam u vodstvu gp-a točno bi to napravio. nakon par debakla za redom malo ga "pogurat". svaka mu čast ali. Bio je očito brži od svih (koji su svi vrhunski i na limitu, ajd da je kiša polusuho, nešto...) i to je uspio zajebat. I opet je svih malo pre-lako prestizao. Nije na hondi na vrhuncu karijere, daleko od toga. usporedimo samo njegovu nedjeljnu vožnju sa subotom.
Ne znam, ma ne pjaža mi se motogp budućnosti
 
Baš ovaj put u Austriji je složen motor za pobjedu, toliko dobro složen da su morali mijenjati gumu u warm up lap-u zbog ventila. Ali inače slažu za P4-P5 sa pravim ventilima. Onako ovi teoretičari bi rekli da je moguće da ga je neko sabotira s tim ventilom.

Jedno je mrziti lika zbog zubiju ili što je otjerao starca u mirovinu podvijenog repa među nogama i što je trenutno glavna zvijezda Gp-a a drugo je biti objektivan

Morbidelia nije vrijedno za ništa spominjati osim što vjerovatno čuva tajnu gdje se kakvi leševi čuvaj oko ranča jer se drugačije ne može objasniti njegova sreća i uloga na gridu. Moderni malo bolji Karel
 
Last edited:
Rossi je izgubio formu jednostavno zbog godina. ali i što svaka generacija podiže ljestvicu. Kad god nešto spomeneš, odma raja zabrije na to .... rossi mark gluposti.
Za franca, najbolje se klasa vozača vidi dok voze u moto2. Odmah se vidjelo koja su klasa bagnaia martin mark, acosta, a rekao bih i binder. Tu franci nije spadao
jednostavna je činjenica da što više slijepo vjerujemo u ono što gledamo to će biti više mjesta za manipulacije. Moguće da je tako bilo (pomalo) i s rossijem.
mislim do koje mjere trebaš biti naivan da je masu puta to dokazano u sportovima gdje trebaš igrača nagovoriti da u tome sudjeluje (nogomet), ali ne posumnjaš da je tako u sportovima gdje vozač ne mora imati blage veze o ničemu.
da bog da san u krivu
 
Rossi je izgubio formu jednostavno zbog godina. ali i što svaka generacija podiže ljestvicu. Kad god nešto spomeneš, odma raja zabrije na to .... rossi mark gluposti.
Za franca, najbolje se klasa vozača vidi dok voze u moto2. Odmah se vidjelo koja su klasa bagnaia martin mark, acosta, a rekao bih i binder. Tu franci nije spadao
jednostavna je činjenica da što više slijepo vjerujemo u ono što gledamo to će biti više mjesta za manipulacije. Moguće da je tako bilo (pomalo) i s rossijem.
mislim do koje mjere trebaš biti naivan da je masu puta to dokazano u sportovima gdje trebaš igrača nagovoriti da u tome sudjeluje (nogomet), ali ne posumnjaš da je tako u sportovima gdje vozač ne mora imati blage veze o ničemu.
da bog da san u krivu
Rossi je izgubio formu radi godina..mozda..a mozda je samo trebo bolji motor ko sad zubati ..to necemo nikad saznat..Morbideli je koliko znam prvak klase moto2 i bio je 2 u gp na godina dana starom motoru u satelitskoj momcadi..evo prognoze..do kraja ce bit sigurno medju prvih 10 u poretku..a na par trka bice bolji od zubatog..pa haj da vidimo..mali podsjetnik ..ima tu nekih imena poznatih u tablici al ljudi su zaboravni
1000008712.jpg
 
Last edited:
Rossi je izgubio formu radi godina..mozda..a mozda je samo trebo bolji motor ko sad zubati ..to necemo nikad saznat..Morbideli je koliko znam prvak klase moto2 i bio je 2 u gp na godina dana starom motoru u satelitskoj momcadi..evo prognoze..do kraja ce bit sigurno medju prvih 10 u poretku..a na par trka bice bolji od zubatog..pa haj da vidimo..mali podsjetnik ..ima tu nekih imena poznatih u tablici al ljudi su zaboravniView attachment 786422
Ma je,, ali mi je bez obzira na to djelovao nekako "mekano"... Subjektivno mišljenje - naglašavam. :D. Slično kao što je Marquez mlađi bio prvak ali je te godine binder djelovao znatno moćnije. Isto kao što ove Fermin najvjerojatnije neće osovojiti naslov (banalne greške etc etc...) , ali mi djeluje najuvjerljivije. A opet, šta ja znam. Nisu u pramacu koze muzli
 
Last edited: