motosusret u Batini

eto...nakon dogovora i pregovora,moje zlato i ja ipak dolazimo danas u osmatranje situacije,a sutra na cijelodnevni boravak...nije kak smo mislile,ali bolje ikak nego nikak....
 
crna_noc said:
eto...nakon dogovora i pregovora,moje zlato i ja ipak dolazimo danas u osmatranje situacije,a sutra na cijelodnevni boravak...nije kak smo mislile,ali bolje ikak nego nikak....

I nas par kreće za koji minut tamo, da se bar cuga popije!  (y) Sutra ipak najavljuju kišu.  :misli: :(
 
Tajnica said:
I nas par kreće za koji minut tamo, da se bar cuga popije!  (y) Sutra ipak najavljuju kišu.  :misli: :(


aj pošalji sms kad stignete tam...
 
Evo mene, buraza i još nekih njegovih prijatelja sutra. Je li bio tko danas? Kakvo je stanje? Ima mjesta za šator?

Vidimo seeeeee! :wave:
 
KittyBIKE said:
Evo mene, buraza i još nekih njegovih prijatelja sutra. Je li bio tko danas? Kakvo je stanje? Ima mjesta za šator?

Vidimo seeeeee! :wave:


šatora ima puno,ali po koje mjesto se još uvijek može naći....pomalo u šumarku...
pala je kiša i pratila mene i moju kćer od batine do bilja...sad je stala i nadam se da je to ona kiša koju su najavljivali...
ima puno ljudi iz mađe,vojvodine,bosne...i naših lokalnih...
vrlo dobro primjetih lijepu čeljad iz čakovca...mmmmmmmmrnjaaaauuuu...  :slinavac:
striček mladi koji tetovira je super baš...u svakom pogledu... :cool:
cijene malčice previsoke,al kak su rekli....Alen Islamović košta :palacdolje:
nas dvije opet sutra ujutro pičimo....i do nedjelje nema povratka... :mrgreen:
glazba mi se jako svidjela... (y)
 
crna_noc said:
šatora ima puno,ali po koje mjesto se još uvijek može naći....pomalo u šumarku...
pala je kiša i pratila mene i moju kćer od batine do bilja...sad je stala i nadam se da je to ona kiša koju su najavljivali...
ima puno ljudi iz mađe,vojvodine,bosne...i naših lokalnih...
vrlo dobro primjetih lijepu čeljad iz čakovca...mmmmmmmmrnjaaaauuuu...  :slinavac:
striček mladi koji tetovira je super baš...u svakom pogledu... :cool:
cijene malčice previsoke,al kak su rekli....Alen Islamović košta :palacdolje:
nas dvije opet sutra ujutro pičimo....i do nedjelje nema povratka... :mrgreen:
glazba mi se jako svidjela... (y)
A daaa??? :eyebrow:  :LOL: :LOL:

Ja se nadam da nas neće baš oprati, posebno one na dva kotača :(

Koliko je upad za pješake?
 
KittyBIKE said:
A daaa??? :eyebrow:  :LOL: :LOL:

Ja se nadam da nas neće baš oprati, posebno one na dva kotača :(

Koliko je upad za pješake?


za sve je upad 40 kuna za tri dana...tak smo mi platili...al nisam sigurna da li bikeri plaćaju toliko ili što...
nas su dočekali na ulazu i rekli tak...40 kunića za tri dana...ja mu rekla da je jedan dan već prošao,a on meni..."Alen Islamović košta"...et...i platismo... :?
 
crna_noc said:
za sve je upad 40 kuna za tri dana...tak smo mi platili...al nisam sigurna da li bikeri plaćaju toliko ili što...
nas su dočekali na ulazu i rekli tak...40 kunića za tri dana...ja mu rekla da je jedan dan već prošao,a on meni..."Alen Islamović košta"...et...i platismo... :?
Hmmmm... :misli: Vidjet ćemo sutra...

Ajde viđamo se tamo!!! :wave:
 
KittyBIKE said:
Evo mene, buraza i još nekih njegovih prijatelja sutra. Je li bio tko danas? Kakvo je stanje? Ima mjesta za šator?

Vidimo seeeeee! :wave:

Bila ja. :)

Stanje ok.

Mjesta ima.  :mrgreen:

ALi nas kiša oprala od Osijeka do Vk, došla sam u stan mokra kao miš. Ali doslovno mokra. Bem**  :( :mrgreen:

Lilo je na sve strane kao iz kabla.  :x
 
PRESTALA KIŠAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: