motosusret u Batini

Iiiiiiiii tko će mene povesti u Batinu?  :cry:

Motor otišao, Šile rekao neće me muž povesti (urekao me).........šta ću sada jadna mi majka  :(
 
Tajnica said:
Iiiiiiiii tko će mene povesti u Batinu?  :cry:

Motor otišao, Šile rekao neće me muž povesti (urekao me).........šta ću sada jadna mi majka  :(
,,,uprav sa strašom večeras divanim o tom ak ne budem išao motorom(zbog NEvremena) mož budem išao aftom(maaaajim  :mrgreen: )moooožd,,, iak mi ta solucija ono,,bljak,,,pa ak baš bu tak,,mog te ja povesti .
 
Tajnica said:
Iiiiiiiii tko će mene povesti u Batinu?  :cry:

Motor otišao, Šile rekao neće me muž povesti (urekao me).........šta ću sada jadna mi majka  :(

Draga, pa dolazim ja po tebe!!!!!! samo reci!!!!!  :wink:


pa makar nisi imala vremena za kavu..... :mrgreen:
 
sssss said:
Draga, pa dolazim ja po tebe!!!!!! samo reci!!!!!  :wink:


pa makar nisi imala vremena za kavu..... :mrgreen:

Alo!!! Prekrasno!!!
 
rockantologija said:
Alo!!! Prekrasno!!!


:yikes: :mrgreen: Pa Joško!!!!! Otkud ih samo izvlačiš više?????  :mrgreen: :LOL: :LOL:


e, da, kad će moji cd-i i dvd????
U Sinj ne idem jer su mi se najavili gosti iz Bj koji bi išli u Batinu, pa ostajem ovdje.....
 
sssss said:
:yikes: :mrgreen: Pa Joško!!!!! Otkud ih samo izvlačiš više?????  :mrgreen: :LOL: :LOL:


e, da, kad će moji cd-i i dvd????
U Sinj ne idem jer su mi se najavili gosti iz Bj koji bi išli u Batinu, pa ostajem ovdje.....

Šalju dobri ljudi, pa nisam te samo ja slikavao... DVD će za 20tak dana a cdove ću ti poslati zajedno sa DVDom kad bude gotov. Ideš na Twin Horn?
 
Bok svima!

Evo samo da javim, na otoku idu pripreme uveliko, za sada je sve u redu, postavljamo pivski šator, uvodimo struju, i sve to.
Vrijeme je super, nije prevruće, taman za radit.
Što se vremena tiče, nadajmo se da će biti dobro i za weekend, a ako ne, imamo veeeelik šator !!!  :D

Uživajte!
 
rockantologija said:
Šalju dobri ljudi, pa nisam te samo ja slikavao... DVD će za 20tak dana a cdove ću ti poslati zajedno sa DVDom kad bude gotov. Ideš na Twin Horn?

hmmmm.... pa neznam šta da kažem..... :mrgreen: ok, pošalješ mi onda sve zajedno, jel ti Iggi donio svoje slike???? ako nije, traži ga pa da imam i to.....  :mrgreen:
za Twin Horn još neznam ništa..... ovaj vikend ostajem tu i idem za Batinu, sljedeći tjedan nemam pojma kuda, za dva tjedna idem u Zg u svatove, a TH je tek iza toga..... zavisi koliko ću se istrošiti..... u 9. mj možda dodjem na Fjake..... :wink:
 
neznam jel mi promaklo da nisam vidio. koliku je upad za pjesake
 
Zorro said:
,,,uprav sa strašom večeras divanim o tom ak ne budem išao motorom(zbog NEvremena) mož budem išao aftom(maaaajim  :mrgreen: )moooožd,,, iak mi ta solucija ono,,bljak,,,pa ak baš bu tak,,mog te ja povesti .

Hvala na ponudi, ali evo kao što vidiš S U Z A  je stigla  :cheer: :cheer: tako da...........  :mrgreen:


sssss said:
Draga, pa dolazim ja po tebe!!!!!! samo reci!!!!!  :wink:


pa makar nisi imala vremena za kavu..... :mrgreen:

:ruza: :hug: Fala - ali  :cheer:
 
Zorro said:
,,a zaš to tebe zanima,,,mislim ono,,,2 motora  (y) a pita za pješake  :misli:

ma nezanima to mene vec jednog legu koji bi isto dosao ali  avticem :vozi:

 
aaaaaaaaaaaa......upad...ebemu...ja zaboravila na to... :misli:
 
prošle godine je bio mislim 10 ili 15kuna,nisam siguran.......i plačali su svi,koji su bili s motorom i bez njega......
 
zeto said:
prošle godine je bio mislim 10 ili 15kuna,nisam siguran.......i plačali su svi,koji su bili s motorom i bez njega......

Nas 10-ak s motorom nismo ništa platili, za sve je Šile platio!  :LOL:


Valjda će tako i ove godine!  :LOL:
 
mi ulazimo u petak....inkognito(jel se tak kaže?)...i do nedjelje ne odlazim nikud...
hranu i cugu furamo....ugalj za roštilj i roštilj i sve drugo što će trebati i do nedjelje ne dam se sa otoka...
 
crna_noc said:
mi ulazimo u petak....inkognito(jel se tak kaže?)...i do nedjelje ne odlazim nikud...
hranu i cugu furamo....ugalj za roštilj i roštilj i sve drugo što će trebati i do nedjelje ne dam se sa otoka...
znači ipak noćite temo ?  (y)
 
Tajnica said:
Hvala na ponudi, ali evo kao što vidiš S U Z A  je stigla  :cheer: :cheer: tako da...........  :mrgreen:


:ruza: :hug: Fala - ali  :cheer:

E super, baš mi je drago!!!!!! (y) (y) (y)

Napokon na Suzi!!!!!!  :wink: :mrgreen: :mrgreen: