motosusret u Batini

strasilo said:
hehehe... al je bio u hladu... cijeli...  :jesus:

pametno.. moram si to zapamtiti za sljedeci puta... na moj se nahvatala rosa i kad je sunce opalilo ujutro imao sam saunu
 
demza said:
pametno.. moram si to zapamtiti za sljedeci puta... na moj se nahvatala rosa i kad je sunce opalilo ujutro imao sam saunu
pitaj slobodno.... spreman sam podijeliti znnje i iskustvo s tobom...  (y)
 
demza said:
da mogu, ugasio bi te jucer... ti si kriva za onaj toplinski udar!!! hottie :jesus:

Ja još nisam došla k sebi od jučer, mene je ono vrijeme ubilo. Mrzim tu vrućinu - sparinu. Budem neuračunljiva i nervozna.  :mrgreen:

Batina  - šumica - iju ju!  :mrgreen:
 
Tajnica said:
Ja još nisam došla k sebi od jučer, mene je ono vrijeme ubilo. Mrzim tu vrućinu - sparinu. Budem neuračunljiva i nervozna.  :mrgreen:

Batina  - šumica - iju ju!  :mrgreen:

Šumica sva se trese
Ljube se svi od reda
Toplo je more plavo
Mjesec nas samo gleda
Noćno kupanje, noćno kupanje ayayayeahyeah


znam te pusko... :mrgreen:
 
demza said:
hm... idemo na natjecanje u ispijanju pa cemo vidjet...

na racun kuce :mrgreen:
ma nije meni bitno ko će brže, već ko će kvalitetnije popiti pivo...  :LOL:
 
demza said:
Šumica sva se trese
Ljube se svi od reda
Toplo je more plavo
Mjesec nas samo gleda
Noćno kupanje, noćno kupanje ayayayeahyeah


znam te pusko... :mrgreen:

:peace: :gace:  :mrgreen:
 
batina,šumica,dunav,vjetrić.........komarci :?...idemoooo...kad će više stić taj vikend... :peace:
 
crna_noc said:
batina,šumica,dunav,vjetrić.........komarci :?...idemoooo...kad će više stić taj vikend... :peace:
a jesi napaljena....  :jesus:
 
Bok svima!

Eto, da se i sam organizator uključi u temu!

Drago nam je da se zanimate za naš susret, pa eto, par riječi ukratko:

Doista, susret je od 11 do 13. 08.2006.
ALI,
već 10-tog, znači u četvrtak uvečer nastupaju 2 rock benda (to je "kao" neslužbeno, ali svakog srdačno očekujemo), to je za one najextremnije koji dolaze već dan prije, i tko hoće zauzet dobro mijesto u kampu  :D !
Inače, povećali smo prostor za camping, tako da će bit mijesta za sve, bez brige.

I ove godine Vas u subotu očekuje STREEFIGHTER Show, i to show viceprvaka europe!!!
Striptease cura, najvjerojatnije iz mađarske (kao i dosad  :mrgreen:)
Koncert Alena Islamovića (prašit će Bijelo Dugme i Divlje Jagode)
Naravno pored toga još puno drugih stvari.
Ako vas zanima konkretan program, ili bilo šta drugo, pitajte, od sad smo ovdje sa vama na forumu koliko god budemo stigli, jer sad nam je glavni posao organizacija Bikers Weekenda, znate kak je to, puuuuuuno posla, ali nema veze, SVE ZA DOBRU ZABAVU !!!  (y) Vidimo se !!!