motosusret u Batini

islandpirates said:
Bok svima!

Eto, da se i sam organizator uključi u temu!

Drago nam je da se zanimate za naš susret, pa eto, par riječi ukratko:

Doista, susret je od 11 do 13. 08.2006.
ALI,
već 10-tog, znači u četvrtak uvečer nastupaju 2 rock benda (to je "kao" neslužbeno, ali svakog srdačno očekujemo), to je za one najextremnije koji dolaze već dan prije, i tko hoće zauzet dobro mijesto u kampu  :D !
Inače, povećali smo prostor za camping, tako da će bit mijesta za sve, bez brige.

I ove godine Vas u subotu očekuje STREEFIGHTER Show, i to show viceprvaka europe!!!
Striptease cura, najvjerojatnije iz mađarske (kao i dosad  :mrgreen:)
Koncert Alena Islamovića (prašit će Bijelo Dugme i Divlje Jagode)
Naravno pored toga još puno drugih stvari.
Ako vas zanima konkretan program, ili bilo šta drugo, pitajte, od sad smo ovdje sa vama na forumu koliko god budemo stigli, jer sad nam je glavni posao organizacija Bikers Weekenda, znate kak je to, puuuuuuno posla, ali nema veze, SVE ZA DOBRU ZABAVU !!!  (y) Vidimo se !!!
Stižemooo!!! :cheer: :cheer:  (y) (y)
 
Tajnica said:
Ja još nisam došla k sebi od jučer, mene je ono vrijeme ubilo. Mrzim tu vrućinu - sparinu. Budem neuračunljiva i nervozna.  :mrgreen:

Batina  - šumica - iju ju!  :mrgreen:
nije to zbog vručine seko....nego od piva!!!
 
Eto, kompletan program Bikers Weekenda u batini:

10.08.2006, četvrtak:
- okupljanje za najextremnije, i za one koji žele zauzeti najbolje mijesto u kampu
- uvečer nastup rock benda iz Sunrise, u još mirnom “obiteljskom” okružju  :D

11.08.2006, petak:
Okupljanje, druženje, moguće kupanje na pješčanoj plaži
nastup rock bandova:
- 19:00 Speed
- 20:00 Dirty Lilly (woodstock feeling)
- 22:00 Noisome Mind
- 00:00 The Garden
- 02:00 Nihil Chips

12.08.2006, subota:

- poslijepodne: razna natjecanja spretnosti: ispijanje piva, mini nogomet u kacigama, tradicionalno penjanje na gajbe, i možda bude još toga
- 17:00 Defile
- 18:00 Streetfighter Show vice prvaka europe u centru batine
- 20:00 Koncert “Vrane”
- 21:30 Podijela zahvalnica moto-klubovima, tombola
- 22:00 Koncert Alena Islamovića sa hitovima bijelog dugmeta
- 00:00 Erotic Show
- 01:30 Koncert “Old Scout Band”

13.08.2006, nedjelja:

- ujutro besplatan doručak i kava

Eto, odprilike, to je to. Naravno, do manjih promijena u programu može doći, ali ništa strašno, i možda bude još jedan bend u subotu poslije Old Scout Bend-a, znači tulum do jutra !!!
 
Tajnica said:
:misli: Ti sumnjaš da Miro ne zna?!  :misli:
pa kad pročitam batina to mi znači dobar penis..bar je tako u mom malom selu, a di je moja batina znam, ali za ovu prvi put čujem. čovječe, koliko treba mjesečno novaca za redovito obilaziti susrete... 10 000 kuna?
 
miro said:
pa kad pročitam batina to mi znači dobar penis..bar je tako u mom malom selu, a di je moja batina znam, ali za ovu prvi put čujem. čovječe, koliko treba mjesečno novaca za redovito obilaziti susrete... 10 000 kuna?
Ma to ti je dosta....ako neideš na sve susrete i ako nemaš sina koji isto kao i ti ide svojim motorom !!
 
islandpirates said:
Eto, kompletan program Bikers Weekenda u batini:

10.08.2006, četvrtak:
- okupljanje za najextremnije, i za one koji žele zauzeti najbolje mijesto u kampu
- uvečer nastup rock benda iz Sunrise, u još mirnom “obiteljskom” okružju  :D

11.08.2006, petak:
Okupljanje, druženje, moguće kupanje na pješčanoj plaži
nastup rock bandova:
- 19:00 Speed
- 20:00 Dirty Lilly (woodstock feeling)
- 22:00 Noisome Mind
- 00:00 The Garden
- 02:00 Nihil Chips

12.08.2006, subota:

- poslijepodne: razna natjecanja spretnosti: ispijanje piva, mini nogomet u kacigama, tradicionalno penjanje na gajbe, i možda bude još toga
- 17:00 Defile
- 18:00 Streetfighter Show vice prvaka europe u centru batine
- 20:00 Koncert “Vrane”
- 21:30 Podijela zahvalnica moto-klubovima, tombola
- 22:00 Koncert Alena Islamovića sa hitovima bijelog dugmeta
- 00:00 Erotic Show
- 01:30 Koncert “Old Scout Band”

13.08.2006, nedjelja:

- ujutro besplatan doručak i kava

Eto, odprilike, to je to. Naravno, do manjih promijena u programu može doći, ali ništa strašno, i možda bude još jedan bend u subotu poslije Old Scout Bend-a, znači tulum do jutra !!!
Ovo ne biste trebali propustiti  (y) Eto mene već u petak, nadam se!  :D
 
miro said:
pa kad pročitam batina to mi znači dobar penis..bar je tako u mom malom selu, a di je moja batina znam, ali za ovu prvi put čujem. čovječe, koliko treba mjesečno novaca za redovito obilaziti susrete... 10 000 kuna?

:mrgreen:

I kod nas to isto znači, a voljela bi saznati i zašto baš taj naziv?! Utjecaj Mađe i to?!  :misli: Stvarno  :neznam:


Da nadopunim, ovih 10.000 kn, a budi sponzoruša i onda to ide ko meni!  :LOL:
 
KittyBIKE said:
Ovo ne biste trebali propustiti  (y) Eto mene već u petak, nadam se!  :D

Slažem se Kitty s ovom izjavom, oni likovi šta izvode one vratolomije stvarno nisu normalani, ili jesu.  :shock: :mrgreen: Tako šta rijetko se viđa u našim krajevima.  (y)
 
KittyBIKE said:
Ovo ne biste trebali propustiti  (y) Eto mene već u petak, nadam se!  :D
zar nisi ti rekla da ideš sa pičkama u grad...  :misli:
:LOL: :jesus: :LOL: :jesus:
 
strasilo said:
zar nisi ti rekla da ideš sa pičkama u grad...  :misli:
:LOL: :jesus: :LOL: :jesus:
Vikend prije, pedeju  :jesus: :jesus:
 
strasilo said:
aaa zo zo ...  :LOL: :LOL:
:LOL: Sjetio si me dvojice dečkića iz Bosne: sunčam se ja na plaži sad kad smo bili na susretu u Kaštela, oni se raspravljaju, jedan objašnjava drugom nešto o liku iz igrice, a ovaj kad je skužio: "A, ja, ja, ja!" :LOL: :LOL: :LOL: