Motul TT Assen Netherlands 2023

Sad gledam usporeno Acostu u long lapu i iz pticije perspektive se vidi da par metara s oba kotaca vozi po zelenoj i olanski komentatori i gosti vozaci se pitaju kako je Frtaljka moro ponovit i izgubio postolje a ovaj ne :p
Tu je zajeb! Trebalo bi to pogledat iz žablje perspektive, i to sa unutarnje strane.
 
Upravo odgledao odgovor " race direction". Po njima kotači su na bijeloj liniji!
 
Sad gledam usporeno Acostu u long lapu i iz pticije perspektive se vidi da par metara s oba kotaca vozi po zelenoj i olanski komentatori i gosti vozaci se pitaju kako je Frtaljka moro ponovit i izgubio postolje a ovaj ne :p
Jesi na utrci?
 
Nisam, od kad su premjestili s subote na nedelju ne idem vise :mrgreen:
Ti ? Tebi nije daleko meni je 700+km gor i nazad a ja ostario :ROFLMAO:
Jucer isa na karting u Lelystad i tamo slucajno cuo. Vratia se doma i mala da bi isla. Sve karte u prodai rasprodane pa otisa na marktplats. Nasa za 100 eura 2 kom, posla poruku i lik odgovoria tek jutros u 3h. Valjda je ceka nekoga. A jos sinoc se pomirili da ne idemo i isplanirali drugacie dan...dogodine:sleep:
 
Jucer isa na karting u Lelystad i tamo slucajno cuo. Vratia se doma i mala da bi isla. Sve karte u prodai rasprodane pa otisa na marktplats. Nasa za 100 eura 2 kom, posla poruku i lik odgovoria tek jutros u 3h. Valjda je ceka nekoga. A jos sinoc se pomirili da ne idemo i isplanirali drugacie dan...dogodine:sleep:
Mozes uvijek kupit kartu na ulazu ja sam tako uvijek kupovao. Te rasprodate su za tribine a za talud uvijek mozes na ulazu kupit kartu. Ja osobno vise volim iza zice hodat i na raznim mjestima gledati dok na tribini si vezan za sjediste a i skuplje je.
 
A daj, nemoj me jebat!
Koji Ŕupci, pa ovo nema nigdi.

Screenshot_2023-06-25-14-58-27-817-edit_com.google.android.apps.docs.jpg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: VOPA