Motul TT Assen Netherlands 2023

Nazalost, relativno malo se dodirujemo manjih klasa i zanima me vase misljenje o Kosti Pedericu?

U apsolutno u svim medijima svi ga gledaju kao apsolutno bozanstvo na 2 kotaca i groze se kako to da jos uvijek nije u MotoGP. Da, decko je strasno talentiran i simpa, ali bas toliko vanserijsko odstupanje i paniku ne razumijem. I Rossi i MM su odsluzili 2 sezone va srednjoj klasi i bili statisticki puno bolji od njega pa nikom nista. Lani je prvu sezonu finil 5 va ukupnom poretku i ovu sezonu nakon cca 50% sezone jos vavik ne vodi. Na osnovu cega je tolika panika oko njega?
Kao prvo, neke stvari su mu se dobro poklopile, al sjetite se da je sa koliko, jedva 16 g. dožao u moto3 i nakon 4 trke imao 3 pobjede.

Drugo, Moto2 nije više što je bio, tj. neće se tako lako- po rezultatima prepoznat bolji vozači. Sjetite se Quartarara. To kuže ljudi koji stoje uz stazu analiziraju mjere parametre,
 
Last edited:
Da bi mi netko bio interesantan u GPu, ne mora uvijek biti prvi.Recimo,rađe navijam za Bezzecia nego za Bagnaiu iako je Bagna kompletniji vozač,ali van toga je previše dobar dečko,previše po špagi,uzoran it'd. Uglavnom dosadan.Markez je na kontra stranu,odličan vozač ali kreten prema drugima.Rossi je bio sredina,aman taman.Pedro je jako talentiran i sviđa mi se kao vozač,izvlači maximum iz motora i tu moraš i koji put past,mora ti se sezona i malo posrečit.I Mir je prvak ali kome je interesantan,posrečilo mu se.
kad si kod toga- da je rossi sredina, ima jedna genijalna anegdota.
Priča novinarka s njim i pita ga kako ste postigli sve te uspjehe.
On govori pa gledajte, nekima bolje leže desni zavoji, nekima lijevi, ja sam se rodio kao ambidekster.
ONa: Aaaa sad smo otkrili vašu tajnu.
On: da, al sad vam je kasno 😁
 
Uopce ne pratim manje klase do trenutka kad ih mediji pocinju gurati u GP. Onda prvo idu placeni tekstovi uz obavezni "zapamtite to ime". Nisu klinci losi, dapace, ali ovo je sport u kojem se samo prvi broje.