MT-01

Meni se motor sviđa! :?
Malo me ta svijetla muče na svim novim Yamahama,pa tak da ću i ovo prebolit.
Ali ipak za potpuni dojam,moram vidit u živo,onda ću znat jel mi se sviđa il ne!
:D
 
shonyo said:
Meni se motor sviđa! :?
Malo me ta svijetla muče na svim novim Yamahama,pa tak da ću i ovo prebolit.
Ali ipak za potpuni dojam,moram vidit u živo,onda ću znat jel mi se sviđa il ne!
:D
ovih dana idem do Krškog u vezi servisa DragStara pa moreš samnom a i onak te nis videl sto let! :wink:
 
Fauk said:
shonyo said:
Meni se motor sviđa! :?
Malo me ta svijetla muče na svim novim Yamahama,pa tak da ću i ovo prebolit.
Ali ipak za potpuni dojam,moram vidit u živo,onda ću znat jel mi se sviđa il ne!
:D
ovih dana idem do Krškog u vezi servisa DragStara pa moreš samnom a i onak te nis videl sto let! :wink:

...a CVIČEK čeka,samo ga treba popit :D .Bok.
 
Fauk said:
shonyo said:
Meni se motor sviđa! :?
Malo me ta svijetla muče na svim novim Yamahama,pa tak da ću i ovo prebolit.
Ali ipak za potpuni dojam,moram vidit u živo,onda ću znat jel mi se sviđa il ne!
:D
ovih dana idem do Krškog u vezi servisa DragStara pa moreš samnom a i onak te nis videl sto let! :wink:

Pa javi se.A ak odgovara vreme,bumo prešli!
Ak niš drugo,bumo u nekoj domaćoj birtiji popili nekaj!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
shonyo said:
Fauk said:
shonyo said:
Meni se motor sviđa! :?
Malo me ta svijetla muče na svim novim Yamahama,pa tak da ću i ovo prebolit.
Ali ipak za potpuni dojam,moram vidit u živo,onda ću znat jel mi se sviđa il ne!
:D
ovih dana idem do Krškog u vezi servisa DragStara pa moreš samnom a i onak te nis videl sto let! :wink:

Pa javi se.A ak odgovara vreme,bumo prešli!
Ak niš drugo,bumo u nekoj domaćoj birtiji popili nekaj!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ok nema frke! :wink:
 
naletih na review http://www.motoring.co.za/index.php?fArticleId=2324552

ima jos testova? :misli:
 
Bit ce ih u Peveca po snizenju i jos dobijes rostilj :cool:
(gusti su gusti a o ukusima se ne raspravlja za tu lovu ja bi ipak uzeo u obzir npr. TNT-a ili sl. )
 
Jos nisam vidio nedovrseniji motor. Aje to!!! Kakav je ono ovalni pleh? A ona dva tuljca od dimnjaka! Isuse boze.
 
Nisam ga vidio u živo, po slikama, motor mi se jako sviđa ali mislim da je ipak 90 ks stvarno premalo. Ne mora imat 200 ks ali barem ima cca 130-140 konja jer sa tom kubikažom se mogla postić i neka malo ozbiljnija snaga bez toga da se ide na račun okretnog momenta !!!
 
GIXER said:
Nisam ga vidio u živo, po slikama, motor mi se jako sviđa ali mislim da je ipak 90 ks stvarno premalo. Ne mora imat 200 ks ali barem ima cca 130-140 konja jer sa tom kubikažom se mogla postić i neka malo ozbiljnija snaga bez toga da se ide na račun okretnog momenta !!!
nije sve u kojnima! :wink: :roll:
 
Ma, slažem se da kod ovakvog tipa motora snaga nije u prvom planu ali mislim da su ipak mogli biti malo darežljiviji po tom pitanju jer motor po svim parametrima ima potencijala ( kubikaža,ovjes,kočnice,...) .
 
Ja stvarno ne vidim potrebe za konjima kad ima takav okretni momant. Ja sam vozio Intrudera 1.4l ( ko fabija ) sa 60-tak konja i to vuce ko blesavo.
 
linza said:
Ja stvarno ne vidim potrebe za konjima kad ima takav okretni momant. Ja sam vozio Intrudera 1.4l ( ko fabija ) sa 60-tak konja i to vuce ko blesavo.

Kaj prelaziš u čoperaše :?: :twisted:
 
mislim da ce se stvari znatno preokrenuti kad konacno novinari i ostala test kompanija dobije motor u ruke... posebno s obzirom na taj famozni Kodo koncept vibracija..