Muddy MC - Zagreb, " 9th Muddy Days ", 02. - 03. 08. 2008., Blato - N. Zagreb

Added to Calendar: 02-08-08, 03-08-08

Zlatko

Member
Obavještavamo Vas da će se naš moto - susret " 9th Muddy Days " održati u vremenu od 02. - 03. 08. 2008. u Blatu, Novi Zagreb.
Naknadne informacije na http://www.muddymc.hr pod rubrikom " SUSRETI "!!!

Evo i flyer za susret....

MFFM!
 
Evo stavljen je i flyer...
Sve one koji misle doći pucati, turirati i paliti gume odmah molim da ne dolaze na naš susret pošto se isti održava na ergeli konja i takvo ponašanje nije ni najmanje primjereno. Hvala Bogu ima i drugih susreta - koncerata - prošćenja - itd, pa neka nas zaobiđu....
 
Hebote jel smo se profinili! Nekada davno nije bilo tako :LOL: :LOL:
Ispred Kutica se uredno pucalo i palilo gume! Ah to je bilo davno!
Ali ajde ako je konja radi ja se slazem! :mrgreen: :mrgreen:
 
Zbog konja se ne puca, ali ljude tko jebe..., he, he, he...  :jesus:
 
...svečano izjavljujem da niti ove godine NE ŽELIM  jahati na konju!!!!
...i da me se po tom pitanju ostavi na miru....

...a za sve ostalo ćemo se dogovoriti....samo mi malog tončeka stavite da radi samnom...
 
...iiiiihhhaaaaaaa... (y)
 
Ako još sviraju i bendovi koji su svirali prošle godine.....dolazimo svakako (y) (y)
Vidimo se!
 
Kingman said:
Ako još sviraju i bendovi koji su svirali prošle godine.....dolazimo svakako (y) (y)
Vidimo se!
Ne sviraju isti bendovi kao i prošle godine, ali naravno da će biti rock´n´rolla..  (y)
 
Zlatko said:
Ne sviraju isti bendovi kao i prošle godine, ali naravno da će biti rock´n´rolla..  (y)

Sekretaru Zlaja daj mi reci tko je od vaših bio u Grčkoj, ja htjeo platiti obečano pivo ali nastali tehnički problemi kod tvojih pripadnika :LOL:.......pa sam ga sam popio(s mojim društvom) :mrgreen: (y)

Pozdrav MC Muddy-jima (y)
 
KAMENI DJ said:
Sekretaru Zlaja daj mi reci tko je od vaših bio u Grčkoj, ja htjeo platiti obečano pivo ali nastali tehnički problemi kod tvojih pripadnika :LOL:.......pa sam ga sam popio(s mojim društvom) :mrgreen: (y)

Pozdrav MC Muddy-jima (y)
U Grčkoj su bili Štef ( Vicepresident, HD - Softail Custom) i Jurica ( Honda VTR SP - I ili II ) od članova, a svaki je imao svoju ekipu odnosno nisu išli u isto vrijeme dolje, a ni nazad u Hrvatsku. Rekao mi je Jurica da se našao sa Labašem ( vjerojatno ste bili zajedno tada ), ali da je konverzacija kratko trajala.. No, ima dana za popiti pivu, može i u Hrvatskoj.  (y)

Pozdrav!
 
Zlatko said:
U Grčkoj su bili Štef ( Vicepresident, HD - Softail Custom) i Jurica ( Honda VTR SP - I ili II ) od članova, a svaki je imao svoju ekipu odnosno nisu išli u isto vrijeme dolje, a ni nazad u Hrvatsku. Rekao mi je Jurica da se našao sa Labašem ( vjerojatno ste bili zajedno tada ), ali da je konverzacija kratko trajala.. No, ima dana za popiti pivu, može i u Hrvatskoj.  (y)

Pozdrav!

Hm.....da se imalo malo volje, moglo se i koju riječ uputiti prema nama(pa ipak smo iz iste dežele)nego je ovako ispalo ono ko vas.....a i u kamp je red da se uđe....to mi je nepojmljivo....toliki kilometri i onda ono nama dobro i bez vas motorista i onoga što je u kampu bilo priređeno....ajd svako ima svoje veselje :mrgreen:
pozdrav možda se vidimo (y)
 
KAMENI DJ said:
Hm.....da se imalo malo volje, moglo se i koju riječ uputiti prema nama(pa ipak smo iz iste dežele)nego je ovako ispalo ono ko vas.....a i u kamp je red da se uđe....to mi je nepojmljivo....toliki kilometri i onda ono nama dobro i bez vas motorista i onoga što je u kampu bilo priređeno....ajd svako ima svoje veselje :mrgreen:
pozdrav možda se vidimo (y)
Ovo oko kampa i razgovora ćemo nekom drugom zgodom, već smo offtopic...
 
pozdrav!

vidimo se svakako  (y)
 
Zlatko said:
Ne sviraju isti bendovi kao i prošle godine, ali naravno da će biti rock´n´rolla..  (y)

...tko bu tambural, ak se smije znati?!?...
 
zerp said:
zelenom čarobnicom? :LOL:
Pusti ga, vidiš da ga ljubav još jače pere neg zelena čarobnica :LOL:

Vidimo se svakako i ove godine (y)
 
:misli:  :jesus:  :jesus:
 
perepero said:
...tko bu tambural, ak se smije znati?!?...
tamburali buju STORM i ROCKHEADS.. :ples: