Muddy MC - Zagreb, " 9th Muddy Days ", 02. - 03. 08. 2008., Blato - N. Zagreb

Added to Calendar: 02-08-08, 03-08-08

holandez said:
Ma bilo vam je ko bok na susretu kao i uvjek ali dajte vise neke sredite s tom kisom  :jesus:jer kod vas uvjek pada i to bez obzira na mjesto odrzavanja ili datum! :shock: :shock: Nije da je meni kisa jako smetala jer i tak zivim u ovoj Nigdjezemskoj gdje kisa pada skoro pa svaki dan ali ovim mojim "bikerima" iz zga smeta svaki qurac! :LOL: :LOL:
Pozz ekipi iz Blata  (y)
BAKS said:
srica tvoja da niko od njih ovo nece procitat... :mrgreen:

a za jedan grolsch i ja sutim ko zaliven... :LOL: :LOL: :LOL:
Pozdrav Holandezu, i prošle godine nije padalo..  8) a ti Baks, ne da si imao sreće u dolasku, nego si zajebao Sijerkovića 100%... :LOL:
 
Vidi se da nisam bio prosle godine pa se ispricavam zbog krivog navoda ali opet kada uzmes u prosjeku vise pada nego ne pada!
Na kraju krajeva kisa vam nikada ne pokvari atnosferu na susretu ako ima prava ekipa koja kod vas na susretu nikada ne manjka! (y)
Baks ti uvjek imas pivu kada se sretnemo, to barem nije nikada bio problem! :bananapivo: :bananapivo:
 
holandez said:
Vidi se da nisam bio prosle godine pa se ispricavam zbog krivog navoda ali opet kada uzmes u prosjeku vise pada nego ne pada!
Na kraju krajeva kisa vam nikada ne pokvari atnosferu na susretu ako ima prava ekipa koja kod vas na susretu nikada ne manjka! (y)
Baks ti uvjek imas pivu kada se sretnemo, to barem nije nikada bio problem! :bananapivo: :bananapivo:
Još da nam ti malo "robice" doneseš iz te svoje nigdjezemske.....da vidiš veselja......bilo bi nam dobro i s ekipom iz staračkog doma :LOL:
Nego Zlatko, di su te slike :misli: :mrgreen:
 
Kingman said:
Još da nam ti malo "robice" doneseš iz te svoje nigdjezemske.....da vidiš veselja......bilo bi nam dobro i s ekipom iz staračkog doma :LOL:
Nego Zlatko, di su te slike :misli: :mrgreen:
Ovaj tren sam sjeo za komp i idem to dovršiti danas  :konjic:.. Javim kada bude gotovo... :wave:
 
Konačno su stavljene slike na našu stranicu.. Malo se otegnulo zbog tehničkih problema, no tko čeka, taj se i načeka..  :mrgreen:
Evo i link: http://www.muddymc.hr/9th_Muddy_Days.html

Pozdrav svima!
 
....joj, što sam si lijepa....i slikana sam u prirodnom okruženju (tj.na).... :mrgreen:
...slike su mrak.... (y)
 
problemchild said:
kaj iza šanka? Pa ne vidim te nigdje :misli:

...ma sjedim ti na bačvama moje omiljene laške..... :jesus: