Muddy Zagreb, Blato - Novi Zagreb 01. - 02. 08. 2009.

Added to Calendar: 01-08-09, 02-08-09

Zlatko

Member
Obavještavamo Vas da će se naš jubilarni moto - susret " 10th Muddy Days " održati u vremenu od 01. - 02. 08. 2009. u Blatu, Novi Zagreb.
Naknadne informacije na http://www.muddymc.hr pod rubrikom " SUSRETI "!!!

 
Evo i flyer za susret. Uglavnom, sve po starome! Isto mjesto, isto vrijeme, opet R´n´R. :LOL: Naravno, niti ove godine nema turiranja i pucanja na mjestu susreta, pošto se radi o ergeli konja. Ne želim ponovno objašnjavati previše oko toga, pošto smo to apsolvirali još prošle godine..
 
Ajde pocni vec danas lagano dozivati lijepo vrijeme pa da koji vas susret zavrsi ili bar pocne bez kise! :misli: :LOL:
 
holandez said:
Ajde pocni vec danas lagano dozivati lijepo vrijeme pa da koji vas susret zavrsi ili bar pocne bez kise! :misli: :LOL:
jel stize dijaspora... :konjic: :konjic:  ??
:mrgreen:

i lani ste svi pricali o nekoje kisi...a ja dosao suh i cudio se... 8)
:mrgreen: :mrgreen:

naravno da se vidimo (y)
 
Hebala te dijaspora da te hebala nego jel si ti pripremil janka? :misli: :mrgreen:
Vidimo se mi prije ovih blatnjavih!
 
holandez said:
Hebala te dijaspora da te hebala nego jel si ti pripremil janka? :misli: :mrgreen:
Vidimo se mi prije ovih blatnjavih!
samo ti dodji...naci ce se nesto (y)
 
valjda će i u petak bit nekog tamo? da dođem pozdravit dečke i cure :D jer od subote idem na godišnji:
Pozdrav cijeloj ekipi iz moto kluba MUDDY (y)
 
holandez said:
Ajde pocni vec danas lagano dozivati lijepo vrijeme pa da koji vas susret zavrsi ili bar pocne bez kise! :misli: :LOL:
Hmm :misli:, znaš i sam da je to jedina stvar na koju ne možeš utjecati.. A i kakvi bi mi Blatnjavi bili kada ne bi bilo nekakve kiše  :LOL:
BAKS said:
jel stize dijaspora... :konjic: :konjic:  ??
:mrgreen:

i lani ste svi pricali o nekoje kisi...a ja dosao suh i cudio se... 8)
:mrgreen: :mrgreen:

naravno da se vidimo (y)
Ti si prošle godine stvarno bio fenomen, jedini nisi tim putem pokisao u to kratko vrijeme koliko je padalo... :wink:
montpellier said:
valjda će i u petak bit nekog tamo? da dođem pozdravit dečke i cure :D jer od subote idem na godišnji:
Pozdrav cijeloj ekipi iz moto kluba MUDDY (y)
U petak ćemo biti tamo, treba sve to pripremiti, a da li će šank raditi - ne znam. Razlog; ekipa se ubije u petak (iz kluba), i onda u subotu spadne knjiga na dva slova.. (naučene lekcije). Zato ni ne radimo više petak. Eto, nije nam na hvalu, ali je istina! :?
 
Zlatko said:
Evo i flyer za susret. Uglavnom, sve po starome! Isto mjesto, isto vrijeme, opet R´n´R. :LOL: Naravno, niti ove godine nema turiranja i pucanja na mjestu susreta, pošto se radi o ergeli konja. Ne želim ponovno objašnjavati previše oko toga, pošto smo to apsolvirali još prošle godine..
:( A ja sam taman htio početi sa pucanjem........ :misli:
 
darkofj said:
:( A ja sam taman htio početi sa pucanjem........ :misli:
Hmm.. Samo ti dođi, imaš ti sad po čemu pucat...  :LOL:
 
darkofj said:
A zakaj ti nisi došla slušati pucanje u Stankovce, pa da onda odlučiš :) gdje je jače....

čekala sam u tntu tebe da projuriš i potrubiš prije polaska... a onda je već bilo prekasno da se idem spremat i pakirat za dole..

btw. jedva smo te prepoznali s  :misli: :misli: kak da to velim... curom? hihi :)  (y) (y)
 
luda_baba said:
btw. jedva smo te prepoznali s  :misli: :misli: kak da to velim... curom? hihi :)  (y) (y)
Darko, nemoj podleći provokaciji.. Sad su babe ljubomorne jer su starije od tvoje male... :LOL: :LOL:
 
Zlatko said:
Darko, nemoj podleći provokaciji.. Sad su babe ljubomorne jer su starije od tvoje male... :LOL: :LOL:

joj, pa ne moraš odma sve tak priznati....  :jesus: :LOL:
 
Zlatko said:
Darko, nemoj podleći provokaciji.. Sad su babe ljubomorne jer su starije od tvoje male... :LOL: :LOL:
reci mi tko nije stariji od njegove male :LOL:
 
oracle said:
reci mi tko nije stariji od njegove male :LOL:
:lolcry:
moja mala.. kćer... :LOL: :LOL: :LOL:

Ubit će nas Darko, a i malo smo u off - u!
 
luda_baba said:
čekala sam u tntu tebe da projuriš i potrubiš prije polaska... a onda je već bilo prekasno da se idem spremat i pakirat za dole..

btw. jedva smo te prepoznali s  :misli: :misli: kak da to velim... curom? hihi :)  (y) (y)
Mene si čekala ??? :misli: Pa ti imaš dečka !!! :shock:
 
Zlatko said:
Ubit će nas Darko, a i malo smo u off - u!

nebu... bumo mi pivu platili i sve bu ok  (y) no i njegovoj maloj  :jesus: :jesus: :jesus: :LOL:

kaj se tiče susreta... bila sam prošle godine... ove na žalost nikaj od ponovnog susreta jer i mi imamo u isto vreme susret tak da.... :wink: