Muddy Zagreb, Blato - Novi Zagreb 01. - 02. 08. 2009.

Added to Calendar: 01-08-09, 02-08-09

Zlatko said:
:lolcry:
moja mala.. kćer... :LOL: :LOL: :LOL:

Ubit će nas Darko, a i malo smo u off - u!


...a tko je tebi ljubavi kriv što si si našao za komada babu od 4 banke????... :mrgreen:  ljubomora radi čuda...vidim ja....


...a ja ću vidjeti da li ćeš biti dovoljno dobar da dođem kod tebe na susret... :jesus:
 
trxa said:
...a tko je tebi ljubavi kriv što si si našao za komada babu od 4 banke????... :mrgreen:  ljubomora radi čuda...vidim ja....


...a ja ću vidjeti da li ćeš biti dovoljno dobar da dođem kod tebe na susret... :jesus:
Isključivo Delnice....................
 
Dolazimo naravno (y)
Možda da napomenemo da sviraju Problem Child  :yoman: :drunk:
 
Kingman said:
Dolazimo naravno (y)
Možda da napomenemo da sviraju Problem Child  :yoman: :drunk:
Sviraju: Problem Child
              Bruno & Friends
              Pilgrim


..samo R´n´R... (y) (y) (y)
 
Zlatko said:
Sviraju: Problem Child
              Bruno & Friends
              Pilgrim


..samo R´n´R... (y) (y) (y)

Potpisujem....R'n'R....bendovi  (y)  Zamorci se prijavljuju s ekipom vjerojatno...
Nažalost aftomobilom, ali dolazimo....pa makar i s biciklima.... :rock: :rock: :rock: ...
molim da za mene bude puno vode....previše para sam dao državi za kazne....
 
mushki.zamojac said:
Potpisujem....R'n'R....bendovi  (y)  Zamorci se prijavljuju s ekipom vjerojatno...
Nažalost aftomobilom, ali dolazimo....pa makar i s biciklima.... :rock: :rock: :rock: ...
molim da za mene bude puno vode....previše para sam dao državi za kazne....
Biti će i vode, a biti će i bezalkoholne pive ( Cool ) za one koji ne piju..
 
Pozdrav ekipi, nažalost idem ovaj vikend prema rodnoj grudi. Želim Vam dobru zabavu. Pozdrav.. (y)
 
anterr said:
Pozdrav ekipi, nažalost idem ovaj vikend prema rodnoj grudi. Želim Vam dobru zabavu. Pozdrav.. (y)
Hvala, također!
Pozdrav tebi i dragoj! (y) (y)

P.S. Jel´sluša Zeka? Baš bi se lijepo uklopio uz naše racing oldtimere na susretu.. :mrgreen:
 
Pozdrav ekipo , vidimo se u subotu !!!!!!!!!!!
 
zoka004 said:
Pozdrav ekipo , vidimo se u subotu !!!!!!!!!!!
Svaka čast, pozdrav i tebi!!!
 
obecanje je obecanje
p.s jesi li ti stigao na posao onaj dan sa strmca?
 
a bude i koji motogasac došel

see ya  (y)
 
zoka004 said:
obecanje je obecanje
p.s jesi li ti stigao na posao onaj dan sa strmca?
Jesam, jesam.. Malo umoran, ali sve 5! (y)
 
...vi koji dolazite iz pravca zgb-a...nemojte ići preko blata...radovi su po karlovačkoj...najbolja je ići na rotor, skidanje lučko, semafor desno...
 
trxa said:
...vi koji dolazite iz pravca zgb-a...nemojte ići preko blata...radovi su po karlovačkoj...najbolja je ići na rotor, skidanje lučko, semafor desno...
mislis  tam do onog tifona pa prema susretu ..ravno od tifona i onda ljevo uz nasip  :misli: