Murija uzela motor!?

Status
Not open for further replies.
Black is back said:
Ne učit ću ih da poštuju zakon,a ja uživam dok mogu i zajebavam se ali polako ću se i ja smiriti ja sam sebi dovoljno dokazal  nisam ti ja bedak ja sam otkačen i meni je samo do zajebancije i pošten građanin ove malo sj..... države :LOL: :LOL:

a zakaj se onda tak ponasas,  :misli:


 
sid said:
a zakaj se onda tak ponasas,  :misli:
A jer ne volim baš muriju uvijek su mi neš našli kad su me zaustavili eto zbog toga ok je meni kada to ona naplati kaznu za kacigu,ali ove sitne poput naljepnice od rege i te stvari to ti mene užasno živcira motor lijep i onda vidiš onu naljku,a nemaš ju to ti je 300kn (y)
 
pa dobro to mogu kuzit, ali nije ti murjak kriv ako tak u zakonu pise, uglavnom ja sam izuzetno rijetko imao problema s murjom, ljudi radili svoj posao, ak je bio bezobrazan zapisao sam broj znacke, broj vozila mjesto i vrijeme i to je to.
E sad da ima konja medju njima ima, ali nista vise nego sto ih je u drustvu opcenito, i to je tak.
 
Black is back said:
Ovako imao sam davno situaciju kada su me panduri zaustavljali naravno nisam stao pobjegao sam mu i nakon 20 min naletio sam opet na njega i on me je opet počeo ganjat i šta se dogodilo dogodilio se to da mi je propala kočnica pred zavoj i našao sam se u stijeni nakon par minuta dolazi pandur počinje nešto srat na što ja ležiim na cesti sav u krvi on meni sere poslao sam ga u tri pm nakon pun rac čekanja hitne i svih živih bolova šta sam prošao i 8 mjeseci bolovanja i hodanja po doktorima nikome ništa završio sam na sudu sve se e prikrilo u zapisniku su izbacili da su me ganjali,ja sam dobio lipo kaznu i nikome ništa,ali par godina kasnije pravda je došla na svoje ima boga i dobio je svoje kaže se nikad se nemoj nekome zamjeriti bog sve vidi sve naplati kad tad,ali i dan danas ja tim šupcima ne stajem ako ne moram,jer uvijek nešto nađe evo situacija ljetos vozim se ljetos  s par prijatelja po magistrali vidim iz daljine pandur sa motorom i lagano izlazi na cestu i pruža lizalicu prvo šta mi prošlo kroz glavu sad će mi neku kaznu za neš naravno sam gas do kraja i kraj njega,svi ostali koji su bili iza mene zaustavio ih je i napisao im je kaznu od 300kn da im tablice ne stoje propisno šta reć šupak da sam stao popušio bi kaznu ovako sam bez nje uvijek oni neš nađu nama koji vozimo motore......

Znam da su ti već rekli da si krele, ali zasužio si da ti se to još jednom ponovi.
 
Status
Not open for further replies.