Murija uzela motor!?

Status
Not open for further replies.
giantMC said:
svima koji ne stajete muriji i jos kenjavite jer su se drznuli vas pokusat zaustavit ili nedaj Boze nesto pitat a kamoli se ogrijesit o vas i napisat kaznu treba dofurat muriju iz amerike koju ionako svi zelite ovdje, koljevka demokracije, americki san bla.. kad te zaustavi bit ces kus i miran jer ces imat cijev na celu.. a razbijanje autiju koji ne stanu i rusenje motorista im takodjer nije strano.. pa placi poslje da su te zrusili

:LOL: :LOL: :LOL:

to je istina, svaka čast, puno smo se mi svi usilili (y)

pričao mi stari kad su jednom preuzimali ili davali $$$ ne sićam se, jedan lik se našalia nešto otvoria kufer pita frenda oš malo zelenog a cijev od pola metra u roku odma na čelu
 
giantMC said:
svima koji ne stajete muriji i jos kenjavite jer su se drznuli vas pokusat zaustavit ili nedaj Boze nesto pitat a kamoli se ogrijesit o vas i napisat kaznu treba dofurat muriju iz amerike koju ionako svi zelite ovdje, koljevka demokracije, americki san bla.. kad te zaustavi bit ces kus i miran jer ces imat cijev na celu.. a razbijanje autiju koji ne stanu i rusenje motorista im takodjer nije strano.. pa placi poslje da su te zrusili
Ovo je HR kada se poželim toga odseliti ću se u ameriku,ove rasprave se mogu voditi danima ja kažem ko želi neka se lipo vozi kako on misli da je njemu najbolje,jedina stvar zašto regam motor je osiguranje nikad neznaš kad će te neka budala pobrat,a da nema toga nebi bilo potrebe regat niš svejedno ovi još trebaju puno palente da nauče voziti.......
 
Black is back said:
Ovako imao sam davno situaciju […]

Ma zamisli kakve budale ti policajci! :LOL: :LOL: Majke ti mile još se hvali kao on je normalan a oni u kurcu… Ajde ti to drugi put fino zadrži za sebe :mrgreen:
 
Black is back said:
Ovo je HR kada se poželim toga odseliti ću se u ameriku,ove rasprave se mogu voditi danima ja kažem ko želi neka se lipo vozi kako on misli da je njemu najbolje,jedina stvar zašto regam motor je osiguranje nikad neznaš kad će te neka budala pobrat,a da nema toga nebi bilo potrebe regat niš svejedno ovi još trebaju puno palente da nauče voziti.......
:misli: Jel ti stvarno imaš 26 godina?
 
Po pisanju i postovima prije ima 14 ili cak i manje.
A i ono sto je napisao dovoljno govori o njegovom mentalnom sklopu. Ima mate finu rijec za takve, ali necu je sa sada spominjati.
Uglavnom za njegov nacin rezoniranja  :palacdolje: .
 
Hrvoje said:
kakve mrtve veze ima moj odnos prema njima, koji je kulturan, sa odnosom koji su konzumirali sa prethodnom mušterijom?
njihov problem koji me se niti najmanje ne tiče.  jel im to profesija ili su amaterska družina pa ne znaju izaći na kraj sa kontrolom emocija?je. hnk u kojem je intendant baleta diplomirani veterinar, vjerni stranački član, npr...

ni volje ni zelje za prepirkom
a o strankama i poslusnicima u nekoj drugoj temi.

 
Black is back said:
Ovo je HR kada se poželim toga odseliti ću se u ameriku,ove rasprave se mogu voditi danima ja kažem ko želi neka se lipo vozi kako on misli da je njemu najbolje,jedina stvar zašto regam motor je osiguranje nikad neznaš kad će te neka budala pobrat,a da nema toga nebi bilo potrebe regat niš svejedno ovi još trebaju puno palente da nauče voziti.......


malo pricas gluposti al dobro svako ima pravo na misljenje valjda
 
Ne imam 30 godina lol pa ako do sada neki nisu shvatili meni je to sve zajebancija,ja sam njemu samo dao odgovor na ono šta je pital šta bi se dogodilo da ga ganjaju i da se dogodi nesreća eto to bi se dogodilo meni se ono dogodilo dok sam još bio maloljetan,znači to je davno poštujem zakon koliko poštujem,ali sigurno neću voziti po ograničenju koji sam si kurac onda kupio motor ili auto onda mogu i biciklom voziti se vidim tu se svi drže zakona,pa na cesti to ne izgleda tako :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen: :mrgreen:

Ovo je za one koji vole ljude u plavom..........
http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=80098
http://mojportal.hr/zagreb_i_hrvatska/hrvatska_i_svijet/dalmacija/crna_kronika/pijani_policajac_skrivio_nesrecu
http://www.javno.com/hr-crna/policajac-s-16-promila-skrivio-prometnu-nesrecu_111399
A ovoga ima tonu nećemo ni govoriti kakavi voze presretače i šta rade po cesti koliko je to ugrožavanje prometa itd a sad dalje pišite koliko oćete kada popušite kaznu nećete misliti isto.............
 
nezreli ste svi  8) jer niste u stanju ostat on topic, pomozite čovjeku ako znate a ove priče "znaš li ti koliko ja imam godina/imo motora/fuko trebi " smo već svi vidli "

 
Izi said:
nezreli ste svi  8) jer niste u stanju ostat on topic, pomozite čovjeku ako znate a ove priče "znaš li ti koliko ja imam godina/imo motora/fuko trebi " smo već svi vidli "
Ja sam samo naveo svoja iskustva ali tipično je da uvijek postoje pametni kojim moraju pametovat,kada se ova država malo sredi sve će biti drugačije,a za sada je sve u pedali kakva vlast takvo sve nema šta pravi balkan :LOL: :LOL:
 
Izi said:
nezreli ste svi  8) jer niste u stanju ostat on topic, pomozite čovjeku ako znate a ove priče "znaš li ti koliko ja imam godina/imo motora/fuko trebi " smo već svi vidli "
Ne velim da je off poželjan, ali ti isto malo...piiiip...

Voziti se na motoru koji ne da nije registriran, nego nema ni papira...daleko je od pametnoga.
Jedini savjet koji možeš dati čovjeku je - da prouči malo zakone koji su na snazi u RH.
I da takvu grešku više ne ponovi.
A koliko vidim motor su mu vratili.
I sad čovjek misli da kad mu oni daju nekakav papir da se može slobodno trkeljati dalje.
U x tema se pričalo o takvim stvarima, pa neka malo pređe po njima. Ili kad mu policija da to neko uvjerenje, neka ih odmah pita kaj sa tim uvjerenjem/potvrdom može. Ipak oni izdaju uvjerenje pa zasigurno bolje od nas znaju čemu služi.
A iz osobnog iskustva...služit će da mu sljedeći puta kad ga ulove naplate samo kaznu, a ne oduzmu mu motor, i to pod uvjetom da bu taj papir imal kod sebe.
Ako je papir koji dobije perforiran...onda je za zahod.

A ovi idioti koji mu savjetuju da ne stane...to su posebni slučajevi koje ne bih želio komentirati. Isti ti se bune kaj ovi ili oni kradu, a oni rade sličnu stvar.

Tako da... :palacdolje:
 
Da ali problem je što je to motokros za utrke i kako će on to regat nikako,a nemaju svi para da bi vozili utrke i čovjek se vozi po šumi cesti i uživa i šta će drugo nego pobjeć,normalno da je bolje imati regan motor,a razlog je samo zato ako se dogodi neko sranje,mene uvijek živcira šta kada stanem ako je neki debil piše kaznu retrovizori,tablica,naljepnica ona mislim ono kao neispravan motor,a ispravniji je od pola automobila i nekih motora u hr mislim ono našom cestom se vozi sve i svašta,i stvar je u tome da panduri uvijek imaju pik na motoriste,a ne na ove u autu eto to mene živcira treba mjenjat ljude koji to rade i sve će biti ok,svaka čast izuzetcima ima ih,ali opet ima i onih koji misle ako nose značku da su face.........
 
BobaCH said:
Dajsenaučidaunašemhrvatskomjezikupostojizarezivelikoslovo!!!!!!
A šta ću se učiti hrvatskom više mi treba engleski lol :LOL:
 
Black is back said:
A šta ću se učiti hrvatskom više mi treba engleski lol :LOL:

Debelo smo u offu a i debelo nekaj nije u redu sa tobom!
Ako ti se ne svišaju hrvatski zakoni, odseli se. Ako ti je preskupa Hrvatska, odseli u jeftiniju državu. Ako ti se ne staje policiji, odi u recimo Bangladeš. Ako ti se ovo-ono...
Mislim, svakako.....












...odi zuri u sunce!  8)
 
Jep slažem se ja s tobom ja samo malo lud i zabole me za sve meni je samo do zajebancije ma jedino šta mi se sviđa to šta je zakon u kurcu kada se to promjeni onda ću se odseliti bez brige (y)
 
Ne kužim kak mene ne zaustavljaju i kažnjavaju. Očito imaju nos za ovakve bedake kak si ti.Nadam se da nečeš svoju djecu učiti da ne poštuju zakon .Svi nešto traže od države ali nek se zapitaju kaj su dali za nju.
 
vuki r said:
Ne kužim kak mene ne zaustavljaju i kažnjavaju. Očito imaju nos za ovakve bedake kak si ti.Nadam se da nečeš svoju djecu učiti da ne poštuju zakon .Svi nešto traže od države ali nek se zapitaju kaj su dali za nju.
Ne učit ću ih da poštuju zakon,a ja uživam dok mogu i zajebavam se ali polako ću se i ja smiriti ja sam sebi dovoljno dokazal  nisam ti ja bedak ja sam otkačen i meni je samo do zajebancije i pošten građanin ove malo sj..... države :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.