MV Agusta Dragster

Strašno, ko da fali pola motora.... :palacdolje:

A naprijed ko nabildana sisata transformerka

Ni M od MV Aguste i Talijanske elegancije
 
Frend koji vozi Streetfightera 848 je oduševljen i kaže da lako moguće da će mu ta Agusta biti idući motor.
Meni osobno je pak guzica kakvu ima njegov Ducati među boljim uradcima u zadnjih par godina.
 
Ne vidim svrhu.. Koja je razlika izmedju brutale i dragstera, osim izgleda?
Radje brutale corsa i prst u uho. Top naked!! A lijep do bola..
 
MIK0 said:
Ima i nešto dobro u svemu tome, stare aguste su sve cjenjenije :D
Evo nedavno je na valjda svjetski najbrojnijem MV forumu bila rasprava "Koja MV Brutale je najbolja" i zaključak je da su samo prve dvije (750 i 910) doista "brutale" i to 750 za stazu i 910 za grad, sve ostalo da je nekako njaaaahhhh.
Ooo daaaaa ... meni je moja još uvijek skroz OK ;)

Sve te "stare" Aguste su mi bile blagi užas za razliku od novih koje su nešto sasvim drugo. I sve te priče oko starijih modela sam prožvakao s Dukcima i jednostavno ne stoje. Jedini kojeg sam si ostavio ima posebnu vrijednost, mogu reći sentimentalnu i to samo meni osobno, jer sad i novi Monster 1200 ide bolje od njega tak da sve priče padaju u vodu odnosno konkretnije, siguran sam da svi lažu.  :mrgreen:
 
s2r said:
Ne vidim svrhu.. Koja je razlika izmedju brutale i dragstera, osim izgleda?
Radje brutale corsa i prst u uho. Top naked!! A lijep do bola..

Pa i nema razlike, to je isti motor u dvije varijante. http://www.motori.hr/mv-agusta-brutale-dragster-800-rr/
 
mate said:
Sve te "stare" Aguste su mi bile blagi užas za razliku od novih koje su nešto sasvim drugo. I sve te priče oko starijih modela sam prožvakao s Dukcima i jednostavno ne stoje. Jedini kojeg sam si ostavio ima posebnu vrijednost, mogu reći sentimentalnu i to samo meni osobno, jer sad i novi Monster 1200 ide bolje od njega tak da sve priče padaju u vodu odnosno konkretnije, siguran sam da svi lažu.  :mrgreen:
S obzirom da je ovdje pod "starima" riječ o F4 modelu sa kojim je Agusta "uskrsnula" i kojeg je prije svega dizajnirao Tamburini, a kad je o njegovom dizajnu riječ malo tko će reći da tip nije imao pojma što crta, plus kad tome pridodaš činjenicu da je u tom njegovom "blagom užasu od dizajna" najjača vezija F4 mašine još 2006 godine imala 201 KS malo je smješno reći da motor ružan i/ili da nije išao.

 
mate said:
Sve te "stare" Aguste su mi bile blagi užas za razliku od novih koje su nešto sasvim drugo. I sve te priče oko starijih modela sam prožvakao s Dukcima i jednostavno ne stoje. Jedini kojeg sam si ostavio ima posebnu vrijednost, mogu reći sentimentalnu i to samo meni osobno, jer sad i novi Monster 1200 ide bolje od njega tak da sve priče padaju u vodu odnosno konkretnije, siguran sam da svi lažu.  :mrgreen:

Ne razumjem..

Pa normalno da ce novi bajk ici bolje, to me osobno apsolutno ne dira kad su u pitanju "odredjeni dragulji iz sredine, kraja devedesetih".  :) (y)
 
Nedavno sam negdje nešto o tome napisao, danas je valjda fora da se svi kao kunu u stare modele a ja im objašnjavam da su u krivu. :mrgreen:
 
Stari motor je  (y)
ali samo ako se zove Brough Superior ili makar Vincent :)

:LOL:
 
Ok Mate, prijedjimo na konkretne stvari, prodaj mi taj stari kramp, na cash sto ti dam nadodaj koji euro i kupi novog miavela 1200, moze?
 
Tvorničica pliva...

mv-agusta-varese-factory-flooding.jpg

http://www.asphaltandrubber.com/news/mv-agusta-factory-flood/
 
A i inače im sa ovim novim modelima posao očito jako dobro ide kad su se odlučili na suradnju sa Mercedesom ?!?!
Istina, njima se i ne čudim nego Mercedesu xD
 
Jel taj AMG onaj što ima ugrađen Dainese "sigurnosni paket"?
Prvi put sam to vidio uživo i stvarno je dobra stvarčica ali preveliko za nakeda :(
Btw, ide taj Diavel ko beštija, imam neki video uradak di se baš vidi kako ima momenta.