MV Agusta F3

jel ima tko od forumaša navedeni motor?

ili da je bar vozio? 675 u odnosu na 800?
 
Bump said:
jel ima tko od forumaša navedeni motor?

ili da je bar vozio? 675 u odnosu na 800?
Javi se mati, jer je on skoro sve vozija! :wink: 8)
 
i nitko drugi nema pojima ništa? puuuj recesija  :mrgreen:
 
Kad nije nitko htio ja se žrtvovao malo  :mrgreen:

Jučer ju dopeljao, nisam napravil još ni metra tak da o tome nemrem pisat, veličinom je u odnosu na bivšu R6 drastično manja, izrada svakog detalja je savršena, po meni završna obrada puno bolja nego na paningaleu recimo.

Sad bumo vidli kak bu s izdržljivosti  :mrgreen: Jel istina ili nije to kaj pričaju o talijanima  :021:
 
marko88 said:
Kad nije nitko htio ja se žrtvovao malo  :mrgreen:

Jučer ju dopeljao, nisam napravil još ni metra tak da o tome nemrem pisat, veličinom je u odnosu na bivšu R6 drastično manja, izrada svakog detalja je savršena, po meni završna obrada puno bolja nego na paningaleu recimo.

Sad bumo vidli kak bu s izdržljivosti  :mrgreen: Jel istina ili nije to kaj pričaju o talijanima  :021:
koliko evrica i sta cekas sa probom :mrgreen:
 
marko88 said:
Kad nije nitko htio ja se žrtvovao malo  :mrgreen:

Jučer ju dopeljao, nisam napravil još ni metra tak da o tome nemrem pisat, veličinom je u odnosu na bivšu R6 drastično manja, izrada svakog detalja je savršena, po meni završna obrada puno bolja nego na paningaleu recimo.

Sad bumo vidli kak bu s izdržljivosti  :mrgreen: Jel istina ili nije to kaj pričaju o talijanima  :021:
Virujem da ćeš duplo više guštat nego na R6, a šta primitivci pričaju o talijanskim motorima neka te ne brine, više njih muči šta ne mogu to kupit. :wink: (y) :afro:
 
Malo me "brine" sta je tako malen :x
 
marko88 said:
Kad nije nitko htio ja se žrtvovao malo  :mrgreen:

Jučer ju dopeljao, nisam napravil još ni metra tak da o tome nemrem pisat, veličinom je u odnosu na bivšu R6 drastično manja, izrada svakog detalja je savršena, po meni završna obrada puno bolja nego na paningaleu recimo.

Sad bumo vidli kak bu s izdržljivosti  :mrgreen: Jel istina ili nije to kaj pričaju o talijanima  :021:
(y) (y) (y)
 
svaka cast na kupnji. (y)


i ako ti nije bed,opisi nam detalje iz prve ruke,voznje naravno :wink:
 
vanir said:
svaka cast na kupnji. (y)


i ako ti nije bed,opisi nam detalje iz prve ruke,voznje naravno :wink:
Prvo motor je fakat mali, evo slika kak zgleda neko od 182 na njemu  :mrgreen:

napravil cca 300km prek vikenda, super je za vozit, motor je jako upravljiv, jako brzo i lako se prebacuje, ima dosta više momenta dole od japanaca 600, traction control i mape motora su korisne stvari u gradu, pogotovo kad bu kiša. Razlike u odazivu na gas i razvijanju snage su jako osjetne kad se mijenjaju mape.

Oduvijek sam bil protivnik talijana  :mrgreen: al sad mogu reč da bi mi bilo jako žao da nisam probal  (y) skuzil da privlači dost pozornosti od ljudi koji nemaju veze s motorima

Ne znam kolko je stvarno brži ili nije brži od japanaca, prvi dojam je da se još lakše vozi. Posebna je po svem i ak se nebu kvarila kak ljudi pričaju  :LOL: onda je top motor po meni (y)
 
(y) (y)

fakat je mali, al dobro ja sam 179cm pa ako jednog dana uparkiram bude taman :mrgreen: