Mv agusta tema

Status
Not open for further replies.

IvicaVFR

New member
Razmisljan o kupovoni mv agusta f4 1000 :) mozete li mi nesto poblize reci opcenito o tom modelu ili svoja iskustva.....  :misli:
 
Lijepo ko sve talijansko, naravno sa svim talijanskim problemima koji idu uz to. Ako imaš puno novaca i spreman si to voziti u inostranstvo na servis samo kupi. Ljep motor.
 
Što nije Miko svoju odveza na servis u Zadar, i da prilično pozitivne komentare?

Slažem se s konstatacijom da je malo neuzgodan izbor za prvi motor :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije prvi motor.... Imam honda vfr 800 vtec. Dvi sezone.... Zena se nece da vozi... Pa razmisljam da promjenim model.... Tako me nekako vuce mv agusta..... :misli:
 
Ako biraš motor za dvoje nemoj ovo uzimati. VFR je po tom pitanju puno bolji a ako ti je slab, moja preporuka za dvoje: CBR 1100XX. 
 
Jedan pljuje agustu a čovjek nije ni rekao koje godište uzima, možda uzima novu ili gotovo novu.. Zastupnik postoji, servis postoji.
Drugi pljuje jer nije za vožnju u dvoje a čovjek kaže da mu ne treba vfr jer se žena neće voziti..
Ludnica.

:LOL:
 
Ne pljujem ja ništa , pitaj Google , da izgleda više nego dobro je , da nije jeftina i to stoji.
Christian Fuchs iz Kassela ( inače moj dugogodišnji prijatelj) je dugo bio diler i ovlašteni servis za MV , katasrofalna iskustva , klipnjače probiju blok motora na 10-20000km, padne kiša ugasi se motor pa je na nekim MV razvlačio komplet novu instalaciju žicu po žicu ... .
Inače čovjek je radio i za Sutter za Foggy Petronas team je slagao mašine  za trke .
Eto ja kad bi imao MV dao bi je njemu u ruke ili nekom sličnom .

Uglavnom za te novce (nova MV) bi kupio CBR1000SP i dao ju naturpijat u Ten Kate ili Wellbrock Honda .
MV imat doma kao sliku i tu i tamo par puta godišnje na kvu , to je OK .
 
Jota tvoj komentar me iznenadio.... Ali virujen ti.... Ako imas frenda i on poznaje auguste onda virujem... Osobno vozin wfr 2002 43.000 km cjena oko 4.000 eu.... Uzea bi max do 8.000 eu.  Gledan model mv agusta f4 1000.  Ono motor mi izgleda pre dobro.  Obozavam topove ispod sjedista. Kazen?! Moja dragana nece da se vozi.... A ja san uzea vfr-ku bas radi dvoje.... Inace za sada vfr-ki kapa dolje.... Naravno da cu se raspitat jos i vidit sta ljudi pisu.... Ali svaki auto ili motor ima svoje plus i minus.... Tako da o tome mozemo do vjecnosti :wink:
 
jota said:
Nemam pojma

Iša je u Ami..., ima podužu recenziju tamo u temi...



Vezano za radilice i blokove dogodilo im se to na Motorradovom testu izdržljivosti ... kaput pri 250km/h, dobro je prošlo srećom ...

http://www.motorradonline.de/dauertest/dauertest-abschlussbilanz-mv-agusta-f4-1000-s.104647.html
 
IvicaVFR said:
Jota tvoj komentar me iznenadio.... Ali virujen ti.... Ako imas frenda i on poznaje auguste onda virujem... Osobno vozin wfr 2002 43.000 km cjena oko 4.000 eu.... Uzea bi max do 8.000 eu.  Gledan model mv agusta f4 1000.  Ono motor mi izgleda pre dobro.  Obozavam topove ispod sjedista. Kazen?! Moja dragana nece da se vozi.... A ja san uzea vfr-ku bas radi dvoje.... Inace za sada vfr-ki kapa dolje.... Naravno da cu se raspitat jos i vidit sta ljudi pisu.... Ali svaki auto ili motor ima svoje plus i minus.... Tako da o tome mozemo do vjecnosti :wink:


Augusta F4 1000 iz 2005-6 je na testu lansirala klipnjacu kroz blok na 12 000 km jer su imali problema generalno sa istima.
U stvari dolazilo je do deformacije vijaka klipnjace ( istezanja ) i onda bi masina otisla u papar.

Ali ako je tebi napeto voziti taj motor onda je dobro provjeri i uzmi ( puno njih bi je volilo imati u garazi a i ja sam medju njima)

Ako si svjestan da kupujes motor koji ce ti sigurno zadati vise problema od VFR-a ali je 50 puta eskluzivniji i rijedji uzmi pa makar ga drzao u dnevnom boravku

Inace samo da se zna da su se i nekim navodno nepokvarljivim firmama dogadjale svinjarije samo ljudi to zaboravljaju




Doli je slika od jednog nepokvarljivog :)

 

Attachments

  • img00034-20090825-1610edited07536971jpg.jpg
    img00034-20090825-1610edited07536971jpg.jpg
    61.7 KB · Views: 368
Evo i Auguste i njenih specijaliteta

Inace ovde mozes se informirati malo vise

http://www.mvagusta.net/forum/showthread.php?t=35549
 

Attachments

  • Plejlstang og Leje.jpg
    Plejlstang og Leje.jpg
    35 KB · Views: 261
  • Løs pejlstang 1.jpg
    Løs pejlstang 1.jpg
    42.1 KB · Views: 287
Napier hvala na temi... (y) vec drugacije razmisljan... Iskreno ne bi je tija imat i drzat u garazi.... Nego vozit i gustat...
 
MIK0 said:
Ma ništa to, slušaj pametne ljude - što dalje od MV-a!!

:mrgreen:

To ti je ko lipa ili dobra ženska . Neki hoće lipu pa taman i bila zaušena , znaju oni da je bolje imat dobru ali im ta valjda nije napeta  :mrgreen:.
 
Bila jedna F4 u ZD .
Dođe čovik cili ponosan do nas dvojice na kavi i cili sritan kaže " dobio sam u kombinaciji MV i kao bi li ko kupio" .
Mi 0 bodova reakcije , pitam ga ja "je li ti klipnjača izletila" čovik se čudi i misli da pričam pizdarije .
Ode se vozikat taj vikend i PRAS , pukla klipnjača probilo blok motora , jadan čovik popizdio .
 
Status
Not open for further replies.