MV AVGUSTA F41000 vs YAMAHA r1

aj da i ja nešto kažem.....

jebeš povijest, tradiciju, dizajn, ispadanje šarafa, učestale popravke bez razloga i druge divote koje idu uz te traktore talijanske....
 
bruno said:
aj da i ja nešto kažem.....

jebeš povijest, tradiciju, dizajn, ispadanje šarafa, učestale popravke bez razloga i druge divote koje idu uz te traktore talijanske....

Šteta što nikad nečeš(vrlo vjerovatno) osjetit gušt vožnje pravog motora

Prilog teoriji o popravcima; bolje živit jedan dan, nego životarit cjeli život
 
koliko vas pljuvača je ikad imalo doma talijana ? NI JEDAN
pa prema tome prestanite srat jer je vise nego ocito da iz vasih ustiju izbija samo ljubomora nista vise od toga.
imam oko sebe 50tak prijatelja koji imaju aguste,ducatije i aprilie (sam sam imao agustu,benellia,apriliu) i osim lanca koji je puknuo na benelliju nista drugo nije nikad krepalo.
jel se desmu raspao motor,ili chicken ? pitajte malo po forumu ko ima problema sa ducatijem ?
imam doma monster 900 sa 40.000 km. koji pali i radi ko sat za sto nemogu rec u vezi frendove r6 sa 25.000 kojoj anlaser vrti 30 sekundi prije nego se upali i prvih se pola sata gasi na semaforima
i ne kuzim sta imate proturječit JOKI ? pa jel ljepo pise poslije njegovog imena sta je on ?! :mrgreen:

 
Vozio sam sve Japanske marke, a sad zadnja 2 motora su mi APRILIA
.APRILIA je tek 98g. počela proizvodit maxi klasu i ja sam najzadovoljiniji sa njom. Mislim da sam dovoljno rekao, ciklistika neprikosnovena, tako da na cesti možeš iskoristiti svu snagu motora , a ne da te strah otvorit gas i da se kurčiš u bircu kako ti R1 ima 180KS i da si najbrži na cesti. A motor se nemože niti voziti nego po pisti sa potpuno drugi ovjesom. Japanac je poluproizvod na koji se pale kafić bikeri, a sve to dobro odradi marketing....Nas je u društvu6-7 i nitko nije brži od mene ma koju rutu vozili, iako imaju 30-ak konja više....
 
Moje misljenje je da je sve to isto japanci su malo jaci ali mislim da tu nema neke razlike u voznji. Za talijanske aute znam da su smece a za motore ne znam, mislim da je tu samo ukus u pitanju a ne znam zasto svi uzimaju taj r1 za usporedbu zasto ne uzmete gsxr1000 koji je trenutno najjaci i najlaksi motor, a na svim testovima se pokaozao kao najbolji i najbrzi.
Tako da je moj zakljucak da kad kupujes pilu neces pogrijesit ni da kupis talijana ili japanca, jedino sta ce ti za talijana trebat duplo vise love :cool: ali legende i male serije se placaju :)
 
-MV-AGUSTA- said:
koliko vas pljuvača je ikad imalo doma talijana ? NI JEDAN
pa prema tome prestanite srat jer je vise nego ocito da iz vasih ustiju izbija samo ljubomora nista vise od toga.
imam oko sebe 50tak prijatelja koji imaju aguste,ducatije i aprilie (sam sam imao agustu,benellia,apriliu) i osim lanca koji je puknuo na benelliju nista drugo nije nikad krepalo.
jel se desmu raspao motor,ili chicken ? pitajte malo po forumu ko ima problema sa ducatijem ?
imam doma monster 900 sa 40.000 km. koji pali i radi ko sat za sto nemogu rec u vezi frendove r6 sa 25.000 kojoj anlaser vrti 30 sekundi prije nego se upali i prvih se pola sata gasi na semaforima
i ne kuzim sta imate proturječit JOKI ? pa jel ljepo pise poslije njegovog imena sta je on ?! :mrgreen:

:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
ovo mi je najdraže
 
jokezakon said:
bruno said:
aj da i ja nešto kažem.....

jebeš povijest, tradiciju, dizajn, ispadanje šarafa, učestale popravke bez razloga i druge divote koje idu uz te traktore talijanske....

Šteta što nikad nečeš(vrlo vjerovatno) osjetit gušt vožnje pravog motora

Prilog teoriji o popravcima; bolje živit jedan dan, nego životarit cjeli život

:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:

joj što je teško zakuhat....fiš paprikaš... :mrgreen:
 
Skuhao mi prijatelj iz Slavonskog Broda fiš na 30 stupnjeva u hladu, znojio sam se 2 dana poslije :mrgreen:
 
y ti je ostao u šumi ? :LOL:
 
vozio vespu..

ali ona je ko japanac :mrgreen:

skoro, da je bila bolja od stare hondice, skoro :mrgreen:

yamaha trenutno ima minus kod mene :mrgreen:
 
Što se tiče talijana vozio sam dva(mada su oba dvotaktna i manja - Aprilia SR50 i Aprilia 125) još davnih dana i na 125 mi se mašina 2 puta razletila, a i popustila brtva vodene pumpe. Na SR50 mi je paljenje otišlo 2 puta, procurili semerinzi na vilici. Ali to je vjerojatno bilo nešto i u načinu vožnje.
No i dalje sam volio Aprilie.
Razlog što nisam i dalje ostao na Apriliama je to što nemaju 4 cilindra, jer zvuk od 2 cilindra mi nikako ne leži.
Sada vozim Yamahu (doduše ne previše dugo) i prezadovoljan sam sa njom.
Prijatelj ima R6 sa 25 000km i motor radi bez greške!
Moje mišljenje je da japanci prednjače u pouzdanosti i kvaliteti ali isto tako mislim da se puno preuveličava ta "nekvaliteta" talijana. Sve je to stvar sreće!
 
-MV-AGUSTA- said:
koliko vas pljuvača je ikad imalo doma talijana ? NI JEDAN
pa prema tome prestanite srat jer je vise nego ocito da iz vasih ustiju izbija samo ljubomora nista vise od toga.
imam oko sebe 50tak prijatelja koji imaju aguste,ducatije i aprilie (sam sam imao agustu,benellia,apriliu) i osim lanca koji je puknuo na benelliju nista drugo nije nikad krepalo.
jel se desmu raspao motor,ili chicken ? pitajte malo po forumu ko ima problema sa ducatijem ?
imam doma monster 900 sa 40.000 km. koji pali i radi ko sat za sto nemogu rec u vezi frendove r6 sa 25.000 kojoj anlaser vrti 30 sekundi prije nego se upali i prvih se pola sata gasi na semaforima
i ne kuzim sta imate proturječit JOKI ? pa jel ljepo pise poslije njegovog imena sta je on ?! :mrgreen:



Ova boja košta 550 EURića više od standardne

Jebeno povijesno vrijedan lak na, ups jebate, JAPANSKOJ kacigi :cool:










stvarno su neozbiljni ti japanci, to nuklearna bomba ne bi mogla uništit



srki
MK Gvatemala Riders
 
bas bi ti kao ducatista trebao uletit u raspravu !
 
Ne, nego bi baš ti trebao izletit iz rasprave. Pusti ljude nek misle šta hoće, neka im i kvaliteta i dugotrajnost i pouzdanost i brzina i voznost i sve što god hoće...a nama nek ostane samo osmijeh iza vizira. :wink:
 
mate said:
Ne, nego bi baš ti trebao izletit iz rasprave. Pusti ljude nek misle šta hoće, neka im i kvaliteta i dugotrajnost i pouzdanost i brzina i voznost i sve što god hoće...a nama nek ostane samo osmijeh iza vizira. :wink:



tak ti zoveš onaj bolni grč na faci kad se vozaš na ortopedskom pomagalu :mrgreen: :mrgreen:




srki
MK Gvatemala Riders