MV AVGUSTA F41000 vs YAMAHA r1

ti ima da ćutiš !
prodajem jer nemam vremena popravljat...ali da bi opet kupio drugi,ne brini ;)
 
Ima smisla to sa povijesti i dušom! Prije sam vozio Suzukija i to je bio jaaaaaako dobar motor. Stvarno sam bio zadovoljan s njim i hvalim ga i danas. Kupio sam Guzzia iz nekih svojih razloga (najviše što se tiče izgleda), ali još ni na trenutak nisam požalio. Stvarno ima dušu i stvarno mi ga je gušt vozit.
 
Opet isto!!! jednima je jedno perfekcija a sve drugo krsh!!! sigurno nije tako! ajde jel ima neko da je vozio nekog Ra italijanskog i japanskog pa da uporedi???
Mislim meni je Avgusta prelep motor, i interesantna je ta retkost ali i novi R1 je daleko od neatraktivnosti i sad sto onda neko da npr 5 ili 10 hiljada eura vise??? nije valjda samo zbog imena?
 
Ajde šta se ljutiš i razbijaš si glavu tim pitanjem kada si ni jedan od ta dva motora ne namjeravaš kupiti.
Kada dođe vrijeme za kupnju onda ćeš već znati koje su ti mogućnosti i što želiš te na osnovu toga naći kompromis i kupiti motor.
 
Medo said:
Ajde šta se ljutiš i razbijaš si glavu tim pitanjem kada si ni jedan od ta dva motora ne namjeravaš kupiti.

:LOL:
 
Oggi said:
Opet isto!!! jednima je jedno perfekcija a sve drugo krsh!!! sigurno nije tako! ajde jel ima neko da je vozio nekog Ra italijanskog i japanskog pa da uporedi???
Mislim meni je Avgusta prelep motor, i interesantna je ta retkost ali i novi R1 je daleko od neatraktivnosti i sad sto onda neko da npr 5 ili 10 hiljada eura vise??? nije valjda samo zbog imena?

Evo ga opet :LOL:
 
Ma ne ljutim se i ne razbijam glavu samo me zanima da neko napise nesto realno pa da forum malo dobije na ozbiljnosti , a ne samo neko prozivanje i zezanje... mada GDE SU MLADI , TU JE I SHALA :D :D :D
 
aj jedna iskrena

kad god dojdem na grobnik i čujem dukati kako ronda i ono njegovo zveckanje u leru nekaj me štrecne i nemrem prežalit svoje gabarite
(a i aprilija bi legla, nije dukati al tu je negdje) :wink:
 
gle oggi to je po meni cisto individualna stvar. ja se recimo lozim na sve sto je drukcije. tako da imao radje ducatija ( agusta se ne kvari :) )kojeg cu sarafat svaki dan nego neku bezlicnu r1 koja se stapa u masi !
 
tomee said:
aj jedna iskrena

kad god dojdem na grobnik i čujem dukati kako ronda i ono njegovo zveckanje u leru nekaj me štrecne i nemrem prežalit svoje gabarite
(a i aprilija bi legla, nije dukati al tu je negdje) :wink:

HAHAHAH, Na aerodromu u VŽ kad je bila utrka ubrzanja, žalio si se nad svojim gabaritima kad je prošla VTR-ka, ti lud za dva cilindra!!!! :wink:

A šta vi toliko raspraljate a već ste 20 puta dali odgovor!!!!
I jedno i drugo , JAKO DOBRO, razlika u cijeni, ali tu je i ekskluzivnost!!!!!
Moj savjet, ako hoćeš lovit trebe sa motorom, uzmi Agustu!!!
Šta misliš zašto MV-Agusta vozi to, zbog cura stari moj, zbog komada!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
vidis kako sečivo zna ;)
 
-MV-AGUSTA- said:
vidis kako sečivo zna ;)
Logićno je da se svijet vrti oko :cice: :sucky: :piva: