Na novim R1300GS sad i relej anlasera mijenjaju

Ne spominji ćaću, ja spominjem tebe i tvoju blasavu glavurdu, a roditelje ne diraj da ne bi papao vlastite zube... debilu, priznaj da sereš bezveze, i ja i drugi ti pokazuju tvoj citat, ali ti si i dalje najpametniji... balkanska ti familija.
 
^^^
Ovaj je bio skroz normalan čovjek znam ga godinama tu po forumu i evo samo mjesec dana nakon što je kupio novi GS u što se pretvorio... (n)
 
  • Haha
  • Like
Reactions: SP/161cc and WraGG
Izgleda da osim sto se hoce zapaliti, novi GS ima i problema sa startanjem - vlasnicima se desava da nece da upali iz nekoliko pokusaja pa onda izbaci gresku da je elektricni sistem preopterecen i da treba sacekati 5 selundi prije novog pokusaja.
Navodno pogodjeni samo modeli koji imaju litijumske akumulatore. BMW treba da izbaci sofver update za ovaj problem
 
Izgleda da osim sto se hoce zapaliti, novi GS ima i problema sa startanjem - vlasnicima se desava da nece da upali iz nekoliko pokusaja pa onda izbaci gresku da je elektricni sistem preopterecen i da treba sacekati 5 selundi prije novog pokusaja.
Navodno pogodjeni samo modeli koji imaju litijumske akumulatore. BMW treba da izbaci sofver update za ovaj problem

https://www.motorcyclenews.com/mcn-fleet/bmw-r1300gs/update-two-starting-glitch/

Evo dogodilo se slično i mcnovcima. Sreća, ako ne vozi, valjda je manja šansa i da se zapali. Ovo je zapravo feature.

Nevjerojatno je da imaju obraza takvo polu završeno smeće pustit iz tvornice.
 
A što je s njegovim prethodnikom? Frend je novog čekao 6 mjeseci i već je treća mašina unutra...
 
Je li to pričate o kineskim sranjima?🤔
 
Zadivljujuce mi je koliko ljudi prati opozive GSa a ne kane ga niti voziti niti kupiti. Evo bas citam novi Lambo Aventador ima problema sa reglerom. Smece, bas sam pametan jer ga nisam kupiJo.

Ne znam što te tu čudi, bmw problemi su front page na svim moto portalima.
A zašto me osobno smeta? Pa već sam to negdje napisao, jer šalje loš signal ostalim brendovima: kvaliteta nije bitna, bitno je plasirat proizvod na tržište i prebacit 2-3g finalnog testiranja na krajnjeg kupca. Skratiš proizvodni ciklus, uštediš pare, brže iteriraš, kupci dobiju nepouzdani poluzavršeni proizvod. Mislim briljantna ideja, teško se s tim natjecat.
 
ne seri, hejtes BMW iz nekog osbonog sitnicarenja i onda oko toga gradis pricu koju plasiras s visoka

isti si ko i bilokoji drugi hejter nekog brenda, glasaj novcanikom i uzivaj, a probleme s egom rjesavaj kod ljudi koji su skolovani za to a ne na interentu
 
  • Like
Reactions: Village
1) Ženi doma govori da ne sere, ako smiješ naravno.
2) Sekta se digla na noge, poćele su se dijelit i dijagnoze preko interneta. Osjećam da slijedi već poznata rvacka o zavisti i kupovnoj moći :mrgreen:
 
jebiga, desi se...
tako se i HDu dešava...
to je premium jebiga...
da se isto desi nekom đapanežu jeftikaneru, a ono sve ok, nije bed... a dešava se svima.

problem je ako netko misli da će kupnjom nekog "premium" brenda dobit i nešto bezgrešno, nekvarljivo... a svako svojim kurcem koprivu mlati, tj. novcima kako god...
 
  • Like
Reactions: BARKLEY
Po mom mišljenju sve je manja razlika u kvaliteti između premium brendova i manje premium. To se vidi i u autoindustriji i na ostalim stvarima, tipa bijela tehnika, gadgetima i sl.
 
ja u to ne želim ulazit...
niti imam ajfon ni ajped, niti imam u kući njemački Boš bilu tehniku, niti vozim BMW auto ni motor... da li to sve sebi mogu priuštit, ni to ne bi tija razglabat...
 
  • Like
Reactions: BARKLEY