Na novim R1300GS sad i relej anlasera mijenjaju

Ključno je pitanje kupuje li čovjek motor za sebe, svoju dušu i svoj bezbrižni užitak ili zato da susjed i konobarica kažu "ujebote, vozi BMW-a"...

Upravo tako. A to kao činjenicu zna vjerojatno samo osoba koja ga je kupila, a ne usputni, zlonamjerni ili dobronamjerni, komentatori. Iz mog iskustva s nekim bliskim osobama koji voze omraženu značku, uglavnom ih boli kurac za mišljenje susjeda i konobarica. Naravno da ima i ovih drugih, ali ih ne bi ograničio samo na vlasnike skupih BMW motora.
 
Prijatelju dragi. Ključno je pitanje kupuje li čovjek motor za sebe, svoju dušu i svoj bezbrižni užitak ili zato da susjed i konobarica kažu "ujebote, vozi BMW-a"... U svakom slučaju, svaka strategija za nošenje s tim problemom ti je dobra. https://en.wikipedia.org/wiki/Coping
čini mi se, barem kod većine komentatora, da je više pitanje, da li netko kupuje motor koji JA mislim da je najbolji (nekim čudom ga baš i ja vozim, ako ne model, onda barem tog proizvođača), pa ako ne kupuje, onda ću mu JA objasnit kako je taj motor (sad izaberi jedno): kvarljiv, preplaćen, slabe kočnice, slab ovjes, nema mehaničara za njega, govno, sranje, krava, patuljast, slab, previše jak za cestu
 
Znači, po Đuri ne može biti scenarij da je netko kupio BMW motor "za sebe, svoju dušu i svoj bezbrižni užitak"... jebeno.
 
čini mi se, barem kod većine komentatora, da je više pitanje, da li netko kupuje motor koji JA mislim da je najbolji (nekim čudom ga baš i ja vozim, ako ne model, onda barem tog proizvođača), pa ako ne kupuje, onda ću mu JA objasnit kako je taj motor (sad izaberi jedno): kvarljiv, preplaćen, slabe kočnice, slab ovjes, nema mehaničara za njega, govno, sranje, krava, patuljast, slab, previše jak za cestu
Nisi uopće shvatio, mene apsolutno boli k***c hoćeš li ti voziti bmw ili daciju, samo ste mi zanimljivi kao jedan veliki psihološki eksperiment 😄
 
Ovo je jbno, svake god se barem jednom kvartalno raspravlja o GS-u i kvarovima i čemu god već, hahahaha

Ugl., i loša reklama je reklama 😁

Ja uvijek kažem, plati pa se rugaj! 😎
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Gjuro and t0malito
Nisi uopće shvatio, mene apsolutno boli k***c hoćeš li ti voziti bmw ili daciju, samo ste mi zanimljivi kao jedan veliki psihološki eksperiment 😄
Ti nisi shvatio, niti vozim GS niti me zanima, ali su mi fascinantni likovi poput tebe koje navodno boli kurac šta neko vozi, ali će uredno iste vozače etiketirat ko sektaše, psihicki nestabilne, mazohiste itd
 
Najbolje da kupe svi japance i nalipe bmw znacku. I mirna Bosna. Nit se kvari, a o5 lipse izgleda od te krave. Eto.
 
  • Haha
Reactions: Gjuro
Ti nisi shvatio, niti vozim GS niti me zanima, ali su mi fascinantni likovi poput tebe koje navodno boli kurac šta neko vozi, ali će uredno iste vozače etiketirat ko sektaše, psihicki nestabilne, mazohiste itd
Ne znam otkud ti te "interpretacije" na osnovu ČINJENICA koje sam podastro u postu. Možda misliš da i "statistika" mrzi BMW kao i ja AHAHAHAHAHA
 
Moj zubar ima novi gs i himalayan, u Maroko je vozio royala jer se boji da mu ovaj ukradu🤧
Ima i mečku GLE AMG i Dustera, u hrvatskoj je bio sa dusterom, pitam se koji razlog😂
 
Ne znam otkud ti te "interpretacije" na osnovu ČINJENICA koje sam podastro u postu. Možda misliš da i "statistika" mrzi BMW kao i ja AHAHAHAHAHA

Sa tvojim činjenicama se ne može puniti ni zahodska jama... a mrziti neki motor ili mnarku može samo jeben o poremećena osoba... meni je svaki motor lijep, više-manje, ali je - tako da se iza toga krije kod tebe da misliš da je tvoj ukus za motore nešto posebno dobro, a najčešće je ograničena koma gdje ne znaš dalje od nosa...