na sv. Juru

Da se mozes praviti vazan sa tehnickim dostignucima  :LOL:
 
nemato pojma... nije to pda...  8)
 
sta je veki, nije bilo vremena za dorucak pa si malo  :sismis:  :jesus:

:proljece:

VEKI said:
0 bodovaa    :palacdolje:

da je nula bilo bi dobro... nisu oni ni na nuli..... (za makarsku, a versi necu ni spominjati)  :palacdolje:
 
2fast4you said:
sta je veki, nije bilo vremena za dorucak pa si malo  :sismis:  :jesus:

:proljece:

na dijeti sam :nono: :belj:
(ali bih mogao na pršut kasnije,ako se neko sijeti.............. :misli:)
:mrgreen:
 
:misli: Dal tko zna tko je onaj lik s Fazerom kad smo plaćali ulaz? Mi smo svi bili gore poredani da platimo ulaz a lik je ostao dole na zavoju s Fazerom.... mislio sam da je trebao s nama :misli:
 
KAWA-Z-750 said:
:misli: Dal tko zna tko je onaj lik s Fazerom kad smo plaćali ulaz? Mi smo svi bili gore poredani da platimo ulaz a lik je ostao dole na zavoju s Fazerom.... mislio sam da je trebao s nama :misli:
Ja sam priča sa njim zaluta slučajno ima malo potrošenu gumu pa se boja ič gori sa nama.
 
VEKI said:
na dijeti sam :nono: :belj:
(ali bih mogao na pršut kasnije,ako se neko sijeti.............. :misli:)
:mrgreen:
Samo zovi znas broj!!! :klopa: :vecerica: :piva:
 
a bilo mi ga zao... pogledao sam mu gumu.. ma mogao je jos.. ali izgleda da se prepao.. ne znam zasto je nije zamijenio kada je vidio da je onakva prije puta...  :misli:
 
krampus said:
a bilo mi ga zao... pogledao sam mu gumu.. ma mogao je jos.. ali izgleda da se prepao.. ne znam zasto je nije zamijenio kada je vidio da je onakva prije puta...  :misli:
Pogleda sam mu gumu i reka sam da može sa nama gori bez problema .Guma je izlizana ali može još bar 1000 km okrenit.Nekad davno nismo tako gledali na gume (y)
 
shogun said:
misliš li Nikša da rivi neće da se vozi s nama zato što je na svakom motoru bar jedan PDA uređaj,a on još nije stigao svoga kupiti?????

Ja neću ni kupovat PDA. Niste normalni. Iman mobitel, fotoaparat i kartu. A kad iman volje, iden se vozit.
 
Ti si Rivi frende nas skroz iznevjerio i zaludu ti je imat sve te lijepe stvari. Kad bude iduci djir, bolje ti je da se iskupis  :mrgreen:
 
Jebiga, sori, ja san mislija da idu samo Veki i Nikša, a njih mi je puna kapa više. Da san zna da ćete doć svi vi odozdo, drukčije bi bilo. Al, da se ne pravdam previše, ćivedjamo na DDK-u!
 
krampus said:
a bilo mi ga zao... pogledao sam mu gumu.. ma mogao je jos.. ali izgleda da se prepao.. ne znam zasto je nije zamijenio kada je vidio da je onakva prije puta...  :misli:
pa gume za motor ti koštajju puno više od onih za skuter..možda čovik nije imao para
 
Da ne otvaram novu temu evo ove iz paucine.
Dakle bacio bi djiric do Sv.Jure preko Makarske pa me interesira s obzirom da nikad nisam bio o kakvoj se cesti radi, ima li nekih ogranicenja ili zatvorenih dionica, predpostavljam da se placa prolaz kroz park prirode i sl.
U biti svaka informacija je dobrodosla.
 
vajalo bi se opet skupit... nismo vise od 6godina :)  Ugl platis ulaz i uzivas... cesta je asvalt malo greziji i zasut tu i tamo sljunkom a ponegdje i konjskim izmetom.... uzeg profila pa svakako očekivat nekoga iz kontra smjera. NBa vrhu je znatno hladnije pa uzest adekvatnu odjeću (y)
Nisam bio odavna i vidis moglo bi se poć dok su koliko-toliko ljepa vremena (y)