Nadena Yamaha xt 350!!!

Dobro jel netko stisnuo šamar tom balavcu  :x
I ako je maloljetnik ne bi li trebali roditelji ili oni što drže na životu tog harambašu platiti svu nastalu štetu  :misli:
 
:shock: jao jao! kaj je od motora napravio...

al super da je vraćen!!  (y)

jel se moze nekak do maloljetnika... da mu se 2,3 vaspitne udare  :mrgreen:

 
sid said:
ocito je maljoletno smece jako nespretno, pa nebi bilo nis cudno da se spotakne i padne te ozlijedi ruke i noge,

spotaknuo se i pao niz stepenice i tako nekoliko puta..  :LOL:
 
vjerujem da si fejst ljuta jer je oštećen, ali barem je nađen.
drago mi je da ima i ovakvih završetaka.  :wink: (y)
 
Šta su ti rekli na policiji? Kakve su šanse da se sve to što je skinuto i uništeno popravi o trošku tog maloljetnog geliptera?  :misli:
Motor sad izgleda strašno.  :x Da vidim svoj motor tako očerupan mislim da bih zaplakao od muke.
 
postupak jos traje.
toliko o lopovu/lopovima.

sto se mene tice:
1. jako sam sretna sto je motor naden, sto je naden u voznom stanju, sto, realno gledano, samom motoru nije nista. tank ni izgreban ni ulubljen, kocnice ok, masina ok,itd... i sto mu fali samo svjetlosna signalizacija, brave, retrovizori. 'sica'...
2. izuzetno sam bjesna sto su ga ocerupali. izuzetno!

sad pokusavam osposobit stop svjetlo, da bar mogu otici po plocicu i do osiguranja i do servisa, a da mi pri tome netko ne razbije rep u voznji po gradu jer se ne vidi da kocim. za zmigavce, ha, dok ne stavim, mahati cu rucicama... crkne zarulja u voznji, pa se snalazis do popravka.
glumit lagano biciklistu...
plocicu cu voziti u ruksaku pa ako me djecaci zaustave, objasniti da su mi budale ocerupale motor.

i jos jednom zahvaljujem svima koji su radili ili jos rade na pronalasku ukradenog motora.

p.s. danas u pp pokusali me razveseliti: 'pazite sad na motor, da vam ga opet ne ukradu. imamo sada i toga da je ukradeno, pa nadeno, pa opet ukradeno.'
 
Trebalo bi mu sve kosti polomiti!

Što majka rodi  :?
 
Sad bu on izjavio da je posudio motor samo da se malo vozi i onda ga htio vratiti i pustit ce ga!

Zato je najbolje da lopova vlasnik ulovi  :mrgreen:
 
ja bi ljepo zamolio mulca da mu samo 1 šamar skinem i bio bi sretan, sve preko toga je iživljavanje
 
Icek said:
ja bi ljepo zamolio mulca da mu samo 1 šamar skinem i bio bi sretan, sve preko toga je iživljavanje

Ja bi primjenio neke metode iz povijesti; za svaki žmigavac jedan prst i tako to!

Ili pak jedan šamar. Ali takav da je dovoljan  :mrgreen:
 
užas kak su ga iskasapili  :shock:

nemoguće da za to neće netko odovarati i platiti štetu kad je ulovljen
 
Ma najbolje bi bilo da svi sa foruma podjele po jedan šamar, npr. pokazno nasred trga, onak za primjer drugima. Valjda pojedinačno za jedan šamar ne bi popušili prekršajnu prijavu, a odgojno bi djelovali na širu masu prekrasne mladeži  :mrgreen:

... i sutradan čitali u Večernjaku (uz malo sreće npr u Ban caffe-u a ne u Đorđićevoj) srceparajući članak razdraganog novinara "Razulareni bikeri promijenili osobni opis prekrasnom i dragom mladiću, roditelji očajni jer im mladac na zvuk motora piški u gačice"

 
2npanijan - nasmijala si me!  :wink:

stop svjetlo radi.
 
ime i prezime smeca ?
 
Icek said:
ja bi ljepo zamolio mulca da mu samo 1 šamar skinem i bio bi sretan, sve preko toga je iživljavanje

Ako se on mogao iživit na jadnoj Yamahici iživljavao bi se i ja na njemu, džubre malo smrdljivo(ne mislim na tebe neg na ološa), fuj.
 
nekada su konjokradice vješali, i ovu današnju kopilad bi trebalo barem za jaja objesit i istetovirati na čelo tako da ljudi odmah znaju tko su ti kurvini sinovi
 
Slažem se sa svime što ste rekli... no čudi me da kada netko od policajaca na forumu samo i spoemne nešto u tom smjeru, nađe se hrpa boraca za ljudska prava i ostale izmišljotine koji bi takve zahtjeve proglasili policijskim iživljavanjem i liječenjem kompleksa...

BTW, dečko će odgovarati za djelo, i odgovarati će za štetu (to su dvije komponente svakog takvog i sličnog kaznenog djela).

Na žalost vlasnika, neće dobiti niti lipe od svega toga, jer praksa neće pokazati da bi štetu trebao nadoknaditi itko osim njega, a on je nezaposleni maloljetnik kojemu možeš - kako bi rekli Dalmoši - "puvat'"... tako da i stanovitu štetu sud bude pretvorio u pojačanje kazne koju će dobiti za djelo krađe (ukoliko mu se ista uopće dokaže...).

Vlasnik/ca mogu podnijeti privatnu tužbu za nadoknadu štete od roditelja/skrbnika maloljetnog počinitelja. 
 
BTW; kako si zapalila motor ako je bravica smrdana?

:lolcry:


I, da - drago mi je da ti je motor nadjen...

:mrgreen:
 
Zviznul bi mu 1 šamar, ali takav da bi mu popadale sve plombe