Najava susreta u Brodu

Silvio

New member
PLAKAT3_FIN.gif
 
Na kojoj lokaciji se odrzava susret (kako vas naci)?!? :)
 
pa piše ti SRC POLOJ
 
SVI ZAINTERESIRANI NEK SAMO DODJU DO BRODA I PITAJU PRVOG COVJEKA DI JE "POLOJ"....SVI CE VAM RECI(valjda).....

2 Silvio:Mislis da ce se osusit sve dotada....ja se iskreno nadam....bojim se da bi zemlja mogla biti dosta blatna...bio sam tamo u petak.....ima vode po sumi...
 
i ja dolazim!
frend mi se zatelebo u Osječanku i sad svi moramo za njim.
fakat nam je teško...
Nadam se da bu lijepo vrijeme!
 
Nike said:
pa piše ti SRC POLOJ

Pa ja fino napisah KAKO vas naci... da se ne vozamo po gradu. :)


P.S:"Vidjela sam ti skuter u Makarskoj... na ulazu u kamp s' desne strane." :)
 
IgorS said:
Ako dolaziš preko mosta (granice), samo nastavi nizvodno pokraj Save.

sretan put
ZA SVE:
poloj vam je kupaliste na savi tako da ga je tesko profulati...isto tako mislim da nema jedne duse u gradu koja ne zna za poloj(kao da netko iz zg ne zna za jarun) :mrgreen: ....prije samog ulaska na cestu za poloj vam se nalazi i nogometni stadion nase marsonie :cheer: ...tako da.......... :piva: vidimo se..
 
ppinjuh said:
IgorS said:
Ako dolaziš preko mosta (granice), samo nastavi nizvodno pokraj Save.

sretan put
ZA SVE:
poloj vam je kupaliste na savi tako da ga je tesko profulati...isto tako mislim da nema jedne duse u gradu koja ne zna za poloj(kao da netko iz zg ne zna za jarun) :mrgreen: ....prije samog ulaska na cestu za poloj vam se nalazi i nogometni stadion nase marsonie :cheer: ...tako da.......... :piva: vidimo se..

e tako... hvala... vidimo se :)
 
celmica said:
P.S:"Vidjela sam ti skuter u Makarskoj... na ulazu u kamp s' desne strane." :)

Aj drago mi je. Jel' tako da je najljepši :?: :wink:
Vidio sam dosta ekipe iz Sarajeva.
Drugi put pošalji PM kad se uputite na neki susret na moru. Možda Vodice 05.06...
 
Nike said:
celmica said:
P.S:"Vidjela sam ti skuter u Makarskoj... na ulazu u kamp s' desne strane." :)

Aj drago mi je. Jel' tako da je najljepši :?: :wink:
Vidio sam dosta ekipe iz Sarajeva.
Drugi put pošalji PM kad se uputite na neki susret na moru. Možda Vodice 05.06...

Je l' najljepsi ne znam, al' je definitivno najupadljiviji... valjda zbog boje :)
Prvo S. Brod, pa Dubrovnik, pa Vodice... :)
 
celmica said:
Je l' najljepsi ne znam, al' je definitivno najupadljiviji... valjda zbog boje :)
Prvo S. Brod, pa Dubrovnik, pa Vodice... :)

Dubrovnik i Grobnik su isti datum, pa ne znam, ali zbog financija (kraj mjeseca) + što bratu još nije stigao novi CBR 1000 RR možda otpadne i jedno i drugo :cry:
 
danas sam bio na poloju,stvari se sređuju polako,sve će biti OK,velika mehanizacija je u pogonu,blato je nasuto šljunkom,oprane su sve prilazne ceste,organizatori si stvarno daju truda,samo da vrijeme posluži sljedeći vikend!
 
Perica said:
Ima kakav smijestaj osim šatora?

Ako da, gdje i koliko para?
smjestaj.....
ima 2 hotela(barem mislim da su jos uvijek 2 ako nije vise) a i privatnog smjestaja.....za cijene cu se raspitati.....ali valjda su tu negdje oko 200kn za nocenje u 2-krevetnoj sobi
 
ppinjuh said:
Perica said:
Ima kakav smijestaj osim šatora?

Ako da, gdje i koliko para?
smjestaj.....
ima 2 hotela(barem mislim da su jos uvijek 2 ako nije vise) a i privatnog smjestaja.....za cijene cu se raspitati.....ali valjda su tu negdje oko 200kn za nocenje u 2-krevetnoj sobi

Puno sine , puno !!! :roll: :roll: :roll: :roll:
 
cuj marcrnko...ne znam...nisam siguran za cijenu...raspitat cu se....puno ti je 100kn za vecer po osobi :?:
 
ppinjuh said:
cuj marcrnko...ne znam...nisam siguran za cijenu...raspitat cu se....puno ti je 100kn za vecer po osobi :?:

Dobro je, dobro.

Ajd se ti raspitaj tocno pa javi i vidi da li mozes rezervirat. Nas par bi mozda doslo iz Zg u petak pa do subote navece, jerbo u nedjelju palimo na grobnik bodrit nase.
 
Perica said:
ppinjuh said:
cuj marcrnko...ne znam...nisam siguran za cijenu...raspitat cu se....puno ti je 100kn za vecer po osobi :?:

Dobro je, dobro.

Ajd se ti raspitaj tocno pa javi i vidi da li mozes rezervirat. Nas par bi mozda doslo iz Zg u petak pa do subote navece, jerbo u nedjelju palimo na grobnik bodrit nase.
znaci to bi bilo jedno nocenje? raspitat cu se za nest dobro i jeftino.......dam ti i broj sutra pa rezerviraj...ili da ti ja rezerviram
 
cujte hoteli su vam:
Hotel Brod(u samom centru) 035/440515
Hotel Park(50m od ovog drugog) 035/410228,035/410229
ja ih zovem...ne javljaju se...pa ni ne cudi me vec je pola 1 :D :mrgreen: