Najava susreta u Brodu

Ukoliko netko zna.............. :misli: ..................
Do koliko su sati prijave za utrku ubrzanja, tj. kad počinje utrka???
 
utrka ubrzanja ce se odrzati u subotu negdje oko 14 sati prema sadasnjim predvidanjima,mozes se prijaviti u petak ili u subotu prijepodne,podjeljeno je u 2 klase,do 750 ccm i no limit s tim da se i slabiji motori od 750 ccm mogu natjecati u no limit klasi,nagrada za 1 mjesto u no limit klasi je kao što ste procitali 1000 eura a za prvo mjesto u klasi do 750 ccm je navodno zadnja guma 180-17 ali nisam siguran,nakon utrke bit će defile ulicama grada i cuga u Harley baru,na samoj lokaciji odrzavanja susreta bit će INFO pult tako da ce svi koji dodu biti u potpunosti informirani o rasporedu dogadanja.Upad je besplatan za velike motore dok ostali plaćaju 30 kn.Pitanje sigurnosti motora rijeseno je tako da se na ulazu dobije narukvica sa registracijom motora i bez nje se nemoze izvesti motor.Ako nekog jos nesto preciznije zanima neka nazove brojeve telefona sa letka!
 
Unazad par dana je počeo kružiti SMS da se susret u Brodu odgađa-dečki iz MK Siscia su ga jučer prilili.

Danas je g. Jagodić iz MK Brod potvrdio da nema apsolutno nikakvih promjena u odnosu na flyer i da su pripreme u tijeku. (trenutno dižu pivski šator) :piva:
 
evo upravo sam se vratio s poloja i tamo je ocito spremno za sutra.(zavrsavaju se pripreme)
mogu vam reci da su se decki podosta potrudili oko svega i drago mi je zbog toga....
veselim se narednom vikendu :mrgreen: :mrgreen: :peace: :peace:
:blahblah: :dance: :drunk: :headfones: :klopa: :party: :party: :piva:


samo da ne bude :pandur:

OCEKUJEMO VAS :!: :!: :!: (y)
 
REPORT; Sinoc Zabranjeno pušenje i Dogma, stvarno dobra svirka, ,,,,malo manji broj bikera, veci dio se ocekuje danas.

Organizacija skoro savrsena, ima cuge i klope , dobra MJUZA i sve beba, .............. :D :D :D
 
....... :misli: mislim da se nitko nije sjetio, tj. nisam nigdje vidio, ali
želio bih pohvaliti www.MotoKlubBrod.tk za izvrsno organiziran susret..... :peace: ..........
.......napričali smo se... :blahblah: ......upoznali :hug: ........popili koju :piva: ........neki i previše...... :drunk: .....malo smo se bacali :cheer: :banana: ...............jedina zamjerka i što nisam mogao vjerovati........ :yikes: :bonk: .......je da tamo ima FAKING puno komaraca..............
.....no nema veze, bilo je do jaja.... :naklon: :naklon: :naklon: ..............
.........svaka čast majstori, samo tako naprijed ......... :cheer: :cheer: :cheer: .........

p.s. svaka čast i brodskoj policiji :naklon: ....dečki su odradili svoj dio posla za 5+..........
 
jer ide netko :mrgreen:
 
king said:
vidimo se, imas vopi od mene :mrgreen: (y)
a ti imaš kilu janjetine, gajbu  piva i spavanje. Još ti platim i private striptizetu........ samo dođi!
 
jedva cekam :mrgreen:
 
ppinjuh said:
zezanti 4umski....
Pajo! :shock: Jes' to ti? :shock:

Welcome back!  (y) (y)
 
ic alajv :mrgreen:

(y)