Najbolji supermoto?

Definitivno ktm 640 prestige  ali kako covjek kaze yamaha XT-X ti je najbolji omjer ulozeno dobiveno.
 
knocker said:
Definitivno ktm 640 prestige  ali kako covjek kaze yamaha XT-X ti je najbolji omjer ulozeno dobiveno.
... a motor i njie tako los  :mrgreen:
 
:LOL:
Od kud ste izvukli topic, star je godinu i pol  :mrgreen: Al dobro, jos nisam kupio, tak da je aktualan jos. Mislim da cu na kraju uzet Fmx, nije neka pila mozda, ali sviđa mi se, a i cijena je sada daleko najbolja. Druga opcija mi je bila Dr-z, ali neki dan sam bio u Eurorentu i rekli mi da ih nemaju vise u Zg.
 
knocker said:
za FMX sam cuo da je u svemu odlican al da mu je agregat stvarno preslab...

A tako svi kazu... ja racunam da ga se da malo otvorit... skratit prijenos...
 
i moja Yamaha tdr 125 je sper moto , ali je ja vise vozim off road, vec sam postavljao pitanje dali bi se mogla ugraditi recimo masina od drz-a 400 cm na moju ramu? koliko sam mogao do sada vidjeti to je masina bez mane.
 
Mogla bi se ugradit ali se postavlja pitanje dali bi rama to sve podnijela,odgovor je vjerojatno negativan a osim toga to se i ne isplati.
p.s.ni jedna mašina nije savršena :?
 
nema savršene mašine ali,
sjeti se tomosa , ja sam vozio apn 6, dijelova (orginalnih - koliko hoceš) mašina jednostavna, uzitak u voznji nezaboravan , road of road sve je bilo dostupno, meni to treba.
pouzdanost i jednostavnost.
 
SXV moj glas, ili yamaha wrf450 hard enduro pa ga složit u supermoto!
 
KTM fan said:
versys bas i nije supermoto...to je nesto kao all-rounder
Pa nije ni Aprilia strada-ali OK. Vjerojatno ga ionako nebu vozil na supermoto utrkama. 8)
 
Bobo1 said:
Pa nije ni Aprilia strada-ali OK. Vjerojatno ga ionako nebu vozil na supermoto utrkama. 8)

nije...strada je funbike...i ima vise slicnosti sa supermotom za razliku od versysa koji skoro uopce nema
 
uzmi xt-icu, dobar agregat, dobro razgranata prodajno servisna mreža, nisu velke pare tak da je ona po meni definitivno best buy
 
Ako gledaš best buy onda ću se i ja složit da je XT660X najbolji! Ako imaš malo više onda duke, mislim da imaju još kojeg u motormaniji po akcijskoj cijeni.
 
Mislim da je Dr-z nekako "najbolji" od soft modela, ali ako mu vrate cijenu na 55k, to je skoro 10 somova vise od Fmx-a. Za XT vjerujem da je dobar ali mi je 173 kg malo previse za jedan supermoto...nije ni Honda lagana, ali ipak 10 kg manje.