Najbolji supermoto?

Ali je honda i desetak konja slabija. Dovoljno ti je pogledat koliko ima XT-a a koliko Hondi! ;)
 
Rage said:
Mislim da je Dr-z nekako "najbolji" od soft modela, ali ako mu vrate cijenu na 55k, to je skoro 10 somova vise od Fmx-a. Za XT vjerujem da je dobar ali mi je 173 kg malo previse za jedan supermoto...nije ni Honda lagana, ali ipak 10 kg manje.
novi model xtx ima 177kg
inace se te kile bas i ne osjete previse u zavojima , dosta je okretan
 
U motormaniji stoji jedan ktm 640 sm 06 god za 58.845,00 koliko sam ja svog platio,a ima i jedan duke,potpuno crni,novi samo je sat u miljama.....

Ja sam kupio 640 sm i super mi je,prije sam voizo r1 03 god i cbr 900 rr i svašta ali evo sada ktm i super mi je (y)

bježi to kupiti dok se nije prodalo!!!
 
Sigurno si iz mog nika skužio šta vozim FE 650 supermoto ali to nemoj uzimat za puno vožnje po cesti.stroj je pravi ali za utrke,ako te baš zanima ima nekih polovnih ali nebi ga preporučio za početnika več ovo šta su ti dečki predložili yamaha xt
 
husaberg said:
Sigurno si iz mog nika skužio šta vozim FE 650 supermoto ali to nemoj uzimat za puno vožnje po cesti.stroj je pravi ali za utrke,ako te baš zanima ima nekih polovnih ali nebi ga preporučio za početnika več ovo šta su ti dečki predložili yamaha xt

Bez brige  :mrgreen: nit imam para za to, a i svjestan sam kakav je to bajk... ako se na varam ima 110 kg  8)
 
Moj glas ide husabergu. al ako nisi pametan i stalozen bolje nemoj uzimat jer to je bijesna masina. da te nebi bacio sa sebe.
 
Za početnika u oglasima ima jedan DRZ400 SM....to je idealan, najbolji, ko zamišljen motor za početnika.
Zračno hlađena jednostavna mašina, dokazana, poznata do u detalje.....ne postoji bolje....
Ovaj u oglasniku je čak i nešto otvoren.....jebote ja bi si ga uzeo za svaki dan po gradu........ (y)
 
Evo, mozda nekome pomogne:

> Motopuls, broj 64/2005, usporedni test 6x supermoto:
(Aprilia Pegaso 650 Strada, Honda FMX 650, Husqvarna SM 610, KTM SM 640 LC4, Suzuki DRZ 400 SM, Yamaha XT 660 X)
http://motopuls.hr/images/stories/TESTOVI/T064/064UT_6xSoft_Supermoto.pdf

> Motopuls, broj 81/2007, usporedni test 5x supermoto/funbike:
(Aprilia Pegaso 650 Factory, BMW G 650 X Moto, Husqvarna SM 610 i.e., KTM SM 690, Yamaha XT 660 X)
http://motopuls.hr/images/stories/TESTOVI/T081/081UT_Soft_supermoto-Fun_bike.pdf

(y)
 
makazica said:
Za početnika u oglasima ima jedan DRZ400 SM....to je idealan, najbolji, ko zamišljen motor za početnika.
Zračno hlađena jednostavna mašina, dokazana, poznata do u detalje.....ne postoji bolje....
Ovaj u oglasniku je čak i nešto otvoren.....jebote ja bi si ga uzeo za svaki dan po gradu........ (y)

DRZ 400 SM ima vodenu mašinu sa dvije bregaste (y). Inače jedan od najkvalitetnijih sm-ova, uz to se jako dobro vozi jer je ipak pravi sm za razliku od teškog xt-a i Fmx-a :wink:
 
Pitbull said:
Sve to štima al probaj pitat za neki dio rezervni i kad ti ga mogu nabavit!  :palacdolje:
puno prije nego večina zastupnika drugih firmi,provjereno 100%
 
Vozim Husaberga fs450e već dvije godine i moram priznati da je pre*eben za po gradu i kraćim relacijama tipa Zg-Ri.
Čupa nenormalno. Moram se ko manijak držat da ne otpadnem, a s akrapom ima i predobar zvuk.
Sad me već počinje nervirati to što je jednosjed i preživčan za neku normalniju vožnju. (jbga starim :))