Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

evo i od mene nešto. Jučer na putu prema Vrdovu (Kamešnica) :D, samo da kažem nisam sjeo na motor ima pola godine, neopisiv doživljaj ponovno zajahati. (y)




nadam se da će biti još materijala


 
BrziB said:
evo i od mene nešto. Jučer na putu prema Vrdovu (Kamešnica) :D, samo da kažem nisam sjeo na motor ima pola godine, neopisiv doživljaj ponovno zajahati. (y)
nadam se da će biti još materijala

fenomenalno  (y) (y)
 
Odmah se vidi ko ima oko za kadar i dobru fotografiju (y)
 
Hvala ljudi. Ispočetka sam se puno više vozio na motoru i slikava s malim aparatom, onda sam se okrenio fotografiji( 3-4 god), a zanemario motor  :(, sad pokušavam vratit se na stare staze, ali uz jedno bogato fotografsko iskustvo. :) (y)
 
BrziB said:
Hvala ljudi. Ispočetka sam se puno više vozio na motoru i slikava s malim aparatom, onda sam se okrenio fotografiji( 3-4 god), a zanemario motor  :(, sad pokušavam vratit se na stare staze, ali uz jedno bogato fotografsko iskustvo. :) (y)

odlična je to kombinacija, motor i fotografija.... samo se meni ne da teglit aparat na vožnje, naročito ako je offroad, pa onda uglavnom slikavan mobitelom (ka i one moje slike iznad). Ima san i ja fazu fotografije ali nikad nisan ima dobru opremu... baci oko ako ti se da... http://picasaweb.google.hr/marioklaric/MojeFotografije
 
Evo nekoliko fotki iz Ljepe Istre.

Korak do istre ulazak u tunel Učka.



Crkva (sveti Vinčenat)