Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

podnozje velebita, 08/2007.

n1080130763_43294_3161.jpg
 
Eto malo ljepote Krka u sutonu...  8)
 
SL.br.1.Otoka kod Papre na cugi,baš je lijepa ta Una,svake godine dolazim....a gazda,zakon,uvijek cuga gratis,spika ma blagodat.
sl.2 vlak u Jasenovcu
 
Evo koja od produženog vikenda...
 
Evo nešto fotki s putovanja za Praznik rada na Sljeme preko Stubičkih Toplica, dakle sa zagorske strane..

Prva postaja i osvježenje, Marija Bistrica

IMG_8020.jpg


Panorama prema sjeveru, na polovici uspona na Sljeme

IMG_8025.jpg


Na vrhu Sljemena, 1031 m nadomorske visine.

IMG_8032.jpg


IMG_8037.jpg


IMG_8040.jpg


IMG_8043.jpg


IMG_8044.jpg


 
evo malo slika sa Kapetanovog jezera,u blizini Niksica
 
eto vratio sam sinoc iz istre,necu stavljat puno slika zbog prostora,ali evo nekih ljepsih...ukratko malo motovuna,brijuni,titin cadilac......
 
gore je bio vinski podrum u blizini motovuna,ta obitelj je vec 5. generaciju u vinarstvu,imaju sivi pinot,cabarnet,malvaziju i jos neko crno vino,zaboravih mu ime,i vrlo su ima kvalitetna vina..butelje 45-50 kn pinot i crna 60-70 kn..
 
e da ovi jeleni su sa brijuna,slobodno secu okolo i mozete im pric na 1-2 m..postoje i 3 vile na brijunima:jadrana,brijunka i jos jedna...ali su rezervirane za visoke drzavne sluzbenike,znaci mi smrtnici ih nemozemo ni vidjeti iz vana... zadnja slika je covjecja ribica,predzadnja pogled sa vidikovca lim fjord,2 slika je istarsko govedo kojih je ostalo svega 100-tinjak komada,nekada koristeni u poljoprivredi,i prva slika je opet brijuni kip u mramoru, e sad nisam siguran koji je tocno to bog,ali nesto iz rimske mitologije...eto to je ukratko zasad.,ako netko zeli vidjeti jos slika samo recite imam ih jos 500-600 pa cu nabaacit jos koju......
 
Evo par fotki sa relacije Makedonija - Albanija - Crna Gora - Hrvatska.
 
kundih-1 said:
e da ovi jeleni su sa brijuna,slobodno secu okolo i mozete im pric na 1-2 m..postoje i 3 vile na brijunima:jadrana,brijunka i jos jedna...ali su rezervirane za visoke drzavne sluzbenike,znaci mi smrtnici ih nemozemo ni vidjeti iz vana... zadnja slika je covjecja ribica,predzadnja pogled sa vidikovca lim fjord,2 slika je istarsko govedo kojih je ostalo svega 100-tinjak komada,nekada koristeni u poljoprivredi,i prva slika je opet brijuni kip u mramoru, e sad nisam siguran koji je tocno to bog,ali nesto iz rimske mitologije...eto to je ukratko zasad.,ako netko zeli vidjeti jos slika samo recite imam ih jos 500-600 pa cu nabaacit jos koju......
...gdje si slikao ovaj traktor? Ajme ne mogu vjerovati ko klinac sam se igrao na njemu dok ga nisu neki zločesti ljudi otkupili od susjeda i odveli u nepoznato...
 
Evo i moje skromne dvije :D

1. Cesta od Korenice prema Ličkom Osiku

2. Pogled s Velebita na spuštanju prema Karlobagu