Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

James1100 said:
"kućica" na litici negdje kod Belluna. Zumirao sam, visine su mnogo veće nego je dojam sa slike

Aaaa...svidjam,svidjam  (y)
Zgodna slicica,James !
..a i FICEK je pravi (prethodna slika)...jel to neki karavan ?  :shock:
 
Da, karavan, rijetka stvar. Viđao sam jednog i u ZG, ali trunuo je na ulici. Nitko si nije dao truda...

Imao sam sreće jednom vidjeti i Multiplu, prvog monovolumena na svijetu. Talijani sve izmisle, samo im kasnije baš ne ide  :mrgreen:
 
James1100 said:
Da, karavan, rijetka stvar. Viđao sam jednog i u ZG, ali trunuo je na ulici. Nitko si nije dao truda...

Imao sam sreće jednom vidjeti i Multiplu, prvog monovolumena na svijetu. Talijani sve izmisle, samo im kasnije baš ne ide  :mrgreen:
Cool  (y)
 
Sv. Stefan jučer


6k2u.jpg

 
Sto se tice prostora Austrijskih i Njemackih Alpa,mislim da je ovo interesantna voznjica.
Ovako...
Polazak sa Bavarskog mora (jezero Chiemsee),u pravcu Inzella,dalje u pravcu BGL,odvajanje desno za Austriju preko Lofer-Saalfelden-Zell a. See.
Od Zell-a smo vec na Großglockner Hochalpenstraße.
Sad imamo dvije varijante : otici na Gross,vratiti se nazad do Zell-a,ili odmah od Zell-a preko Kapruna i Mittersilla-Paß Thurn-Kitzbühel.
Od Kitzbühela preko St. Johan i. Tirol i Kössena nazad u Njemacku.
Prva varijanta (sa Grossom) je neuporedivo ljepsa (i malo duza) nego druga. Danas sam ipak odabrao drugu varijantu.Bio jesam,u pravcu Grossa,al nisam isao gore.
Voznjica je ca 250 km.
Posto je u temi rijec o slikama,s tom namjerom sam ovo i napisao i stavljam slike.
Slikano danas...
 
warriorCRO said:
BanditR - Prekrasne slike. Krajolik je fantastičan. Lijepo je imati takvo šta u susjedstvu.  8) (y)

Kvoc - Najs.  (y)
Je...u pravu si,krajolik je stvarno prekrasan.
...a nije mi daleko :)
Slike su radjene malom (putnom) kamericom i mobitelom..sa velikim Sony-em bi bile puno bolje.
Svejedno,hvala  (y)