Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

Kad smo se već kod Dunava a i Bratislave, evo jedna iz hrvatskog mjesta Čunova, predgrađa Bratislave, gdje je dunav najširi...



 
Ljetni đir

o70t.jpg



Jesenski đir

at5c.jpg
 
Jao vidi cesteeee... :shock: :0648:

Nekima slajderi nebi izdržali od početka do kraja. :mrgreen:

Ova prva je baš ljepa slika. (y)
 
BM0021 said:
Ljeto Gross, jesen Tenerife  :D

Ove su mi još prirasle srcu s jesenskog đira  :mrgreen:

pgk5.jpg


sfzp.jpg


b7j1.jpg


2vdw.jpg
ovo s oblacima na cesti za pico de teide je cesto ,samo ja to nisam nikad poslikal  :mrgreen: s cim si isao na tenerife ????
 
mala_crna69 said:
Sad kuzim di je ta lokacija Kucari a prolazila sam onuda,tu skolu ima zajednica iz Italije ako se ne varam,uvijek mi je bilo zao sto nisam tamo stala,jer su mi rekli da se tamo ne smije a poslije sam cula da ih svatko moze posjetiti !
Stvarno StatusQuo  (y)

Slobodno staneš, uđeš, razgledaš i popričaš sa ekipom, nikakvih problema (y)
 
mala_crna69 said:
Prve dvije su mi mrak,koja cesta i krajolik  :shock:
evo ako se ja ne varam obje su sa tenerifa prva je nacionalni park neznam mu tocno ime ali prolaziš kroz njega na putu do vulkana teide a druga mi se cini da je sporedna cesta prema los gigantes i gusarskom selu masca ,ali volio bi da bm0021 tocno kaze  :misli:
 
S avionom  :mrgreen: Tamo rentali Mini. Za motor mi se nije dalo nositi opremu makar sad sljedeći put bi vjerojatno i uzeo.
 
RC46 said:
evo ako se ja ne varam obje su sa tenerifa prva je nacionalni park neznam mu tocno ime ali prolaziš kroz njega na putu do vulkana teide a druga mi se cini da je sporedna cesta prema los gigantes i gusarskom selu masca ,ali volio bi da bm0021 tocno kaze  :misli:

2. i 3. su gorje Las Mercedes, 3. je početak ceste, a 2. spuštanje od vrha na San Andres.
 
znaci nisam u pravu  :palacdolje:
 
ovo drugo nije ova cesta kraj la masce  :palacdolje:
 
BM0021 said:
S avionom  :mrgreen: Tamo rentali Mini. Za motor mi se nije dalo nositi opremu makar sad sljedeći put bi vjerojatno i uzeo.
pitam jer se vec dugo spremam s motorom otici pa sam mislil da imas koji savjet s avionom sam bil više puta  :palacdolje:
 
Rentaj tamo, nema smisla putovat jer bi brod bio barem 3 dana u jednom smjeru. Ima tamo svakakvih motora za rentat, od Pegasa do 1200RT, samo se nama nije dalo nosit opremu.

Za Mascu je dosta uža i lošija cesta, ovo preko Las Mercedes i spuštanje od Teida na Santa Cruz tj. sjeverni aerodrom mi je vrh što se tiče cesta, ne samo Tenerifa nego opčenito!
 
StatusQuo said:
Slobodno staneš, uđeš, razgledaš i popričaš sa ekipom, nikakvih problema (y)
Sigurno cu tamo otici da ih posjetim,znam kako neki ljud gledaju na tu zajednicu pa ti se zato divim  (y)
RC46 said:
Svidja  :)