Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

ovu kod masce sam odvozil s autom i po noci  :mrgreen: a na teide je cesta odlicna od kuda god kreneš  :mrgreen: ja sam svaki put isao s costa adeje ,jer sam na costa adeje i bio smješten ,mislim da je tuda i najbliži put  :misli: isto je cesta odlicna  (y) za rentat motor sam gledao dole ali mi je glupo furat opremu sa sobom i rentat neki normalni motor je cca200e dan za otok koji ima 300km u krug  :mrgreen: ali otici tamo s ekipom 3-4 motora ka na putovanje bi bilo ok ,zato sam te i pitao jesi isao motorom jer navodno s trajektom treba prec u afriku i iz afrike  (casablance) ima trajekt do jednog od otoka grand canaria mislim pa s njega na tenerife  :misli: ili tak nekaj zato sam i mislil da si mozda bil s motorom da mi to objasniš  :mrgreen:
 
RC46 said:
ovu kod masce sam odvozil s autom i po noci  :mrgreen: a na teide je cesta odlicna od kuda god kreneš  :mrgreen: ja sam svaki put isao s costa adeje ,jer sam na costa adeje i bio smješten ,mislim da je tuda i najbliži put  :misli: isto je cesta odlicna  (y) za rentat motor sam gledao dole ali mi je glupo furat opremu sa sobom i rentat neki normalni motor je cca200e dan za otok koji ima 300km u krug  :mrgreen: ali otici tamo s ekipom 3-4 motora ka na putovanje bi bilo ok ,zato sam te i pitao jesi isao motorom jer navodno s trajektom treba prec u afriku i iz afrike  (casablance) ima trajekt do jednog od otoka grand canaria mislim pa s njega na tenerife  :misli: ili tak nekaj zato sam i mislil da si mozda bil s motorom da mi to objasniš  :mrgreen:
za tu lovu tamo ga dobiješ na tri dana...  :mrgreen: (y) baci oko... http://motorcyclehire-tenerife.com/tenerife-motorcycle-hire-fleet/  (y)
 
BM0021 said:
Ljeto Gross, jesen Tenerife  :D

Ove su mi još prirasle srcu s jesenskog đira  :mrgreen:

krasan djir.. a ni fotke nisu za bacit..  :mrgreen: jako dobro  (y)
 
Ne ne, nije ti tak skupo vise. Najskuplje je naravno na 1 dan, kak vise dana tak svaki sve jeftiniji. Al sad vec mozes dobit motor na 3 dana za 180€. Neku opremu dobijes i mozes rentat uz motor makar bi ja rade bar svoju kacigu i rukavice.

Ono sto je mene fasciniralo osim grubog vulkanskog asfalta koji je ko grobnik je to da prakticki nemas 100m ravnice bez zavoja nigdje osim na autoputu. A i on je poprilicno zavojit i zanimljiv u odnosu na europske. I nigdje cestarine...
 
Sad u zimskim mjesecima Ryanair iz Linza direktni let 350€ povratno za dvoje. Tamo tjed dana all inclusive 500-700€ za dvoje. A sad je tamo sunce i 20ak stupnjeva...
 
da se u ryanu to i jeftinije nac ja sam iz venecije za gironu iz girone na tenerife isao tamo i nazad 2011 cca2000kn za dvoje