Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

ICE TIGER said:
Naravno da je sala i ni pod kojim okolnostima ne treba to shvatiti kao uvredu !!!

Prihvačam šalu ,a umjesto šljunka evo jedna druga fotka s putovanja... :mrgreen:
 
banditR said:
PrihvacaMO salu...onaj moj slavonac i ja.  :LOL: (y)
...ustvari,ne znam dal' je on vidio provalu za "hrpu sljunka",al' ja jesam  :LOL:
Iz istog smo kraja,Jolly i ja...ona hrpa sljunka nam je u blizini.  :mrgreen:

Evo jedna slika iz paraglajdera za kolegu iz mog kraja ... :wink:  :D
 
Jolly said:
Evo jedna slika iz paraglajdera za kolegu iz mog kraja ... :wink:  :D
To slikano iz paraglajdera ??!! :shock:
...prije bih rekao da je slikano od starog Primorca,sa tavanskog prozora  :mrgreen:
.
... :LOL:
______________
Salu na stranu - slika je predivna !  (y)
...posalji mi na PP link odakle je slika skinuta.
 
odlična  (y) kramer, eicher,steyr... svi odlični !!
znaš li da moja ekipa kad parkira motore u jesen i zimu prelazi na traktore?? onda vikendom idemo na offroad,pravila su jednostavna:pravila nema,onaj koji "zaglavi" u blatu iduću vožnju duguje  :bananapivo: :klopa:  i složiti traktor (uvjet je 1 ili 2 cilindra) nije lagana stvar.svi ti traktori su u penziji,ali šteta ih je samo voziti na izložbe,malo blata im ne škodi...voda opere..
od opreme :ruksak sa kobasama,slaninom itd..vino,pivo,rakija itd..prednja gurtna za šlepanje,zadnja gurtna itd... jel kada se zaglaviš u blatu bolje je ne silaziti dolje da ne moraš poslije vaditi zemlju iz ušiju  :mrgreen:
ove zadnje slike- samo za ilustraciju,(ovaj plavi traktor zadnja slika, ja pokazujem dubinu blata i vode-vidi me :wink:) pokazuju o kojoj cesti je riječ.tzv.Ledena cesta ali bez leda ,ali ne na aljaski.kad ima snijega puno je lakše. (y)

 
rocky6 said:
odlična  (y) kramer, eicher,steyr... svi odlični !!
znaš li da moja ekipa kad parkira motore u jesen i zimu prelazi na traktore?? onda vikendom idemo na offroad,pravila su jednostavna:pravila nema,onaj koji "zaglavi" u blatu iduću vožnju duguje  :bananapivo: :klopa:  i složiti traktor (uvjet je 1 ili 2 cilindra) nije lagana stvar.svi ti traktori su u penziji,ali šteta ih je samo voziti na izložbe,malo blata im ne škodi...voda opere..
od opreme :ruksak sa kobasama,slaninom itd..vino,pivo,rakija itd..prednja gurtna za šlepanje,zadnja gurtna itd... jel kada se zaglaviš u blatu bolje je ne silaziti dolje da ne moraš poslije vaditi zemlju iz ušiju  :mrgreen:
ove zadnje slike- samo za ilustraciju,(ovaj plavi traktor zadnja slika, ja pokazujem dubinu blata i vode-vidi me :wink:) pokazuju o kojoj cesti je riječ.tzv.Ledena cesta ali bez leda ,ali ne na aljaski.kad ima snijega puno je lakše. (y)


Fora...  (y)
 
rocky6 said:
odlična  (y) kramer, eicher,steyr... svi odlični !!
znaš li da moja ekipa kad parkira motore u jesen i zimu prelazi na traktore?? onda vikendom idemo na offroad,pravila su jednostavna:pravila nema,onaj koji "zaglavi" u blatu iduću vožnju duguje  :bananapivo: :klopa:  i složiti traktor (uvjet je 1 ili 2 cilindra) nije lagana stvar.svi ti traktori su u penziji,ali šteta ih je samo voziti na izložbe,malo blata im ne škodi...voda opere..
od opreme :ruksak sa kobasama,slaninom itd..vino,pivo,rakija itd..prednja gurtna za šlepanje,zadnja gurtna itd... jel kada se zaglaviš u blatu bolje je ne silaziti dolje da ne moraš poslije vaditi zemlju iz ušiju  :mrgreen:
ove zadnje slike- samo za ilustraciju,(ovaj plavi traktor zadnja slika, ja pokazujem dubinu blata i vode-vidi me :wink:) pokazuju o kojoj cesti je riječ.tzv.Ledena cesta ali bez leda ,ali ne na aljaski.kad ima snijega puno je lakše. (y)
TRI fore  (y)
Evo jos jedna...al`nemam vise traktora.
...ovo je slicno  :mrgreen: