Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

A ova je od danas poslije podne. I ja sam se stipnuo da vidim da li mozda sanjam. Baka stoji u potoku, ali bez cizama
 
Kvoc said:
Svidjaju mi se ovako lijepo osmisljeni kruzni tokovi!
Je lijep je , ali drugi smisao takvih gradjevina u kruznom je da ga naprave nepreglednim, i tako uspore sam saobracaj
 
ICE TIGER said:
Je lijep je , ali drugi smisao takvih gradjevina u kruznom je da ga naprave nepreglednim, i tako uspore sam saobracaj

(y) nije toliko visok
 
Kvoc said:
Svidjaju mi se ovako lijepo osmisljeni kruzni tokovi!
Ma...kruzni tok je prava stvar.
...jos kad bi svi znali - kako koristiti zmigavce.....
Kad vidim sto se dogadja na ulazu u kruzni,zakljucujem da bi za neke bilo bolje da upale sva cetiri zmigavca. Time bi makar upozorili druge da ni sami  ne znaju kud ce i kako ce.  :mrgreen:
________
Zgodna ti je slicica,Kvoc.  (y)
 
ICE TIGER said:
Uporedi visinu zida na kruznom sa ona dva autica s lijeve strane. dovoljno visoko!!!!

:mrgreen: Junge jos je Leonardo znao za perspektivu  :cool: Poznam mjesto  (y)
 
ICE TIGER said:
Je lijep je , ali drugi smisao takvih gradjevina u kruznom je da ga naprave nepreglednim, i tako uspore sam saobracaj

pa bolje da je visi, manje njih odluci proci ravno kroz kruzni  :undecided:
 
Nailazio sam ja na kruzne tokove gdje se vide tragovi od onih sto idu poprijeko.
 
ICE TIGER said:
Nailazio sam ja na kruzne tokove gdje se vide tragovi od onih sto idu poprijeko.

prekjucer kasno navecer je jedna teta odlucila parkirati na sredini uzvisenja kruznog toka sa Q5 u Stuttgartu :)))))