Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

Kvoc said:
Interesantna slicica  (y)
...a kad smo vec kod slicica,evo jedne aktuelne  :mrgreen:
(mora da je kolega Skuco opet negdje stavljao neke snjezne slike....pa zacoprao i dozvao snijeg)  :wink:  :LOL:
Sto se tice snijega (sa prve slike),dobro je dok se ne mora upotrebiti onaj salter (prvi slijeva),s druge slike  :mrgreen:
...a sto se tice tog saltera - prava stvar  (y)
 
banditR said:
Interesantna slicica  (y)
...a kad smo vec kod slicica,evo jedne aktuelne  :mrgreen:
(mora da je kolega Skuco opet negdje stavljao neke snjezne slike....pa zacoprao i dozvao snijeg)  :wink:  :LOL:
Sto se tice snijega (sa prve slike),dobro je dok se ne mora upotrebiti onaj salter (prvi slijeva),s druge slike  :mrgreen:
...a sto se tice tog saltera - prava stvar  (y)

O znači zakrko i kod tebe...... :D
 
vi o snijegu, a ja proveo tjedan u kratkim rukavima  :mrgreen:

I onda sa sunca i sinocnji kaos na Grobniku :shock:

Prosao jesam, ai to necu ponavljati jedno vrijeme. Nadam se nikad...
Tak je to sa soferima: il si glup, ili imas muda, ili ti se ide doma  :mrgreen:

Nazalost, nema slika s puta, relacija je ispala razocaranje, ili industrijski krajevi, ili voznja po zanimljivima je odradjena nocu
 
James1100 said:
vi o snijegu, a ja proveo tjedan u kratkim rukavima  :mrgreen:

I onda sa sunca i sinocnji kaos na Grobniku :shock:

Prosao jesam, ai to necu ponavljati jedno vrijeme. Nadam se nikad...
Tak je to sa soferima: il si glup, ili imas muda, ili ti se ide doma  :mrgreen:

Nazalost, nema slika s puta, relacija je ispala razocaranje, ili industrijski krajevi, ili voznja po zanimljivima je odradjena nocu

Za crveno -  :jesus:

za plavo -  :pandur:


:wink: :mrgreen:
 
Jebiga, glup raspored  :(

Ali ako netko zeli isprobati Dragon Tail u EU, neka proveze cestu firenze -forli. Jos sad motam rukama lijevo-desno  :mrgreen:

A aparat sam pripremio vec unaprijed jer volim voznje po toscani, i nista od toga...
 
NEvo said:
Hochtor bez snijega? Koji datum? Ja sam bio 1.8.2011. i bilo je snijega na tim stijenama.

Pass je trenutno zatvoren a ako fotka ne pokazuje vrijeme kad je fotkano onda.......
 
James1100 said:
Jebiga, glup raspored  :(

Ali ako netko zeli isprobati Dragon Tail u EU, neka proveze cestu firenze -forli. Jos sad motam rukama lijevo-desno  :mrgreen:

A aparat sam pripremio vec unaprijed jer volim voznje po toscani, i nista od toga...
Da...steta sto nisi uspio slikati  :(
 
NEvo said:
Hochtor bez snijega? Koji datum? Ja sam bio 1.8.2011. i bilo je snijega na tim stijenama.

Nije svaka godina ista  :D Moze bit snijega u kolovozu u lipnju nemora! Visina ipak nije tolika da snijeg ne kopni  :cool: