Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

Jolly said:
Evo jedna sa današnje vožnje prije nekih dva sata,na temperaturi malo neprimjerenoj za ovo doba godine ... :012:
da,jučer +16 i ja dobio krug od tate :D u 4x4 prometalu bez krova.ali najprije morao sva 4 kotača skidati dolje,napraviti kočnice(auto stoji 4 godine !!),promjeniti membranu Ac pumpe i gaaasss....joooooooooj kako ide po šumi  :0648:, tamo susreo ekipu što "pravi"drva  8)  ,oni imali najprije ovaj rad  :shock: :shock:  :LOL: zvali me na  :drunk: :klopa: jer ih "nisam vidio"  :wink: sad čekam snijeg da padne,pa glumim vučnu službu lovcima u pajerima,kijama čak i nivama .. popravio sam i grijanje! istočna tehnika  (y)
ps. uvijek kompenziram šlepanje za 4WD životinje,te su najfinije  :mrgreen: one 2WD su za juhu..njih izbjegavam.
 
@ rocky
Zgodno prometalo...morat ces mi to pokazat' (y)
....a mogao bih udarit i koju slicicu - na taj stroj.

Sjetih se da imam ovu BEEMWEJCINU na mobu  :mrgreen:
 
jakog li bmw-a,ima 250 kubika  :mrgreen: -ali lijep je  (y)
 
rocky6 said:
da,jučer +16 i ja dobio krug od tate :D u 4x4 prometalu bez krova.ali najprije morao sva 4 kotača skidati dolje,napraviti kočnice(auto stoji 4 godine !!),promjeniti membranu Ac pumpe i gaaasss....

A cuj...
Na nekog si morao takav ispast  :mrgreen:
 
James1100 said:
A cuj...
Na nekog si morao takav ispast  :mrgreen:

ma dobro sam i ispao  :LOL: :LOL: ,znaš jedini je problem što mi rijetko posuđuje taj auto-kaže pokidat ću ga... :misli: kako se može pokidati auto kojeg su sklopili u rumunjskoj 60-ih  :mrgreen:
 
rocky6 said:
da,jučer +16 i ja dobio krug od tate :D u 4x4 prometalu bez krova.ali najprije morao sva 4 kotača skidati dolje,napraviti kočnice(auto stoji 4 godine !!),promjeniti membranu Ac pumpe i gaaasss....joooooooooj kako ide po šumi  :0648:, tamo susreo ekipu što "pravi"drva  8)  ,oni imali najprije ovaj rad  :shock: :shock:  :LOL: zvali me na  :drunk: :klopa: jer ih "nisam vidio"  :wink: sad čekam snijeg da padne,pa glumim vučnu službu lovcima u pajerima,kijama čak i nivama .. popravio sam i grijanje! istočna tehnika  (y)
ps. uvijek kompenziram šlepanje za 4WD životinje,te su najfinije  :mrgreen: one 2WD su za juhu..njih izbjegavam.

Ha,ha fora  auto... (y)
 
banditR said:
"zato" ?
Zbog mene?
Aaaaa,evo onda i za tebe jedna.
....sjedim na motoru...zato se motor ni ne vidi  :mrgreen:
.
...i ova je (relativno) friska.

Pa baš me zanima šta si radio u šumi.... :misli:  :mrgreen:
 
Jolly said:
Pa baš me zanima šta si radio u šumi.... :misli:  :mrgreen:
Kako - sto sam radio u sumi ???? :shock:
....sport prijatelju,sport...Treba malo trcati,skinuti zimski spek. :mrgreen:
Joj,brrrr...vrijeme nikakvo,evo jedna ljetna
 
banditR said:
Kako - sto sam radio u sumi ???? :shock:
....sport prijatelju,sport...Treba malo trcati,skinuti zimski spek. :mrgreen:
Joj,brrrr...vrijeme nikakvo,evo jedna ljetna


Šta brrrrr nije ti valjda hladno ,kod nas danas 16 stupnjeva i nekih 80-ak kilometara vožnjice onako za gušt....    :mrgreen:  ali mislim da bi tek sad mogla stiči zima... :?
 
banditR said:
Kako - sto sam radio u sumi ???? :shock:
....sport prijatelju,sport...Treba malo trcati,skinuti zimski spek. :mrgreen:
Joj,brrrr...vrijeme nikakvo,evo jedna ljetna
E moj bandido
Spek se skida u proljece !!
Izgleda da si zaboravio da je zima pocela prije manje od mjesec dana.
Cuvaj spek, treba zimu prezivjeti
 
Jolly said:
Šta brrrrr nije ti valjda hladno ,kod nas danas 16 stupnjeva i nekih 80-ak kilometara vožnjice onako za gušt....    :mrgreen:  ali mislim da bi tek sad mogla stiči zima... :?
Paaaa...ovdje bas i nije bilo 16 stupnjeva  :mrgreen:
 
ICE TIGER said:
E moj bandido
Spek se skida u proljece !!
Izgleda da si zaboravio da je zima pocela prije manje od mjesec dana.
Cuvaj spek, treba zimu prezivjeti
Ma,da....
Sad ce proljece....sam' sto nije  :wink:
...tu i tamo gdje koja snjezna mecava i to je - to. :mrgreen:
 
banditR said:
"zato" ?
Zbog mene?
Aaaaa,evo onda i za tebe jedna.
....sjedim na motoru...zato se motor ni ne vidi  :mrgreen:
.
...i ova je (relativno) friska.

Prema drvecu visoko  :misli: evo jedna slavonska  :cool: