Najljepsi dozivljaji na putu

linza

New member
Danas sam se malo vozio sa autom i bio cak u Varazdinu. Naime to je super. Podotovo kad te netko vozi. Konacno sam mogo vidjet sta se oko ceste nalazi :mrgreen:

Da se vratim na temu.
Tako se ja vozim i razmisljam da mi je najsladje na putu vidjet zemljak. Kad sam prolazio kroz Warshavu i susreo kamion sa SK registracijama srce mi je toliko zatitralo da sam skoro pao sa motora. Trubljenje i razmjena pozdrava je pala sa obje strane.

A sada vi
 
mora bit sa moto putovanja il mogu prošvercat i kamone i stale drangulije

a gazda teme???
 
joj moji naljepši doživljajiiiiiiii na putu......ne smim to kazat ovak javno :mrgreen: :mrgreen:
 
Moze. Pogotovo tebi koji imas takve reference. A i Jura te nahvalio ko vozaca. Pucaj
 
vozim nacionalnom cestom Litzen -Radstadt (A) i pretičem kolonu neku i skuži me pajkan i zaustavljanje:

on:pričate njemački
ja:da malo
on:nemojte 118 kmh 100 kmh je čist ok.i ono od kud ste??
ja:Čakovec 100 km od ZG
on:daj mi reci do ku su vaši povukli autoput za ST idem dole na godišnji pa...

vadim kartu... objasnim ,pokažem

ON: fala i sretno -do 100 kmh je OK

:cool:
 
Stjecajem okolnosti (i posla) često se vozim po svakakvim zemljama bližeg i daljeg susjedstva, autom i gotovo uvijek sam.

Osim naći zemljake u dalekom svijetu (ko što Linza kaže), lijepo je i kad dođeš u neku zabit u Poljskoj ili Češkoj i kad npr. na recepciji nekog šugavog hotela, recepcionerka pokušava uspostaviti komunikaciju na hrvatskom kojeg je naučila na ljetovanjima kod nas. A srećem i strance koji jadransku obalu poznaju bolje od mene i nabrajaju mjesta u kojima su bili a za koje ja nikad čuo (možda zbog izgovora :mrgreen: ). Uglavnom svima se lice ozari na spomen Hrvatske, valjda su ljudima more, galebovi i sunce doživljaj, što li.
 
Freshman said:
...hrvatskom kojeg je naučila na ljetovanjima kod nas.

Uglavnom svima se lice ozari na spomen Hrvatske... galebovi ... doživljaj...

Pjesnicka sloboda :sucky:
 
Meni je najljepše kad pređeš austrijsko - češku granicu, staneš na parkiralištu i onda ti komadi počnu kuckat na prozor.
Ustvari kad bolje razmislim još je ljepše nakon kaj ju pustiš nutra :sucky: :mrgreen:
 
gigi said:
Meni je najljepše kad pređeš austrijsko - češku granicu, staneš na parkiralištu i onda ti komadi počnu kuckat na prozor.
Ustvari kad bolje razmislim još je ljepše nakon kaj ju pustiš nutra :sucky: :mrgreen:
a kaj veli tamara :shock:
 
Tamara je došla puno nakon kaj sam se prestal prijevozom bavit :mrgreen:
 
1998 kad sam prvi put dosao u Boston setali smo centrom grada.
Tip ima kolica i prodaje hotdog.
I stojimo u redu, cekamo da posluzi tipa ispred nas.
I dok je pokusavao hrenovku ugurati u pecivo pala mu je na pod a prodavač glasno kaze : U p.... materinu :mrgreen:

A sjecam se prije dok sam po Francuskoj se vozio kad god bi sreo na cesti neku nasu registraciju odmah bi trubio i blicao i odgovarali bi mi.
Sada imam dojam da taj obicaj nekak sve manje se primjenjuje.Sam me blijedo pogledaju.
 
1993. Bec, zimsko vrijeme 6 ujutro, tek pocinje da se razdanjuje, ja na zeljeznickoj stanici, upravo stigao, ostavio stvari na garderobi i setam da nadjem neki lokal kako bih popio kafu. Cuje se neka poznata muzika, ali sve nekako zagluseno, ne mogu da ocijenim odakle dolazi. Malo se skoncetrisem, kad iz obliznjeg kombija vristi Semsa a tip se unutra izvalio i spava... :mrgreen:
Na kombiju neke njemacke rijeci i jedna poznata, "Burek" kao ime firme... :mrgreen:
 
gigi said:
Meni je najljepše kad pređeš austrijsko - češku granicu, staneš na parkiralištu i onda ti komadi počnu kuckat na prozor.
Ustvari kad bolje razmislim još je ljepše nakon kaj ju pustiš nutra :sucky: :mrgreen:

Nemoj se ljutit, al' s obzirom na to kakvi su to komadi, najbolje se zaključat iznutra i metnut pit bulla ispred auta da slučajno ne dođu preblizu.
 
meni je najljepsi dozivljaj na zadnjem sicu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jebes muriju i zemljake :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
gigi said:
Meni je najljepše kad pređeš austrijsko - češku granicu, staneš na parkiralištu i onda ti komadi počnu kuckat na prozor.
Ustvari kad bolje razmislim još je ljepše nakon kaj ju pustiš nutra :sucky: :mrgreen:

A sva ljepota nestane kad mala naplati :sucky::mrgreen:
 
Tak je skupo da bi joj dal da odma ponovi još par puta kad bi mogo' :mrgreen:
 
Mislim da bu dr.chala imal kaj za napisat o danasnjoj voznjici po mom brdu kaj se naljepsih dozivljaja tice. Cini mi se da sam cul rijec "prekrasno" kad ga je herr Flick pital kak je bilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ib
 
Nemojte trabunjati gluposti i molim vas da se drzite teme. Kaj sam ju otvaro bezveze?
 
slažem se .bu brisanja :pistoles:

ma to je samo prijetnja da se uozbilje
al kaj je pisano pisano je

aj budite dobri pa se služite OFF om ak vam je sila.hvala
 
Tomme netrebas brisati. Ovak vidimo kak ljudi disu i shodno tome se postavljamo