Najljepsi dozivljaji na putu

Idemo nas pet u Berlin i na ulazu u Cesku murjak nas pita kud idemo, krenemo mi objasnjavat na engleskom da idemo u Berlin na izlozbu. Lik se trudi shvatit, al ne kuzi ni rjeci engleskog, a pogotovo hrvatskog i tak on nas pita na ceskom, pa malo na njemackom, a mi odgovaramo na engleskom (njemacki nitko nezna). Uglavnom, onda smo poceli odgovarat sto sve vozimo u gepeku, na hrvatskom naravno: drogu, oruzje, puske, pistolje i zene. Kad smo sve to nabrojali lik samo potvrdno kimne glavom (kao skuzio je) i veli da mozemo dalje. :mrgreen: :mrgreen:
 
2Fast said:
Idemo nas pet u Berlin i na ulazu u Cesku murjak nas pita kud idemo, krenemo mi objasnjavat na engleskom da idemo u Berlin na izlozbu. Lik se trudi shvatit, al ne kuzi ni rjeci engleskog, a pogotovo hrvatskog i tak on nas pita na ceskom, pa malo na njemackom, a mi odgovaramo na engleskom (njemacki nitko nezna). Uglavnom, onda smo poceli odgovarat sto sve vozimo u gepeku, na hrvatskom naravno: drogu, oruzje, puske, pistolje i zene. Kad smo sve to nabrojali lik samo potvrdno kimne glavom (kao skuzio je) i veli da mozemo dalje. :mrgreen: :mrgreen:

Zakon :mrgreen: Opal sam sa stolca :LOL:
 
berislavv said:
U p.... materinu :mrgreen:
.
ovo me podsjetilo na maturalac... sjedi bagra u bircu i slucajno sa sobom imaju litru vode. naruce pive, ali konobarica sere (sve na engleskom, a dogada se sve ugrckoj :mrgreen: ) da moraju odnjeti flasu van :shock:
i frendu dopizi prepucavanje i posalje konobaricu (na hrvatskom) u picku materinu.
na to mu ova dogovara sa mrcinskim srpskim naglaskom :"ma ajd i ti" :mrgreen:

krepo sam od smijeha. :mrgreen:


a lijepi dozivljaj je bio isto u grckoj (atena) kad samo vidjeli parkiranog punta 1,1 S i ispred njega vlasnika kako stavlja turistima neke dvodnevne tetovaze... :D
lijepo popricali.. frendu istetovirao ono ustasko U na ruku i slova A.Đ.
frend je sad u austraili ali ga i dalje zovem ante đapil :mrgreen: strasno...
 
Prošli tjedan na putu za Prag, u Austriji sam uspio preteči zabunom policijski auto sa 120 preko pune linije (dozvoljeno 70), naravno rotirke se pale i nakon što smo stali skužim da su mi upaljena sva 4 žmigavca jer sam prije 10 minuta nešto gledao na mapi pored ceste! Murjaci sa dobročudnim facama izlaze van i smijulje se budali koja sa sva četiri pretiče muriju preko pune sa 50km/h više od dozvoljene, još kad su skužili da imam krivu vinjetu (glupača na granici mi je dala za auto iako sam joj 2 puta rekao da mi treba za motor) prasnuli su u smijeh i pustili me dalje! Sramota :oops: !
Baš me zanima kolika bi bila kazna za sve nabrojano...
 
Ovkav poklon teško da ćeš još jednom u životu dobit od austrijanaca :mrgreen:
 
Najljepše je kad te negdje u pripizdini prepozna netko s foruma i pozove na cugu :mrgreen: