Najveći mototest na svijetu: Alpen-Masters 2011.

Sinna

Well-known member
Dosta zanimljivih motora na testu, ali motore i vozače nije baš vrime mazilo. ;) :D  www.youtube.com/watch?v=Hb-WuCbYxfA&feature=relmfu  Ovde se vidi na njihovim facama koliko je zima i pitaju se Pa šta je ovo meni tribalo da usrid lita vozim po snigu i ledu. :misli: :shock: :LOL: :evil:    www.youtube.com/watch?v=t8P3-w_W3JY&feature=relmfu    Naravno ima ovde i dr. filmića pa pogledajte, a rezultate ćemo pričekat da izađe Motorevija u 8. ili 9. misec. :paper: :paper: :paper:
 
Sinna said:
Dosta zanimljivih motora na testu, ali motore i vozače nije baš vrime mazilo. ;) :D  www.youtube.com/watch?v=Hb-WuCbYxfA&feature=relmfu  Ovde se vidi na njihovim facama koliko je zima i pitaju se Pa šta je ovo meni tribalo da usrid lita vozim po snigu i ledu. :misli: :shock: :LOL: :evil:    www.youtube.com/watch?v=t8P3-w_W3JY&feature=relmfu    Naravno ima ovde i dr. filmića pa pogledajte, a rezultate ćemo pričekat da izađe Motorevija u 8. ili 9. misec. :paper: :paper: :paper:
Baš im ne zavidim na vožnjama po ovim uvjetima. :mrgreen:
 
mladen59 said:
Baš im ne zavidim na vožnjama po ovim uvjetima. :mrgreen:

Po takvim uvjetima barem nema degenerika u seljo tjuniranim Golf2-3, Poljaka u kamp vozilima koji su se pozelili zaustavit nasred bogena, ni ostalih radosti s jadranske magistrale. :mrgreen:
 
koji likovi, ali im svaka čast, treba to moći
 
Kaj se ne spominje i jedan test vozac iz Hrvatske? Ili sam zabrijao..  :misli:
 
PacicLittle said:
Kaj se ne spominje i jedan test vozac iz Hrvatske? Ili sam zabrijao..  :misli:
Nisi zabrlja, naravno da sudjeluje i novinar, test vozač, glavni urednik Kristijan Tićak iz  Motorevije. Nosi naočale pa ga možeš pripoznat. ;) (y)
 
Sinna said:
Nisi zabrlja, naravno da sudjeluje i novinar, test vozač, glavni urednik Kristijan Tićak iz  Motorevije. Nosi naočale pa ga možeš pripoznat. ;) (y)

Aha, onda znam tko je  (y) (y) thx
 
:shock: :shock:

i sad će biti bmw pobijedio  :LOL:
majke ti, pa kako išta mogu istestirati po ovakvom vremenu  :shock: da ne spominjem talijane  :mrgreen:
 
lili said:
:shock: :shock:

i sad će biti bmw pobijedio  :LOL:
majke ti, pa kako išta mogu istestirati po ovakvom vremenu  :shock: da ne spominjem talijane  :mrgreen:
pa mogu u birtiji s kuvanim vinom  :LOL:
 
gvo said:
Po takvim uvjetima barem nema degenerika u seljo tjuniranim Golf2-3, Poljaka u kamp vozilima koji su se pozelili zaustavit nasred bogena, ni ostalih radosti s jadranske magistrale. :mrgreen:

Znaš kako je Farbach rekao, "... sa dvojkama još nekako izlazim na kraj, al sa jedinicama nikako!"  :mrgreen:
 
Samo da ne bude kao prosle godine, naprave grupu motora u kojem je Hornetu minus zastita od vjetra  :shock: :shock: :shock:
Halooo, naked motor  :misli: :misli: :misli:
 
totalno promašen naslov teme...  :misli: :misli:


nije bitno šta je, samo neka se piše...  :LOL: :LOL:


šta znači "najveći mototest na svijetu" ?  ... bilo je najviše motora ? ... bilo je najviše snijega ? popilo se najviše čaja s rumom ? WTF ...


Ovaj test kao takav, svaka mu čast, ali da bi to bio "najveći" mototest na svijetu, fali svijeta... ;)  :mrgreen:
 
Možda je mislija "najviši" moto-test.

Triba nać kojeg šerpu da se provoza po Everestu, paš vidit šta je najveći moto test.  :mrgreen:
 
strasilo said:
totalno promašen naslov teme...  :misli: :misli:


nije bitno šta je, samo neka se piše...  :LOL: :LOL:


šta znači "najveći mototest na svijetu" ?  ... bilo je najviše motora ? ... bilo je najviše snijega ? popilo se najviše čaja s rumom ? WTF ...


Ovaj test kao takav, svaka mu čast, ali da bi to bio "najveći" mototest na svijetu, fali svijeta... ;) :mrgreen:
Hellouuuu.  :hello: :B: Any body home? :?: :blahblah: :mortal: :stupid: :skriven: Samo san stavija naslov iz filmića u mom prvom postu ove teme. :dobar: :prsti:
 
dozvoljeno je razmišljanje prije otvaranja teme...  :jesus: :LOL:
 
Sinna said:
Hellouuuu.  :hello: :B: Any body home? :?: :blahblah: :mortal: :stupid: :skriven: Samo san stavija naslov iz filmića u mom prvom postu ove teme. :dobar: :prsti:

Onda nisi dobro preveo ili ti ne ide njemački jezik  :starac: :starac: :starac: :starac: :starac:

Motorrad je naziv čaposisa  :mrgreen: pardonček časopisa
 
lone-wolf said:
Onda nisi dobro preveo ili ti ne ide njemački jezik  :starac: :starac: :starac: :starac: :starac:

Motorrad je naziv čaposisa  :mrgreen: pardonček časopisa
Kad ti znaš njemački lipo mi ti prevedi naslov iz prvog filma mog posta gore. :shock: :police: