Nakon 6 godina mira i blagostanja bez foruma .. Pending

Status
Not open for further replies.

Attachments

  • levanjska9.png
    levanjska9.png
    2.1 MB · Views: 0
Da...i od tada više nisam sjeo na motor,2018 god..😔
Onda sam 2020 god uvezao ovaj Fireblade '99. iz DE,uvjeren kako ću nastaviti gdje sam stao..Sve riješeno,servis,papiri,potrošni dijelovi,ima samo 19 tkm,kao nov.Ali nikad ga nisam vozio ni 1 metar.Ne znam zašto,jednostavno sam prestao voziti..
To je smrtni grijeh..
I tako,motor mi stoji u kući,a ja od muke dođoh nazad na forum,u nadi da ću doživjeti prosvjetljenje...ali čini se da sam se i tu zaebo :mrgreen:
A jbg...bit će bolje valjda jednog dana
Cuvaj tu Hondu, jednog dana ce ti doc da sjednes pa lagano po kvartu:mrgreen:


Srki
 
  • Like
Reactions: Johnny 11
dođe s vremenom... ja čak razmišljam da ni ne kupim motor više....
Meni isto dodje svaki drugi dan. Oba motora su oglasena (doduse za malo povecu cijenu) pa cu vidjeti sta dalje kad ih i ako ih prodam.
 
lijepo je kad imamo svi iste probleme, ja razmišljam da prodam i auto i motor i vozim samo električni romobil, jbg treba krenut od sebe u zelenu tranziciju svijeta, šta ćemo ostavit potomcima, samo ruševine i usahle biljke krepale od plinova iz auspuha vozila na fosilna goriva. čak razmišljam i o bicikli, ali za moju kičmu je bolji romobil, uspravan si.
 
  • Haha
Reactions: Dene
lijepo je kad imamo svi iste probleme, ja razmišljam da prodam i auto i motor i vozim samo električni romobil, jbg treba krenut od sebe u zelenu tranziciju svijeta, šta ćemo ostavit potomcima, samo ruševine i usahle biljke krepale od plinova iz auspuha vozila na fosilna goriva. čak razmišljam i o bicikli, ali za moju kičmu je bolji romobil, uspravan si.
Ja se ne zajebavam! :mrgreen:
 
ja isto, dosta mi je motora!
Ti nisi nikad u zivotu bio ozbiljan :mrgreen:
Nesto kontam, imam dva odlicna motora u garazi i sve za sto mi sluze je da vikendom odvozim krug od max 200km tu u okolici (najcesce do 100km), vratim u garazu i onda citam po forumima sta su im slabe tocke i cesti kvarovi pa se onda nerviram, narucujem dijelove i sarafim u garazi. U 99% slucajeva bez razloga, naravno, jer kvar u stvari ni ne postoji i na kraju zamijenim nov dio za nov dio. Evo sad sam npr. narucio novu 260 gumu za Intrudera jer sam umislio (ili mozda i nisam) da ova i nije bas najbolja. Nije mi nigdje popustila ili takvo nesto, nego eto na jednom dijelu mi je sara malo plitka, a u stvari vec od kad sam ga kupio trazim razlog da sadasnju 240 zamijenim sa 260 :mrgreen:
Veca sam u jednoj temi pisao i da mi je donekle doslo iz guzice u glavu i da sam skuzio da sam lagano sebican sa svojim (poprilicno opasnim) hobijem jer ugrozavam zivot oca jedne obitelji jer je meni eto tu i tamo gust voziti motor. To kako bi mojim klincima i zeni bilo da me sutra ne bude radi tog mog gusta mi ne bi trebalo biti u drugom planu. Nisam vise balavac od 17 godina.
Uglavnom, motori bi trebali biti uzivanje i opustanje, a kod mene to i nije bas tako u vecini slucajeva. Osim toga, svi oko mene koje poznajem a koji voze motore imaju neku MC furku i u nekim su klubovima, a meni to bezveze. Mislim da je lagano vrijeme za neki drugi hobi. Eventualno se moze desiti da nakon ova dva kupim GS-a, eto cisto da i njega prekrizim sa spiska, a onda ili lagano neki maxi skuter tipa C650GT da mogu do Lidla i na kavu ili nista.
upravo došao sa đira, vruće u njemačkama, faca mi se smežurala, jedva čekam jesen :cool:
Znam, ja u nedjelju napravio 200km po Schwarzwaldu u koznoj jakni i full face kacigi. Nije me zena prepoznala kad sam se vratio :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Author
meni se čini da je tebe ta Njemačka ubila psihički, vrati se ti u pradomovinu, jedan motor min 2007 godište, max može do 1971. i nećeš zmarat glavu sa glupostima. S obzirom na kvalitetan životni savjet, poslat ću ti u dm/inbox kako se već zove broj računa da mi uplatiš barem za nove gume.
P.S. Johnny 11, dobrodošao na forum, da ne bi bilo da spamamo krivu temu.
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Johnny 11 and WraGG
Unas na skeli in FranFurt Umgebung jucer 35 stupnjeva, to je u nemackama ko 57. padaju masne eko-svabice po parkinzima ko muhe, samo ih prekriju Aldi vrecicom dok ih sluzba ne pokupi



Srki
 
Meni je najgore sto bi jedan dan xadv, drugi bilo sta bez kuplunga a treci dan gledam busu power edition. Doso sam iz Rotterdama jucer ujutro sa tekme i gledao putem kako se neki na motorima pate jer nemaju snage i onda kontam ma treba uzet najjaceg i vozit ga kao pitomog konja a kad zatreba znas da imas.
 
Meni je najgore sto bi jedan dan xadv, drugi bilo sta bez kuplunga a treci dan gledam busu power edition. Doso sam iz Rotterdama jucer ujutro sa tekme i gledao putem kako se neki na motorima pate jer nemaju snage i onda kontam ma treba uzet najjaceg i vozit ga kao pitomog konja a kad zatreba znas da imas.
Kazes da nahranim kerove i ne diram nista? :mrgreen:
 
Kazes da nahranim kerove i ne diram nista? :mrgreen:
Ma vozi i uzivaj😄 Mozda imas potrebu za promijenom motora, stila, … probaj neki touring i obiđi europu ili neku novu zvijer i peruckaj je u garaži haha. Mene tako stalno zivcira kuplung po gradu pa kao mjenjat cu i nikako. Onda kontam da uzmem zvijer ionak ne vozim često pa kad vozim da vozim ko čoek🤣 al ne brzo, meni je brzina nebitna. Kraj mene je Hockenheimring pa da se želim ispuhat imam gdje💪
 
O, pa ti si u komsiluku! :D
Jbg, imam i jednog za touring do na kraj sviheta i jednu pozersku zvijer za pranje i lickanje u garazi. Ne fali ni jednom nista, ali ja sam ti sto jedan moj frend kaze „svrbiguz“ :mrgreen:
Pozdrav iz BW prestolnice :)
 
  • Like
Reactions: Author
Status
Not open for further replies.