Nakon 6 godina mira i blagostanja bez foruma .. Pending

Status
Not open for further replies.
Ma vozi i uzivaj😄 Mozda imas potrebu za promijenom motora, stila, … probaj neki touring i obiđi europu ili neku novu zvijer i peruckaj je u garaži haha. Mene tako stalno zivcira kuplung po gradu pa kao mjenjat cu i nikako. Onda kontam da uzmem zvijer ionak ne vozim često pa kad vozim da vozim ko čoek🤣 al ne brzo, meni je brzina nebitna. Kraj mene je Hockenheimring pa da se želim ispuhat imam gdje💪
jbte Hockenheim

evo jedna od nedelje, gonjanje dok kotači ne otpadnu!🤣


Srki
 

Attachments

  • 327F42FD-2797-419B-8F17-1F1A046C0ECF.jpeg
    327F42FD-2797-419B-8F17-1F1A046C0ECF.jpeg
    2.1 MB · Views: 0
  • C447E01F-6C71-4D3D-8EE4-6721C66016B6.jpeg
    C447E01F-6C71-4D3D-8EE4-6721C66016B6.jpeg
    1.9 MB · Views: 0
Johnny ne daj se.
Šteta da pila stoji, pokreni se.
Nije kraj svijeta ak si ljosnul.
Ili se spremaš f penziju. 😂😎
 
  • Like
Reactions: Johnny 11
Ma vozi i uzivaj😄 Mozda imas potrebu za promijenom motora, stila, … probaj neki touring i obiđi europu ili neku novu zvijer i peruckaj je u garaži haha. Mene tako stalno zivcira kuplung po gradu pa kao mjenjat cu i nikako. Onda kontam da uzmem zvijer ionak ne vozim često pa kad vozim da vozim ko čoek🤣 al ne brzo, meni je brzina nebitna. Kraj mene je Hockenheimring pa da se želim ispuhat imam gdje💪
Pazi se, ako naletiš na srkija pravi se da si Francuz.. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Author and WraGG
Ionako se ne družim sa našima ovdje, zanima ih samo gdje radiš i jel imaš više od njih haha. Ako je suđeno srest ćemo se negdje i maznut pivu :mrgreen: (y)
ukojem selu si ti po nemackama? imate tekucu vodu?


Srki
 
  • Haha
Reactions: kronik
Ionako se ne družim sa našima ovdje, zanima ih samo gdje radiš i jel imaš više od njih haha. Ako je suđeno srest ćemo se negdje i maznut pivu :mrgreen: (y)
Znaci i kod tebe ista situacija? Ovi oko mene svi vec znaju da me ne smiju pitati koliko zaradjujem jer ce otici direktno u qrac, ali jednom se povela neka prica o porezu i ja slucajno izletim sa podatkom koliko meni odvale svaki mjesec. Kad vidis lika kako panicno vadi mobitel i pokusava izracunati moju placu na osnovu tog podatka :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Author
Znaci i kod tebe ista situacija? Ovi oko mene svi vec znaju da me ne smiju pitati koliko zaradjujem jer ce otici direktno u qrac, ali jednom se povela neka prica o porezu i ja slucajno izletim sa podatkom koliko meni odvale svaki mjesec. Kad vidis lika kako panicno vadi mobitel i pokusava izracunati moju placu na osnovu tog podatka :mrgreen:
Katastrofa, pokušao sam al ne ide. Samo ako se krompiraški sa nekim upoznam, ništa na silu. Nema tema o nogometu, zajebancija... samo kolko, odakle, mogo si to i bolje napravit... :ROFLMAO: a ono za tuđe savjete mi puca kikiriki, jedva čekaš da nekog upoznaš pa počne solit ko ovaj Srky :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: mate and WraGG
Mannheim, nema vode, pijemo sranje iz boce.
ooo, Appache 207 fan

Mannheim je 2. najruzniji grad u nemackama, nije bilo kaj drugo za birat? Strumica? Garesnica? Donji Bajakovac? Gelsenkirchen?



Srki
 
ooo, Appache 207 fan

Mannheim je 2. najruzniji grad u nemackama, nije bilo kaj drugo za birat? Strumica? Garesnica? Donji Bajakovac? Gelsenkirchen?



Srki
Nisam tu zbog ljepote, svi su mi ružni.
kontam da odem u Passau za godinu dvije, da manje vozim dolje... muka sad kad se sjetim godišnjeg, nemam volje vozit toliko.
 
Ja imam 1300km do Hercegovine, ako te to tjesi. I meni je svake godine vec oko Bozica muka od same pomisli da na ljeto moram dole.
 
  • Like
Reactions: Author
Nisam tu zbog ljepote, svi su mi ružni.
kontam da odem u Passau za godinu dvije, da manje vozim dolje... muka sad kad se sjetim godišnjeg, nemam volje vozit toliko.
prvo mjesto na tablici ruznoce u namackama je prazno :mrgreen:

Passau je na 5. mjestu, njihov drek river je jaci od shit rivera u Manajmu


Srki
 
  • Haha
Reactions: Author
prvo mjesto na tablici ruznoce u namackama je prazno :mrgreen:

Passau je na 5. mjestu, njihov drek river je jaci od shit rivera u Manajmu


Srki
Je, ni brda mi ne pašu kao Slavoncu. A sa koliko ti bauštelaca dijeliš sobu?
 
Je, ni brda mi ne pašu kao Slavoncu. A sa koliko ti bauštelaca dijeliš sobu?
tu i tamo se useli kakva baustelka od 23-28, pa iseli sva iznervirana mojim odbijanjem da prihvatim nemacke eko standarde i Euro 7 normu, dodatna 2 spola (sa 3 kurca i bez kurca), novu vakcinu i "wir sind mehr" i slicne proljeve koje im sjevernokorejski rezim ulijeva u glavu zadnjih 20 godina


Srki
 
Status
Not open for further replies.