Naljepnica koja označava rok trajanja tehničkog i međunarodna oznaka RH

usput da se nadovežem na teh, mi rekli da nalja mora bit na prednjem kraju motora poželjno sa desne strane. (y)
 
ja sam ju po obicaju zaljepio na vilicu sa lijeve strane tako da mi je jos manje vidljiva kad je skuter na nogari :mrgreen:
 
nema te kazne da me natjera da stavim tu naljepnicu na skuter  (y)
prije neki dan me zaustavila policija i pogledala prometnu vozačku a naljepnica u prometnoj i ni riječi
 
da ne otvaram novu temu,a vidio sam da se dotaklo i kupoprodajnih ugovora.Prodao sam 1989.god. tomos automatik nekakvom tipu,pa smo otišli zaliti sklopljeni posao.Uglavnom kad sam se rastreznio nisam imao pojma kome sam prodao moped i nikad više nisam vidio tipa niti se on meni javio.
 
meni je barba na tehničkom nalipija na prednji blatobran po sredini, jel to oke onda? a za oznaku HR  :neznam: di bi je stavila  :misli:
 
Jelky said:
meni je barba na tehničkom nalipija na prednji blatobran po sredini, jel to oke onda? a za oznaku HR  :neznam: di bi je stavila  :misli:

negdje na zadnji kraj motocikla, tolerira se i na koferu (y) a znam da me slovenci nikad nisu zajebavali za nju iako je nikad nisam imao :wink:
 
Jelky said:
meni je barba na tehničkom nalipija na prednji blatobran po sredini, jel to oke onda? a za oznaku HR  :neznam: di bi je stavila  :misli:

naljepnicu od tehnickog sam tek ovu sad zadnju naljepil naprijed na vilicu i to nisko dole ..
ja je ne vidim i ne smeta mi  :mrgreen:

malu HR naljku imam na zatnjem blatobranu ispod tablice a veliku sam naljepil na lijevi bocni kofer sa zadnje strane ..
nikad nisam imal problema ni na jednoj granici nit me itko ista pitao
jedino sto je madar na ulasku iz austrije gledao dal imam propisno postavljenu tablicu
 
tutankamon said:
negdje na zadnji kraj motocikla, tolerira se i na koferu (y) a znam da me slovenci nikad nisu zajebavali za nju iako je nikad nisam imao :wink:

neman kofer i ne na mjeravam ga tako skoro imat.. nisam dobila tu naljepnicu ali iman negdi po kući onu HR poveću.. mogla bi je jedino zalipit na rep ispod nosača za kofer ali pošto je poveća kolika je mogućnost da jednog dana kad je odlucim skinit skinem s njom i tvorničku boju?
meni neko reko da ne lipim ništa jer sve naljepnice skidaju boju  :neznam:
 
Jelky said:
neman kofer i ne na mjeravam ga tako skoro imat.. nisam dobila tu naljepnicu ali iman negdi po kući onu HR poveću.. mogla bi je jedino zalipit na rep ispod nosača za kofer ali pošto je poveća kolika je mogućnost da jednog dana kad je odlucim skinit skinem s njom i tvorničku boju?
meni neko reko da ne lipim ništa jer sve naljepnice skidaju boju  :neznam:

uvijek postoji mogucnost za svasta .. iako mala ... a velicina tu ne igra ulogu nego ljepilo koje je koristeno za naljku
aljepnicu zagrijes pa ide puno lakse doli  (y)

a zasto bi je uopce skidala  :misli:
a ako se mislis voziti samo po HR, nit ti ne treba  (y)
 
Chimpa said:
a zasto bi je uopce skidala  :misli:
a ako se mislis voziti samo po HR, nit ti ne treba  (y)

nikad se nezna šta ce meni past napamet  :mrgreen: ... eno s autom sam sasvim ne planirano isla u hercegovinu bez nalje i nije bilo problema, a pa valjda mi za bih nece ni ubuduće radit probleme..
thanks na odgovoru  (y)
 
Jelky said:
nikad se nezna šta ce meni past napamet  :mrgreen: ... eno s autom sam sasvim ne planirano isla u hercegovinu bez nalje i nije bilo problema, a pa valjda mi za bih nece ni ubuduće radit probleme..
thanks na odgovoru  (y)

za auto imam magnetnu HR naljku .. idem u Sloveniu uredno bez nje .. zaboravim je staviti na auto  :mrgreen:
do sada nisam imao nikakvih problema
 
Nikad me nitko nije pitao za istu,ali treba ju imati pri sebi,nikad se ne zna........
 
Danas vadim latu iz garaže i gledam šta mi se to zaljepilo na tenisicu..to je naša ultra kvalitetna naljepnica s tehničkog pregleda..
 
Bollocks!! said:
Danas vadim latu iz garaže i gledam šta mi se to zaljepilo na tenisicu..to je naša ultra kvalitetna naljepnica s tehničkog pregleda..

:LOL: :LOL:  kupujmo hrvatsko  :wink:
 
Jbti, moja se zaljepila ko luda i sada razmisljam kako da je skinem sa plastike  :misli:
Ima li ko kakvu ideju, a da ne izgrebem pituru ?
 
garfield1974 said:
Jbti, moja se zaljepila ko luda i sada razmisljam kako da je skinem sa plastike  :misli:
Ima li ko kakvu ideju, a da ne izgrebem pituru ?

Zagrij ju fenom i lagano ce ici dolje. Eventualne ostatke ljepila skini sa WD40, ali njih nebi trebalo biti ako je dobro zagrijana
 
3alfa3 said:
Zagrij ju fenom i lagano ce ici dolje. Eventualne ostatke ljepila skini sa WD40, ali njih nebi trebalo biti ako je dobro zagrijana

Probati cu. Hvala  (y)
 
Chimpa said:
za auto imam magnetnu HR naljku .. idem u Sloveniu uredno bez nje .. zaboravim je staviti na auto  :mrgreen:
do sada nisam imao nikakvih problema

Mene maznul slovenac na grani i poslal pješice u RH kupiti naljku...ja probal izolirkom ispisati HR, ali nije pomoglo...veli da sam ušao bez oznake...i morala biti određene veličine, zakonom propisane...

3alfa3 said:
Zagrij ju fenom i lagano ce ici dolje. Eventualne ostatke ljepila skini sa WD40, ali njih nebi trebalo biti ako je dobro zagrijana

Pazi samo kak ti je fen jak...da nebu poslije pitanje "dečki, 'ko farba plastiku?"  :misli:
 
garfield1974 said:
Jbti, moja se zaljepila ko luda i sada razmisljam kako da je skinem sa plastike  :misli:
Ima li ko kakvu ideju, a da ne izgrebem pituru ?

..brzo i bezbolno..imaš ga u chipoteci u zadru
 
naked_xjr said:
Mene maznul slovenac na grani i poslal pješice u RH kupiti naljku...ja probal izolirkom ispisati HR, ali nije pomoglo...veli da sam ušao bez oznake...i morala biti određene veličine, zakonom propisane...

zato i imam magnetnu propisane velicine  (y)