Naljepnica koja označava rok trajanja tehničkog i međunarodna oznaka RH

Ja bio na tehničkom s jednim autom 24.5 a s drugim 4.6. Na prvom sam dobio veliku naljepnicu tehnickog pregleda a na drugom sam dobio duplo manju.Navodno od 1.6 su neke nove naljepnice.Mozda ce nam biti manje problema kod ljepljenja na motor tih manjih naljepnica!To cu znati za koji dan  kad regam CBR-ku!!!!!!!!!!!!!
 
jura7dj said:
Ja bio na tehničkom s jednim autom 24.5 a s drugim 4.6. Na prvom sam dobio veliku naljepnicu tehnickog pregleda a na drugom sam dobio duplo manju.Navodno od 1.6 su neke nove naljepnice.Mozda ce nam biti manje problema kod ljepljenja na motor tih manjih naljepnica!To cu znati za koji dan  kad regam CBR-ku!!!!!!!!!!!!!

Javi svakako glede motora, bas me zanima! (y)
Meni je rega za XTX-a tek u veljaci, a sa uljarom :mrgreen: idem u Srpnju, pa ako nitko ne javi prije, budem ja. (y)
 
ja sam bila prosli tjedan na registraciji  s motorom.. dobila sam malu naljepnicu...
i covjek koji mi je radio tehnicki je zaljepio naljepnicu na motor... na meni je bilo samo
da kazem gdje zelim..

objasnio mi je da po novome, oni obavezno moraju to naljepit...
ja sam mu rekla na rep, i tamo je zaljepio..
 
figure said:
ja sam bila prosli tjedan na registraciji  s motorom.. dobila sam malu naljepnicu...
i covjek koji mi je radio tehnicki je zaljepio naljepnicu na motor... na meni je bilo samo
da kazem gdje zelim..

objasnio mi je da po novome, oni obavezno moraju to naljepit...
ja sam mu rekla na rep, i tamo je zaljepio..

Po zakonu je zaljepljena na krivom mjestu Sa zadnje strane ne njoj pise ovako "Postovana/Postovani ova naljepnica oznacava rok valjanosti prometne dozvole Vaseg vozila.Kombinacija probusenog mjeseca na rubu naljepnice i otisnute godine u sredininaljepnice termin je do kada smijete sudjelovati u prometu.Kombinacija probusenih brojki na gornjem i donjem rubu naljepnice sifra je stanice koja je izdala naljepnicu.

Naljepnica se postavlja na lako uocivo mjesto s PREDNJE strane vozila "

Ako neko ne vjeruje neka provjeri  :mrgreen:
 
vickodu said:
Po zakonu je zaljepljena na krivom mjestu Sa zadnje strane ne njoj pise ovako "Postovana/Postovani ova naljepnica oznacava rok valjanosti prometne dozvole Vaseg vozila.Kombinacija probusenog mjeseca na rubu naljepnice i otisnute godine u sredininaljepnice termin je do kada smijete sudjelovati u prometu.Kombinacija probusenih brojki na gornjem i donjem rubu naljepnice sifra je stanice koja je izdala naljepnicu.

Naljepnica se postavlja na lako uocivo mjesto s PREDNJE strane vozila "

Ako neko ne vjeruje neka provjeri  :mrgreen:


:neznam:

do sada, nikad ni nisam imala zaljepljenu naljepnicu, vec sam ju nosila u prometnoj..
niti me ikad policija zezala zbog toga, a niti na granici...

mene je covjek pitao gdje da mi zaljepi, ja sam rekla na rep, i on je to napravio...
taman mi ju marama pokrije da se ne vidi  :mrgreen:
 
vickodu said:
Po zakonu je zaljepljena na krivom mjestu Sa zadnje strane ne njoj pise ovako "Postovana/Postovani ova naljepnica oznacava rok valjanosti prometne dozvole Vaseg vozila.Kombinacija probusenog mjeseca na rubu naljepnice i otisnute godine u sredininaljepnice termin je do kada smijete sudjelovati u prometu.Kombinacija probusenih brojki na gornjem i donjem rubu naljepnice sifra je stanice koja je izdala naljepnicu.

Naljepnica se postavlja na lako uocivo mjesto s PREDNJE strane vozila "

Ako neko ne vjeruje neka provjeri  :mrgreen:
potpisujem....i tako su je i zaljepili :mrgreen:
s prednje strane obvezno
 
Evo, ja sam danas bio na tehnickom sa cvajom, pa da javim. (y) Znaci, nove naljepnice su manjih dimenzija, ne puno, ali nesto sitno da. Tip sa STP-a mi je skinuo staru i zalijepio novu, na zadnji blatobran pored tablice, nije me nista pitao nit' sam ja sto govorio di da ju zalijepi, pa valjda moze biti naljepljena i tamo. Evo slike. Pozdrav.

(y)
 
:misli:... slučajno nabasam na ovu temu i idem pronać naljepnicu, cijelo vrijeme se negdje motala i sad je vise nemrem naći (naravno  :mrgreen:)... kad sam bila na tehničkom, gospodin u plavom šlafroku mi ju je skinuo, al mi nije naljepio novu... pa sad mene zanima...pretpostavljam da  odem tam gdje su tehnicki radili trazit novu, jel?
 
Zrile said:
:misli:... slučajno nabasam na ovu temu i idem pronać naljepnicu, cijelo vrijeme se negdje motala i sad je vise nemrem naći (naravno  :mrgreen:)... kad sam bila na tehničkom, gospodin u plavom šlafroku mi ju je skinuo, al mi nije naljepio novu... pa sad mene zanima...pretpostavljam da  odem tam gdje su tehnicki radili trazit novu, jel?
Da. Sa prometnom od motora odi tam. Još bolje i sa motorom.
 
na TP je čovac meni je dal naljepnicu i ja sam je sam zaljepio.
prodal sam skuter ima tome dosta godina. novi vlasnik je zadržao ploćice, ali nije nikad zapravo odjavio i ponovo regao skuter kaj mogu napraviti da se rješim tog problema?
 
a meni krele glupi skine staru koja je bila zaljepljena na plastici od ram aira, kod desne rucke, i naravno ostane fleka od ljepila koju nema sanse da iko skine i stavi mi drugu skroz naprijed na plastiku kraj svjetla i vizira, i još je ukrivo zalijepi... još 2 godine tih naljepnica i cili motor ce mi bit od jebenog ljepila  :x :x
 
Tutty said:
a meni krele glupi skine staru koja je bila zaljepljena na plastici od ram aira, kod desne rucke, i naravno ostane fleka od ljepila koju nema sanse da iko skine i stavi mi drugu skroz naprijed na plastiku kraj svjetla i vizira, i još je ukrivo zalijepi... još 2 godine tih naljepnica i cili motor ce mi bit od jebenog ljepila  :x :x
Aj ne pizdi nego uzmi WD40 i krpicu, našpricaj i obriši to dolje.
 
300kn je kazna ako je nemaš naljepljenu;
300kn je kazna za neimanje prometne kod sebe;
300kn je kazna za parkiranje na stanici busa;
+_______________________________________
900kn :x

Platil sam samo 300kn i fala drotu kaj me nije odral za sve :?
 
do ove godine sam ju lijepil na registarsku plocicu. sad mi je tip na tehnickom sam zaljepil i to naprijed s desna na plastiku jer mu na vizir nisam dal. vracam se s tehnickog i pandur na motoru prvi na semaforu, prodjem pored kolone i stanem s njegove lijeve strane, kimnemo si glavama, on uoci naljepnicu i kaze... vidim sve imas, ja potvrdim i odemo svaki na svoju stranu.

kad mi ju je keljil bilo mi je fuj... sad ju uopce vise ne primjecujem a i pokazalo se super.
 
Mani nisu ništa sami ljepili. Ja sam ju po dobrom starom običaju zakeljio na tablicu.
Nitko me nikada nije zafrkavao oko toga (valjda ni neće), a i rađe ću progutati 300kn nego tu gadnu naljku na viziru.
 
niti ja ju nisam imao jer sam mjenjao plastike i staru nalju bacio.neki dan me to koštalo 300kn.otišao na tehnički po novu za 8 kn.mogao sam i odmah ali eto.... :mrgreen:murjak me nije htio niti slušati kaj pričam i jedva se izvuko da mi ne skine tablicu jer nisam imao prednje žmigavce jer mi još nisu stigli.još nisam niti kacigu metnul več je hapil nekog skuteraša na nekom maxiju bez ijedne plastike na njemu.ama baš ništa.jel se tko prepoznaje...