Naljepnica od tehničkoga

DuroDu

Well-known member
Čemu služi ona glupa naljepnica od tehničkoga???
Nedavno zaustavlja policajac bez veze na +40 sakriven iza parkiranoga kampera na regularnome parkingu, iako stoji znak zabranjeno kampiranje i kaže "Kontrola prometa. Vozačka i prometna."
Iznerviram davam osobnu i kažem: Imaš naljepnicu po kojoj vidiš da je motor registriran i osobnu po kojoj vidiš da imam dozvolu, a taj ti kamper ilegalno kampira. Usput zaustavljam Vespu na sred trake i odbijam stati na Autobusnu stanicu, gdje su i oni nepropisno parkirani. Objašnjavam mu da ni ja ni oni nesmijemo biti parkirani na autobusnoj stanici jer ugrožavamo promet.
Naravno povuci potegni. Policajac pjeni, ja pjenim i on odustaje. Vrača osobnu i ja produžio.
 
Dobro si proša, mogla je ispast barufa.🤔
 
Ti ko da si od jucer. Ili se samo zelis pojadat na forumu, sto je isto u redu :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: prpa
A problem ti je dati prometnu i vozacku?
Nije. Ali mi digao tlak. Znači parkirani na autobusnoj, zbog njih autobus mora stati u traci, jer nemože na ugibalište. Na tome mjestu zbog glupoga prometnoga rješenja je svako par dana prometna nesreča. Bajkera/skuteraša je tu nastradalo XY.
Oni iz DBK će znati. Radi se od Boričima.
Zaustavlja me bez veze. Na vrh gasa, kaciga.....A sakrio se iza ilegalno parkiranoga kampera.
Na kraju pitanje je: Zašto služi ona naljepnica? Da je nisam imao ide kazna.
 
naljepnica djeluje u simbiozi s prometnom

kad jedno od ta dva pofali moraš se simbiozirat s proračunom

Zato ju i imam nalijepljenu, da me nemre drot na cesti jebat zbog toga: na desnom stapu vilice, lijepo se vidi kad je motor sparkiran i volan okrenut skroz u lijevo :D (iako, ne zbog kamera, ne vjerujem u to glupost :D )
 
Jel' ova još uvijek važeća? :unsure: - sad vidim da se ogulila zbog strahovitih međuubrzanja koja razvija moj Strom :cool:

Screenshot_20230718-130512_Gallery.jpg
 
Prije 2 godine dolazim na tehnički s naljepnicom u džepu (ostala visit na 2 milimetra osušenog ljepila pa sam je skinuo da ne otpadne), i pita barbić gdje je. Vadim je i kažem otpala, samo me pogledao i uz smješak kaže aha... Pa jebemu. 😄
 
Prije 2 godine dolazim na tehnički s naljepnicom u džepu (ostala visit na 2 milimetra osušenog ljepila pa sam je skinuo da ne otpadne), i pita barbić gdje je. Vadim je i kažem otpala, samo me pogledao i uz smješak kaže aha... Pa jebemu. 😄
Ja svake godine dođem bez naljepnice, bez obzira koji motor...skinem ju isti dan 😆
 
  • Like
Reactions: neven
Prije 2 godine dolazim na tehnički s naljepnicom u džepu (ostala visit na 2 milimetra osušenog ljepila pa sam je skinuo da ne otpadne), i pita barbić gdje je. Vadim je i kažem otpala, samo me pogledao i uz smješak kaže aha... Pa jebemu. 😄

Ja ju skinem prije tehnickog, napatim se dobrih 5-10 minuta sa fenom i poderem nokte jer se djubre mrvi umjesto da se odlijepi. Ak negdje zaginem, i za 1000 godina kad pronadju motor bi naljepnica bila na vilici :D
 
I meni ide na živce kad lijepe jednu na drugu... Skroz te kužim, jeben je taj rekreativni OCD. 😄

Jos mi nikad nitko nije nalijepio tu naljepnicu, sam ju lijepim. Osim na autu, za to me bas briga :D
 
  • Like
Reactions: neven