Naljepnica od tehničkoga

Nemam tu naljepnicu najmanje zadnjih 10god i nikad me nitko nije pitao. Ako te zaustavi ionako traži dokumente pa nek tamo gleda.
 
Baš neki dan gledam što s naljepnicom i zaljepim ju na prednji blatobran ali sa stražnje strane 😂 di se najmanje vidi - a opet je tamo.
 
Nisu problem. Ljepe GSovci i 100 komada.
Nego čemu služe te jebene naljepnice???
Evo sve neka sprdačina, al niko konkretnoga odgovora.
 
Taj dio još nisu uveli iz EU, da te ne drkaju bezze. Eo šesta godina na cestama vani nikad vidio murjaka. Uslika me stroj, ja platim online i svako svojim putem.
 
  • Like
Reactions: enduro
Ja se nedam s tehničkog dok mi ju sami ne nalijepe. A daju mi je u ruke da ju sam lijepim doma u miru, ali baš neću. Lani su me molili sat vremena, nisam popustio.
 
  • Haha
Reactions: prpa
U cemu je problem, meni je zalipljena na desnom amortizeru, malo povise,paa i ne vidi se, cak lipo i izgleda...neka nje, ako zatreba...
 
Ja ju skinem prije tehnickog, napatim se dobrih 5-10 minuta sa fenom i poderem nokte jer se djubre mrvi umjesto da se odlijepi. Ak negdje zaginem, i za 1000 godina kad pronadju motor bi naljepnica bila na vilici :D
Zalipis nekoliko naljepnica jednu preko druge
Recimo 5 godina….
I onda skines bez problema
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
U cemu je problem, meni je zalipljena na desnom amortizeru, malo povise,paa i ne vidi se, cak lipo i izgleda...neka nje, ako zatreba...
Zasto ti je iza zaljepljena naljepnica? Sta na stromu imas dva amortizera?