napokon kupovina 998 sa 1277km

Ovaj s ditetom ima dobre felge.
Ta linija je jedini model od Ducatija na koji sam slinio, rađe bi to nego 1198 ili panigale, pod uvjetom da je dobar ili takav kakav si kupio.
Čestitam (y).
 
jota said:
Ovaj s ditetom ima dobre felge.
Ta linija je jedini model od Ducatija na koji sam slinio, rađe bi to nego 1198 ili panigale, pod uvjetom da je dobar ili takav kakav si kupio.
Čestitam (y).
prije je ima 749 pa ga je proda i kupija ovog novog novcatog.mislim da je oba nova uzea.imalo se i moglo se
 
Aha, kupio je novog novcatog... od mene nakon 3-4 godine. :mrgreen:

Jota, ovu su Marvicove magnezijske felge samo što ih je on farbao. Tako su kockice pale, dao sam mu te, na 916SPS sam ostavio trokrake originalne dok su originalni kotači od ovog 998 ssada crni i na mom motoru a originali sa 998R su u garaži i imaju par kilometara. :mrgreen:

Ovo drugo što se slaže, e to je već nešto posebno, Kupio je stvarno izuzetan materijal i u odličnom stanju iako nije tako izgledalo kad su stigle kutije.
 
a di je naletija na ovo.nisam ga vidija ima godinu dana osim u prolazu kad me ne stigne ni ispratit pogledom  :mrgreen:.mislija sam da je kupija novog.reka sam da nisam upucen :jesus:
 
mate said:
Aha, kupio je novog novcatog... od mene nakon 3-4 godine. :mrgreen:

Jota, ovu su Marvicove magnezijske felge samo što ih je on farbao. Tako su kockice pale, dao sam mu te, na 916SPS sam ostavio trokrake originalne dok su originalni kotači od ovog 998 ssada crni i na mom motoru a originali sa 998R su u garaži i imaju par kilometara. :mrgreen:

Ovo drugo što se slaže, e to je već nešto posebno, Kupio je stvarno izuzetan materijal i u odličnom stanju iako nije tako izgledalo kad su stigle kutije.

Znam da su Marvic, nešto ih gleduckam naručit nove za neki od mojih motora, jedino je usro boju.
 
jota said:
Znam da su Marvic, nešto ih gleduckam naručit nove za neki od mojih motora, jedino je usro boju.

Neka, ispucao se na tom motoru tako da sad na ovom novom ne smije ni jednu greškicu napravit. :mrgreen:
 
mate said:
Neka, ispucao se na tom motoru tako da sad na ovom novom ne smije ni jednu greškicu napravit. :mrgreen:

A da pita u Marvica broj boje i opitura kako treba, 1dl boje i nije neka investicija ovako bode oči, picajzlama :mrgreen:.
 
Čestitam na "novom" motoru  (y) , jbt. svi se zaje... na račun bolonjeza, a gle čestitara, k'o da ti je žena rodila  :mrgreen:
 
M900 said:
Čestitam na "novom" motoru  (y) , jbt. svi se zaje... na račun bolonjeza, a gle čestitara, k'o da ti je žena rodila  :mrgreen:

Jedno je zajebancija, a drugo kad je ozbiljno.
Sad kad smo čestitali možemo počet i zajebavat.
 
M900 said:
Čestitam na "novom" motoru  (y) , jbt. svi se zaje... na račun bolonjeza, a gle čestitara, k'o da ti je žena rodila  :mrgreen:

A viđam neku kantu u oglasu... :mrgreen:
 
mate said:
A viđam neku kantu u oglasu... :mrgreen:
To sam stavio ponukan temom o prodaji motora ovdje na forumu, a i Boletu pomažem da proda svojega  :mrgreen:
 
Hvala na zeljama!


Motor cu odraditi redovniservis,i staviti mu otvoreno deklo kvacila(kao sto je mate rekao)nema mi zveckanja onog a radi tog kkupio :mrgreen:


Inace motor sam kupio od Gabora Sagmajstera ucisnika na Darak reliju.


stari,Gabor i Richard
 
Ufff lijep mi je taj motorček...čestitam na kupovini  (y)