Napušteni motor

Rusty Chain

Member
Prolazim svakodnevno pokraj pretpostavljam napuštenog motora. Stoji vec nekih 5 mjeseci na jednom te istom mjestu i skuplja prasinu i hrdju. Cak se i nogar usjekao u asfalt od stajanja.

Motor sasvim pristojno izgleda iako ga je vec hrdja nacela. Ima Yoshimura slip-on, a regan je pocetkom godine, posto ima naljepnicu tehnickog za 2015. Ako netko ima informacije o motoru ili vlasniku, slobodno neka podijeli. (y)

S obzirom da je nekakva prerada, jel zna netko koji bi to motocikl bio? Izgleda mi kao litrenka..

 
baš ga vidim danas, išel u komp servis i vidim ga  :shock: prašnjavo
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,242578.0.html

Bil je glavni junak u ovoj temi.
 
Mislim da je rekao da radi kao skiper. Ali da je mogao naći bolje mjesto za ga držat, je  :mrgreen:
 
S obzirom da je masinu ostavio vani na snjegu cijelu zimu :shakefist: ovo je jos i dobro stanje.  :franky:
Cekaj da se vrati doma valjda ce se sjetiti da ima motor.... :LOL:
 
stvarno se trudil i gle sad :shock: pitaj bokca di je zapel, ne vjerujem da bi ga samo tak ostavil
 
https://www.facebook.com/andrija.posaric?fref=ts kolko vidim, čoveku ništ ne fali  :mrgreen:
 
kober said:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,242578.0.html

Bil je glavni junak u ovoj temi.

Ahhahhaha..ova tema odgovara na mnoga pitanja! :LOL: Jeben lik i jeben motor! (y)

Da, cudno malo da bi ga nakon tolko truda ostavio tamo..iako jest rekao da ga boli kuki, jer su to i tak samo stvari.
 
Tip ostavio motor na pola godine na cesti? :shock: Blago njemu ak je motor još tamo,kakve sam ja sreće meni bi ga netko ukrao da ga tako ostavim na pola tjedna.
 
ZP1993 said:
Tip ostavio motor na pola godine na cesti? :shock: Blago njemu ak je motor još tamo,kakve sam ja sreće meni bi ga netko ukrao da ga tako ostavim na pola tjedna.

pa ko ce ovo ukrast :mrgreen:..ovo moras ciosu platit da dodje po njega :mrgreen:
 
Pa viš' da je na pripremama za RAT BIKE smotru
 
Ohoooo

Pa lepi pozdrav svima :)

Kolega Pile Fable me uputio preko fejsa na ovu temu, pa ste me baš ugodno iznenadili :)

Ukratko, bajk je fajn, pali,vozi,regan, trenutno stoji kod frenda pod balkonom kojeg s razlogom zovemo Mile Štemer, onak, ugodan, obrazovan i načitan momak, blage naravi i velikih bicepsa, pa eto on tamo kao čuva da netko ne dira motor, a kolko sam upoznat, nitko ga niti ne dira :)

Bajk je napucal čudo zimskih kilometara, to je ono kaj mene pali, i po zimi uglavnom imam vremena za motore, odradil je par skijanja, par dužih europskih tura i sada čeka idiota od gazde da prestane plovit da dalje nastavimo na dva kotača :)

Zimiski djir, svaki dan po snjegu smo se trgali okolo :)

1.jpg




Zimske vožnjice :)

2.jpg




A ja brijem po raznoraznim barama, sa raznoraznim čamcima, noćas uplovio kroz Otrant u Jadran,trenutno ladim jaja na Hvaru, 4 tjedna sam plovil iz Bordeauxa, pičim za Izolu po novi čamac pa za Atenu i tak :)) Uglavnom se skitam po raznoraznim uvalama i lučicama, pjevam karaoke po raznim čumezima i višemanje jebeno guštam :)

Lepi pozdrav od mene i vidimo se na cesti kada malo padne temperatura i prođu gužve :)))

20150618_160914.jpg
 
Andrija pusti priče, guštaj, uživaj, mnogi bi kada bi znali i imali muda.  :wink:
 
Paa dee si Lolo kućo stara, long time no see :) Napokon uživam malo u internetu bez raminga :)
 
Prasinarim malo uz obalu na medunoznom guralu, javi kada se vratis u selo, bilo bi mi drago baciti casicu razgovorq s tobom :)