Napušteni motor

A jbt, pa kud baš to Bacardi smeće od ruma?  :mrgreen: :mrgreen: Kaj nije bilo Captain Morgana?  :mrgreen:
 
Lolo said:
Prasinarim malo uz obalu na medunoznom guralu, javi kada se vratis u selo, bilo bi mi drago baciti casicu razgovorq s tobom :)

Bez zajebancije, u devetom mjesecu bum malo češće doma pa bi baš volio nabaciti pivicu šest :)

Kiki_Rotten said:
A jbt, pa kud baš to Bacardi smeće od ruma?  :mrgreen: :mrgreen: Kaj nije bilo Captain Morgana?  :mrgreen:

Ma to su mi kapi za oči, da malo sperem sol ;-)
 
  Znači još nisi pameti došel  :mrgreen:

  Još se sječam kad si u Koretiće po snijegu stigao s Beverlyem  :wink:
 
aposaric said:
Ukratko, bajk je fajn, pali,vozi,regan, trenutno stoji kod frenda pod balkonom kojeg s razlogom zovemo Mile Štemer, onak, ugodan, obrazovan i načitan momak, blage naravi i velikih bicepsa, pa eto on tamo kao čuva da netko ne dira motor, a kolko sam upoznat, nitko ga niti ne dira :)

Bez brige, prolazim kraj njega svaki dan, bajk je osim prasine i pokojeg novog sloja hrdje sasvim fajn. Kako si ga ostavio tak stoji u centimetar..a vidim i zasto! :LOL:

Pozdrav aposaric, drago mi je da "misteriozni bajk" ipak ima vlasnika, koji bu ga jos i vozio doskora! (y)
 
*Brzi* said:
  Znači još nisi pameti došel  :mrgreen:

  Još se sječam kad si u Koretiće po snijegu stigao s Beverlyem  :wink:

Bok Brzi:) Kak si, kaj ima?

Rusty Chain said:
Bez brige, prolazim kraj njega svaki dan, bajk je osim prasine i pokojeg novog sloja hrdje sasvim fajn. Kako si ga ostavio tak stoji u centimetar..a vidim i zasto! :LOL:

Pozdrav aposaric, drago mi je da "misteriozni bajk" ipak ima vlasnika, koji bu ga jos i vozio doskora! (y)

Evo me u zg, sutra idem baš pogledat malo bajk :) P.S. Kaj bi bil napušten, sparkan je na privatnom parkingu u dvorištu iza dvije rampe pod balkonom, nisam ga u savu hitil ;-)

Super Jura said:
Znači, ipak nije napušten :mrgreen:

Ipak nije ;-)

Vez said:
Ne da nije napusten nego je vjerojatno ustimaniji i u boljem stanju od pola gradskih sminkera....

To budemo još videli, trebalo bude ga malo naštelati, ali to su sitnice, naručen je novi kuplung pa bi nakon toga trebal letit ;-)

Pozdrav iz zg, sletil sam iz atene prije par sati, malo rekuperacije pa bude i bajk došel na red ovih dana :) Fala kaj se tak brintete  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:  :021:  :0648: