Nautičari - brodice, jedrilice, čamci......

Franco_Ri said:
Ako netko ima info gdje se povoljno mogu nabaviti tenderi (180-220cm) neka vice!

Inace pratim  :D (y)
bili ovog lita u Konzumu gumeni, 1200kn. u Jelsi se prodaje jedan takav polovni u super stanju, 600kn.
 
salona 35  :0648:

int-05.jpg
 
Na Murteru imam Adriu 500K na traileru (nereganom), stoji već 2 sezone i trebalo bi ju dovest u Karlovac sredit za sljedeću sezonu :? ...ima netko sa šlepom da mu je usputno a i da nije preskup  :misli:  :mrgreen:
...i jel se može dignut proba za priksu i sa probama ju dovuć po cesti  :misli:
 
je bila je tema, mozda sam cak ja bil zacetnik ne sjecam se.. nedavno sam je isto trazil jer sam htel postavit neka pitanja.. i vidim nestalo.. drago mi je da ima jos ljudi kaj su primjetili tu gresku vodstva  :mrgreen: :mrgreen:
 
poco loco said:
Na Murteru imam Adriu 500K na traileru (nereganom), stoji već 2 sezone i trebalo bi ju dovest u Karlovac sredit za sljedeću sezonu :? ...ima netko sa šlepom da mu je usputno a i da nije preskup  :misli:  :mrgreen:
...i jel se može dignut proba za priksu i sa probama ju dovuć po cesti  :misli:

Za prikolicu do 750 kg ukupno, je rega cca 300-500 kn (?) za 3 godine. To je najjeftinija opcija, ako može proć tehnički. Treba izgubiti dan (minimalno), skinut barku, otić na tehnički, vratit barku...
 
ma da ne bi :LOL:

nek ti telac slika svoj kaić u kojem provodi noćne "ribolove" sa svojim "poznanicima"  :mrgreen: :LOL: :LOL:






Srki
 
davor_77 said:
Za prikolicu do 750 kg ukupno, je rega cca 300-500 kn (?) za 3 godine. To je najjeftinija opcija, ako može proć tehnički. Treba izgubiti dan (minimalno), skinut barku, otić na tehnički, vratit barku...
sve ja to imam u planu napravit, al bi prvo doma doteglio barku...3 put sam je vozio nereganu autocestom  8) ....jbga neam muda opet  :?
 
poco loco said:
sve ja to imam u planu napravit, al bi prvo doma doteglio barku...3 put sam je vozio nereganu autocestom  8) ....jbga neam muda opet  :?

frka ha, da ne prođeš ko bakica u OS  :misli: :mrgreen:
 
poco loco said:
nema više eskivaže ni zastare, sad sjedaju/skidaju direktno sa računa  :wink:

sam se hiti na zemlju i Ranko bu ti kaznu platil ;) :mrgreen:
 
Srki said:
ma da ne bi :LOL:

nek ti telac slika svoj kaić u kojem provodi noćne "ribolove" sa svojim "poznanicima"  :mrgreen: :LOL: :LOL:

Zato ti kao veterinaru mogu samo skinuti kapu, ali kao čovjeku ti kažem - još Srđane moraš učiti i rasti, jer visoko je nebo i samo ga silni osvajaju.  (y)


mir tebi, i među ljudima i među tvojim životinjama.  (y)


Mislim da je sve rečeno  !!!!      Vriiiiišššttt
 
Ajde Shtica znam da goriš...stavi slobodno sličicu svoje kade a mi ćemo se diviti... :hehehe:
 
Svjestan je da sljedi hračkanje i vređanje
:mrgreen:
 
Shtica said:
Srki said:
ma da ne bi :LOL:

nek ti telac slika svoj kaić u kojem provodi noćne "ribolove" sa svojim "poznanicima"  :mrgreen: :LOL: :LOL:

Zato ti kao veterinaru mogu samo skinuti kapu, ali kao čovjeku ti kažem - još Srđane moraš učiti i rasti, jer visoko je nebo i samo ga silni osvajaju.  (y)


mir tebi, i među ljudima i među tvojim životinjama.  (y)


Mislim da je sve rečeno  !!!!      Vriiiiišššttt


kaje Miro kod tebe na kavi? :LOL: :LOL:




Srki